Znów to samo

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #76738

  jutajazz

  Znów mamy problemy z kupką. Hania odmawia robienia kupki i efektem tego jest wstrzymywanie jej przez 7 dni i zaparcie, a co za tym idzie krzyk, płacz i dalsza niechęć do kupek. Miałyśmy ten sam problem kilka mies. temu i myślałam,że mamy go za sobą i ponownie wrócił, po dwóch bolących kupkach.
  Znów jestem załamana, bo teraz jest gorzej niż wcześniej, Hania odmawia jedzenia, picia, w ogóle jest wszystko na NIE.
  Dochodzę do wniosku,że nie nadaję się na mamę, bo nie umiem mojego dziecka nauczyć robić kupkę, nie wiem jak do niej dotrzeć. Ogólnie to płakać mi się chce.
  Hani podaję od wtorku Beneflorę 4 łyż dziennie, duphalac od czwartku 10ml rano i wieczorem + parafina łyż. na czczo. Słuchajcie ostatnia kupka była w środę, dziś jest już niedziela, co robić? Oprócz tego, Hania je 2 jogurty dziennie, sok z owoców. Ja chodzę już jak struta, bo nic nie pomaga, kiedyś nam pomagały ziółka Ispagul, ale teraz już nie.
  Pomóżcie, jak przetrwać ten okres i jak dotrzeć do dziecka. Co działa kupkopędnie, daje uczucie parcia – ula i Hania – 3 lataka

  #1020529

  jusi22

  Re: Znów to samo

  Może niewiele Ci pomogę ale moja Mili też ma problemy z kupką i wtedy najskuteczniejszy jest rumianek,zaparzam tak ze dwie torebki troszke słodze i wypija cała małą butelke,efekty widoczne już po kilku godzinach.
  pozdrawiam


  Jusi & Milenka ur.27.05.03.  #1020530

  Anonim

  Re: Znów to samo

  witaj,
  moja corka b.dlugo miala problem z zalatwianiem. Przez jakis miesiac dostawala leki na wyregulowanie pracy jelit-chwilowo pomoglo. potem problemy wrocily, podawalam duphalac, mleko modyfikowane zmienilam na krowie, blokada psychiczna ustapila i problemy sie skonczyly.
  Suszone sliwki , owoce ze skorka, ciemne pieczywo z ziarnami, kleik z siemienia lnianego( do kupienia w aptece, sposob przygotowania na ulotce), do jogurtow dodawaj otreby. BANANY wstrzymuja, chrupki kukurydziane i kleik ryzowy takze!
  dziecko moze nie robic kupy 3 dni, dluzej-tragedia! Musisz kupke sprowokowac.Ja w takich sytuacjach stosowalam czopki, a w ostatecznosci wlewke tzw. lewatywe dla dzieciaczkow, do kupienia w aptece.
  pozdr, Asia i Kaja 1.05.2002

  #1020531

  pluto

  Re: Znów to samo

  Spróbuj innego probiotyku – Probacti4 – działa od razu. Przyanjmniej u nas. Albo rozgotowanego kleiku z siemienia lnianego – działa osłaniająco a ten śluz może pobudzić do robienia kupki. A czy je dużo glutenu (kasz, mąk, chleba itp)?

  Julka i mój trzylatek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close