znowu tarczyca

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #52618

  bbusia

  … chyba to już, chciałabym wykrzyczeć moje szczęście światu, ale boję się, że to jeszcze przedwczesne. spóźniam się 6 dni, na teście piękna niebieska kreska, ale – no właśnie mam problemy z tarczycą, teraz po operacji to już bardziej niedoczynność niż nadczynność, ale boję się że tomoje szczęście może okazać się tyko skokiem hormonu traczycy. proszę napiszcie co o tym sądzicie, może któraś z was też ma problem z tarczycą i wie czy taki test i objawy mogą być jednak moją fasolką

  #674856

  jumi

  Re: znowu tarczyca

  A test Ci wyszedł negatywny? Jak tak to może powtórz za parę dni, wiem, że ciężko jest czekać, sama właśnie czekam. A najlepiej test z krwi, wted będziesz miała już absolutną pewność.
  Trzymam kciuki

  Jumi  #674857

  bbusia

  Re: znowu tarczyca

  test wyszedł pozytywny, piękne dwie kreseczki, a ta niebieska to mam nadzieję moje szczęście… chyba że to za wysoki hormon tarczycy 9nie wiem czy to możliwe?)

  #674858

  jumi

  Re: znowu tarczyca

  Dziewczyno, gratuluję!!!
  Test ciążowy pozytywny świadczy tylko o ciąży. Tylko specjalistyczne leki (nie wiem nawet jakie) podnoszą poziom hormonu ciążowego. Ciesz się wreszcie, zaplanuj wizytę u gina na 100% to ciąża.
  Pozdrawiam

  Jumi

  #674859

  bbusia

  Re: znowu tarczyca

  wielkie dzięęęęękuję , tego mi trzeba było. sami (z mężem) jesteśmy tak podekscytowani, że nie możemy w to uwierzyć. bardzo bym chciała żeby to było to i ciesze się, że tak napisałaś. wielkie dzięki jeszcze raz i trzyma kciuki za Twój wynik.

  #674860

  jumi

  Re: znowu tarczyca

  Szczęściaro, naprawdę się cieszę z takich wiadomości jak Twoja, pisz jak sie sytuacja rozwija, trzymam kciuki i zarażaj nas tu wszystkich a poza tym zmykaj na oczekujące…
  Buziaki

  Jumi  #674861

  bbusia

  Re: znowu tarczyca

  nigdzie się nie wybieram póki co, na razie to tylko do kilku lekarzy i wierzę że będzie wszystko dobrze i na pewno wszystko wam opowiem, i to po to żebyście wiadziały, że jak tak bardzo długo się oczekuje, wypatruje i liczy to jak przyjdzie ten czas to samemu trudno w to uwierzyć i zawsze jest to wielka niespodzianka.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close