znów Bebecar!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #43215

  brydzia

  Cześć Dziewczyny!
  Znów temat wózia dla Dzidzi! Byłam zdecydowana na Bebecara, ale słyszałam i czytałam różne opinie- nawet na Forum i jestem skołowana! Napiszcie coś o Bebecarach, te dobre i złe wrażenia, żebyśmy mogli coś w końcu wybrać!
  Dzięki!
  Brydzia i Maleństwo

  #565229

  anet3

  Re: znów Bebecar!

  Witam
  Pracowałam w sklepie Mothercare i mieliśmy wózki bebecar.Są to wózki dobre lecz bardzo ciężkie po długim użytkowaniu piszczą koła.Moim zdaniem dobty wózek to tracker city.Sama jestem zdecydowana kupić unibiga uniwersalnego bebecara.MAły łatwo się składa obrotowe koła, lekki.
  Pozdrawiam anet3 i majowyJUlianek  #565230

  mai

  Re: znów Bebecar!

  Hej Anet! A co myslisz o Racer? Bo my bierzemy pod uwagę Trackera albo Racera- waga nie ma znaczenia, nie będziemy go dźwigać. A z tymi piszczącymi kółkami nie da się nic zrobić??? ps. rok gwarancji to wystarczająco? Zdarzały się reklamacje Bebecarów??
  Pozdrawiam!
  Marta&majowa Amelka

  #565231

  agathea

  Re: znów Bebecar!

  My też zastanawialiśmy się and Bebecarem ale ostatecznie wybraliśmy Emmaljungę. Wszystko zależy ajk i gdzie będziesz używać wózka. Dla nas oprócz wszystki ogromnych zalet Emmaljungi była ważna waga gondoli a Bebecary mają takie specjalne wzmocnienie w gondoli do przewożenia w niej dzidzi w samochodzie a w Polsce tego nie można robić. Musisz przewozić w foteliku więc masz o 2 kg cięższą gondolę bez potrzeby.
  Poza tym wszystkie inne elementy obu wózków wypadły na korzyść Emmaljungi. W poniedziałek zamawiamy.
  Polecam
  Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz, chetnie odpowiem
  Agathea i maleństwo

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close