znowu te okropne opiekunki

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #51334

  mimmi

  Pytanie do osob zatrudniajacych opiekunki. Jaka czesc swojej pensji wydajecie na opiekunki? (nie chce znac dokladnie, tylko procentowo). Po podliczeniu wyszlo mi, ze po oplaceniu opiekunki, kosztach dojazdu i innych kosztach zwiazanych z wyjscie (typu kupienie sobie czegos do jedzenia- tez sie uzbiera miesiecznie) jestem poza domem ponad 10 h dziennie za najnizsza krajowa. Intensywnie zastanawiam sie nad wychowawczym, bo zarabiam mniej niz ma moja opiekunka. Jako hobby moja praca nie jest wystarczajaco atrakcyjna, a nie jetem matka Teresa zeby pracowac prawie za darmo.
  aga i michalek

  #659755

  kika210

  Re: znowu te okropne opiekunki

  U mnie wyszło że po opłaceniu opiekunki na 10 godzin, kosztach dojazdu do pracy i dodatkowych rzeczy zostawałoby mi ok. 100 zł, więc siedzę na wychowawczym…pozdr

  KIKA210+Ada 22.05.03
  ps.friko.pl  #659756

  mamaala

  Re: znowu te okropne opiekunki

  „…bo zarabiam mniej niz ma moja opiekunka. Jako hobby moja praca nie jest wystarczajaco atrakcyjna, a nie jetem matka Teresa zeby pracowac prawie za darmo”

  …między innymi właśnie dlatego jestem na wychowawczym

  Aga i Ala (10.02.2003)

  #659757

  banaska

  Re: znowu te okropne opiekunki

  na wychowawczym bedę miała przynajmniej dochód jakiś, wracajc do pracy, niestety cała pensja poszłaby na opiekunkę, wiec byłoby to bez sensu.

  Kasia i Zuzka. 5 marzec 2004

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close