Zupki chińskie

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #122713

  wiciu-r

  Jak wiadomo w natłoku pracy korzystamy czasem z chińskich zupek. Niestety dzisiaj dowiedziałem się, że mój o 7 lat starszy kolega właśnie ma zdiagnozowanego raka żolądka (niestety razem wcinamy to paskudztwo). Pytanie jest tajkie czy któras z Pięknych Pań opracowała zamienniki gotowe do prztyrządzenia w domu. Mam sporo komponentów, aby sam sobie przuygotować sobie coś naturalnego typu Bazylia, Oreano, ale brak mi przepisór, aby codziennie wieczorem przygotować sobie mieszankę NATURALNOŚCI, która w ciagu 15 minut przerwy w pracy pozwoli zalać, zaparzyć i skonsumować jakąś smakującą namiastkę obiadową. Obiecuje wszelkie przepisy wypróbować.
  Szacun i Pozdrowionka

  #5788460

  wandzik

  Kup sobie japońskie zupki miso – też są do zalania, a nie takie świństwo jak chińskie. Ale umówmy się – to nie jest danie na co dzień, tylko w sytuacjach awaryjnych. Codziennie musisz sobie gotować.  #5788461

  mosnys

  DOkładnie, najleiej gotwać sobie samemu!

  #5788462

  mosnys

  DOkładnie, najleiej gotwać sobie samemu!

  #5788463

  aga-675

  ja nie kupuje takich świnstw, tylko wszystko przygotowuje sama

  #5788464

  fajna-mama

  Ja już dawno przestałam jeść zupki chińskie. Staram się raczej gotować jakieś zupy sama, z reguły są to zupy krem, dzieci są nimi zachwycone 🙂  #5788465

  kaha3

  Zamieszczone przez Wandzik
  Kup sobie japońskie zupki miso – też są do zalania, a nie takie świństwo jak chińskie. Ale umówmy się – to nie jest danie na co dzień, tylko w sytuacjach awaryjnych. Codziennie musisz sobie gotować.

  To jest dokładnie takie same świństwo – te zupki nie mają w sobie nic z prawdziwego miso i nie ma znaczenia czy są tzw. chińskiej, japońskie czy konrra. Trzeba gotować samemu, ale wcale niekoniecznie codziennie. Ja w weekend szykuję 4 dania w ilościach pozwalających wykarmić całą rodzinkę i część mrożę. W tygodniu na rozmrażam wg zapotrzebowania.

  #5788466

  asia548

  Ja od jakiegoś czasu kupuję świadomie. Dla tego unikam wszelkich syfów typu zupka chińska.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close