znów Bebecar!

Cześć Dziewczyny!
Znów temat wózia dla Dzidzi! Byłam zdecydowana na Bebecara, ale słyszałam i czytałam różne opinie- nawet na Forum i jestem skołowana! Napiszcie coś o Bebecarach, te dobre i złe wrażenia, żebyśmy mogli coś w końcu wybrać!
Dzięki!
Brydzia i Maleństwo

3 odpowiedzi na pytanie: znów Bebecar!

anet32004-03-27 13:52:06

Re: znów Bebecar!

Witam
Pracowałam w sklepie Mothercare i mieliśmy wózki bebecar.Są to wózki dobre lecz bardzo ciężkie po długim użytkowaniu piszczą koła.Moim zdaniem dobty wózek to tracker city.Sama jestem zdecydowana kupić unibiga uniwersalnego bebecara.MAły łatwo się składa obrotowe koła, lekki.
Pozdrawiam anet3 i majowyJUlianek

mai2004-03-27 15:29:38

Re: znów Bebecar!

Hej Anet! A co myslisz o Racer? Bo my bierzemy pod uwagę Trackera albo Racera- waga nie ma znaczenia, nie będziemy go dźwigać. A z tymi piszczącymi kółkami nie da się nic zrobić??? ps. rok gwarancji to wystarczająco? Zdarzały się reklamacje Bebecarów??
Pozdrawiam!
Marta&majowa Amelka

agathea2004-03-27 16:51:40

Re: znów Bebecar!

My też zastanawialiśmy się and Bebecarem ale ostatecznie wybraliśmy Emmaljungę. Wszystko zależy ajk i gdzie będziesz używać wózka. Dla nas oprócz wszystki ogromnych zalet Emmaljungi była ważna waga gondoli a Bebecary mają takie specjalne wzmocnienie w gondoli do przewożenia w niej dzidzi w samochodzie a w Polsce tego nie można robić. Musisz przewozić w foteliku więc masz o 2 kg cięższą gondolę bez potrzeby.
Poza tym wszystkie inne elementy obu wózków wypadły na korzyść Emmaljungi. W poniedziałek zamawiamy.
Polecam
Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz, chetnie odpowiem
Agathea i maleństwo

Znasz odpowiedź na pytanie: znów Bebecar!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
powoli sie wykańczam
Ostatnio Mikuś budzi sie w nocy co 2 godz albo nawet częściej. Nigdy nie spał 6 godz, ale te 3 przesypiał bez problemów, a mi to wystarczyło żeby się
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
niezły numer z wodami
Słuchajcie dziewczyny, zadzwoniłam wczoraj jak codzień do koleżanki która na łóżu obok leżała na patologii i wciąż leży bo czeka na poród i cóż mi opowiedziała? Otóż przyjechała dziewczyna w
Czytaj dalej