Znowu klapa !!!!!!!!!!

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #23484

  wronka

  A było juz tak pięknie. Miałam cichą nadzieję że teraz się uda, bo jeszcze nigdy mój cykl nie trwał tak długo (29 dni). W sumie tepmeratura spadła wczoraj z 37.1 na 36.8 ale ja wciąż jeszcze się łudziłam że skoro przez cały dzień @ nie przyszła to już nie przyjdzie, a tu maż ci los! Przyszła dziś z samego rana. O gdybym ją tylko dorwa ła to chyba bym …. Znowu rozczarowanie, znowu smutek i przygnębienie. Jak długo jeszcze? Chyba jestem zbyt słaba. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam że będzie tak ciężko. Myslałam że wystarczy po prostu chcieć, a okazuje się że to o wiele za mało.

  Magda

  #319013

  gabaa

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Tak bardzo chciałam, żeby Ci się udało tym razem, jak pisałaś, temp. nie spada myślałam uda się…. Ale wiesz co w tym wszystkim jest najlepsze, że zaczyna Ci się nowy cykl, że możesz znowu się starać i mieć nadzieję!!! 🙂 I znowu przytulanko 🙂 Wiesz ile osób Ci zazdrości, że możesz robić to kiedy chcesz 🙂 Do góry głowa i proszę się juz nie smucić!!!!

  anias  #319014

  mati2

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Droga Madziu
  bardzo mi przykro, że to nie już. Mam takie same odczucia co Ty ale musimy być dzielne i wierzyć, wierzyć, wierzyć.
  Dla nas też zaświeci słoneczko!
  Pozdrawiam,
  Mati

  #319015

  kiki25

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Skarbie proszę Cię nie załamuj się, wiem, że wierzyłaś że się uda zawsze trzeba wierzyć, ale tak to już jest że jak się czegoś bardzo pragnie to trzeba długo czekać, nosek do góry pomyśl że nowy cykl i nowe szanse musisz być dzielna i się nie poddawać walczyć o fasolkę bo warto!!!! ja też dostałam małpe ale się nie poddaję będę walczyć do upadłego z przeciwnościami losu z małpami ale nie poddam się i Ty też się nie poddasz!!!!! trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #319016

  wronka

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Najgorsze że w tym miesiącu będę chyba musiała chwilowo zawiesić starania, bo złapałam jakąś infekcję (chyba grzybki) i zaraz po @ lecę do lekarza. Mam nadzieję że leczenie będzie jak najkrócej trwało i jak najszybciej będę mogła ruszyc do boju! Dziękuję za ciepłe słowa.

  Magda

  #319017

  agahh

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Grzybki w niczym nie przeszkadzaja.Nawet jak wezmiesz 6 czopkow to jeszcze zdazysz przed owu:)))))))i glowka do gory,co sie odwlecze to nie uciecze

  temperaturki aguski  #319018

  belcia

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Wiesz, ja na przykład podczas poprzedniego cyklu cały czas powtarzałam do męża: „uda się”, a on odpowiadał, również bardzo zajadle i z głębokim przekonaniem, że na pewno się uda!!! I choć nic z tego nie wyszło to nadal żyję w ten sposób – sama siebie dopingując. Jest to nasza „mała wojna”, dzięki której wiemy po co żyjemy!!! Z każdym miesiącem jesteśmy lepiej do tego przygotowane, jesteśmy bardziej dojrzałe do macierzyństwa… choć to czekanie bardzo boli!!! Ja nie mam odwagi prosić Boga o fasolkę… Uważam, że każdy powinien mieć prawo do tego…bez względu na wszystko.

  Niedługo Madziu czeka mnie hsg. Jeśli będzie niekorzystny wynik, choć nie dopuszczam tej myśli, to pozostaje tylko in vitro…a na to na pewno nie uzbieramy w ciągu najbliższych 5 lat!!! To będzie jak wyrok…

  Qrcze miałam Ciebie pocieszać a tu… napisałam takiego smutasa!!! Gdzieś jednak mnie to boli w głębi, choć myślałam, że przeszło…

  IZA

  #319019

  wronka

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Już zaczynam trzymać za Ciebie żeby wszystko było dobrze i oby udało się bez in vitro. Z tym proszeniem Boga to jeśli chodzi o mnie ja proszę Go nieustannie. I wierzę że kiedyś mnie wysłucha. Najpierw prosiłam żeby mój Mąż chciał mieć już dziecko (bo długo nie mogłam Go do tego przekonać) – i udało się! Teraz jest to Jego największe marzenie – podobnie jak i moje. No a teraz mam nadzieję że uproszę w końcu spełnienie tego marzenia. Ja wierzę w to że wszystko jest gdzieś tam ” w górze” zaplanowane i musi przyjśc po prostu odpowiedni czas. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

  Magda

  #319020

  madzia-s

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Tak Madziu, masz rację. Moje prośby też zostały wielokrotnie przez Niego wysłuchane. I wierzę, że tej również nie pozostawi bez odpowiedzi. Rewelacyjnym przykładem jest moja Ciocia. Żaden lekarz (a konsultowała się z wieloma znanymi fachowcami) nie dawał jej żadnej nadziei. A ona po prostu prosiła. Teraz ma dwoje zdrowych dzieci. A lekarze jej ciążę określili mianem cudu. I ja w to wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  madzia_s

  #319021

  atarasa

  Re: Znowu klapa !!!!!!!!!!

  Przyszła@?! Trudno – diabli z nią! Popatrz na to inaczej. JUż niedługo się skończy i znów nowa szansa przed Tobą! Już trzymam kciuki.
  Aga

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close