Znowu te plamienia

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #21702

  agusiak

  No i znowu plamię. A było już ponad 2 tygodnie spokoju. Prawdopodobnie to mój polip znów daje znać o sobie. Już tak nie panikuję, jak za pierwszym razem, ale i tak się martwię, czy z moim dzieciątkiem wszystko w porządku. Na dodatek pobolewa mnie brzuch. A do lekarza idę dopiero jutro .

  Agusia ze styczniowym Bąbelkiem

  #297877

  agnieszkag

  Re: Znowu te plamienia

  Wprawdzie nic nie piszesz w którym jesteś tygodniu, ale plamienia zawsze są groźne. U mnie powracały trzykrotnie – trzykrotny pobyt w szpitalu. Okazało się że to tworzące się łożysko (dla lekarzy jeszcze trofoblast) pokrywa ujście wewnętrzne. Wszystko skończyło się dobrze, ale swoje musiałam wyleżeć ( 2 miesiące) i dodatkowo brałam hormony.
  U ciebie to być może polip, ale lepiej dmuchać na zimne.
  Aga  #297878

  agusiak

  Re: Znowu te plamienia

  Jestem w 14 tyg. Na początku stwierdzono u mnie odklejający się trofoblast. Też brałam hormony na podtrzymanie i leżałam miesiąc, ale teraz już jest dobrze. A polipa mam napewno i on mi już kilka razy plamił, dlatego myślę, że to znowu on. Jutro się okaże. Tak czy siak denerwuję się.

  Agusia ze styczniowym Bąbelkiem

  #297879

  monikaapj

  Re: Znowu te plamienia

  Kochana, a moze by to skonsultować z drugim lekarzem? Leż, odpoczywaj i daj znać, co usłyszałaś u lekarza. trzymam kciuki!!!!

  Monika i Basia (05.10)

  #297880

  agusiak

  Re: Znowu te plamienia

  Ten jest już trzeci – ile można konsultować? Zresztą mam do niego zaufanie.
  Właśnie wróciłam od lekarza – z dzidzią wszystko ok, ale nadal mam infekcję nieznanego pochodzenia. Lekarz twierdzi, że to mu się bardzo nie podoba. Czekają mnie więc kolejne badania, kolejne antybiotyki, a potem usunięcie polipa i badania histopatologiczne. Mam nadzieję, że nic tam nie znajdą. Dopóki nie usuną mi polipa mogą się zdarzać krwawienia. Ponieważ jest on bardzo duży rozpycha mi też szyjkę powodując rozwarcie, więc nie mogę wrócić do pracy – nadal mam zakaz jeżdżenia, bo wstrząsy są niebezpieczne. No więc to tyle – czekam na kolejne badania.

  Agusia ze styczniowym Bąbelkiem

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close