Znowu te dziąsła :(

Kobiety…poradźcie…problem z krwawiącymi dziąsłami stary jak świat, ale u mnie to chyba przegięcie-mycie zębów zawsze kończy się strumieniem krwi…dosłownie!!!. Do tego dziąsła bolą jak cholera…nawet jeść się nie da.
Najpierw gin kazał mi brać rutinoskorbin…..i dupa….NIC!!! We wtorek poszłam na kontrolę do dentystki…powiedziała, że to zapalenie dziąseł i że to NORMALKA!!!! buuuuu… i nic nie da się z tym podobno zrobić: mam delikatnie myć zęby pastą ziołową, czyli żadna nowość bo robię to od jakichś 4 m-cy. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez to zapalenie mam lekko nieprzyjemny oddech .Ileż można uzywać gum i tick-tacków?!
Czy znacie jakieś mieszanki ziołowe…pasty…COKOLWIEK!!!!!!!!!!!!!!!!! co wam pomogło???

3 odpowiedzi na pytanie: Znowu te dziąsła :(

ivoonna2005-10-13 13:35:38

Re: Znowu te dziąsła 🙁

Moja dentystka na kontroli też powiedziała że mam rozpu7lchnione dziąsła i jak nic nie zrobię to mogę mieć zapalenie. Kazała mi płukać usta naparem z rumianku lub szałwii oraz używać pasty elmeź zielonej. Najpierw jednak mówiła o innej pascie tylko nie pamiętam nazwy chyba kukident mówiła że jest też płyn do płukania, tylko potem stwierdziła że najpierw mogę poprzestać na rumianku i elmex.

Może te ziółka pomogą i Tobie.

Iwona i marcowa dzidzia

liza2005-10-13 14:43:51

Re: Znowu te dziąsła 🙁

Polecam płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIN. Polecony przez stomatologa. Ja stosuję i dziąsła są może nie wyleczone do końca, ale ich stan znacznie się poprawił.
Liza i Junior(-ka) (20.12.2005

suzzie2005-10-13 20:56:01

Re: Znowu te dziąsła 🙁

zielona pasta elmex + płyn do płukania jamy ustnej…
co prawda dziąsła swędziały mnie nadal ale przynajmniej już nie krwawiły i nie robił się stan zapalny 🙂

Michał (11.08.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Znowu te dziąsła :(?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Pomocy! Gdzie do lekarza?
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mam do was małe pytanko, a głównie do ciężarówek z wawy. Szukam dobrego ginekologa w Warszawie i mam z tym kłopoty. Możecie mi kogoś polecić. Wolałabym
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak babunia !!! :-))))
Nic mi się nie chce, wogóle czuje się jakby z mojego organizmu uciekły wszystkie witaminy ,całkiem bez siły i chęci do życia.Ale najdziwniejsze że nie mam powodów aby miec
Czytaj dalej