zwolnienie z pracy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #14542

  buszmen100

  Mam jeszcze jedno pytanko – mianowicie prowadzca lekarka nie chce dać żonie zwolnienia z pracy do rozwiązania ( teraz jest 6 miesiąc ciąży). tłumaczy że nie może dać zwolnienia , jeśli wszystko jest jak do tej pory ok.
  Dodam , że żona pracuje w więzieniu wsród ludzi z wszelakimi chorobami łącznie z hiv., poza tym żona czuje się średnio , raz lepiej , raz gorzej i wcale nie jest powiedziane że jest WSZYSTKO ok . Nieżle namieszałem , ale czy któraś z szanownych dziewczyn może coś doradzić ?

  #216435

  Anonim

  Re: zwolnienie z pracy

  zmienic lekarza
  nie wazne, ze to juz 6 miesiac; wazne, aby zona mogla sie z nim dogadac, a tu widze, ze nie za bardzo to wychodzi

  Ewa i Krzyś (3 i 3/4 mies.)
  http://www.mln.republika.pl  #216436

  joaska2

  Re: zwolnienie z pracy

  popieram zmienic lekarza

  Aska

  #216437

  13aga

  Re: zwolnienie z pracy

  Gin powinien dac zwolnienie nawet z blachego powodu jezeli ciezarna sobie tego zyczy! Powino lekarzowi wystarczyc stwierdzeinie pacentki ze meczy sie w pracy. Radze zmienic lekarza

  Aguś i ? ( 17. 06. 2003 )

  #216438

  betimajowka

  Re: zwolnienie z pracy

  To lekarz do bani!!! Ja się swojego pytałam jak to jest i powiedział mi że do dnia porodu będę miała zwolnienie a od dnia porodu macierzyński. Może liczy na jakąś łapówkę? Mi też nic nie dolega, pozdrawiam!

  #216439

  ala25

  Re: zwolnienie z pracy

  Jestem w identycznej sytuacji.tez 6 mies, pracuje z dziecmi, które ciągle na mnie kichają a poza tym nie mam juz kompletnie do nich cierpliwosci. Na dodatek do pracy dojezdzam 20 km w jedna strone i niejednokrotnie z powodu mojego rozkojarzenia spowodowałabym wypadek. Mimo to równiez spotkałam sie z odmową. W przyszłym tyg. ide do innego lekarza.

  ala i ??? 28.07.2003  #216440

  begonia30

  Re: zwolnienie z pracy

  Przy pierwszej ciąży miałam podobne problemy. Brałam wtedy zwolnienia od internistów(po 2 tygodnie). Potem w pracy naszły wielkie zmiany i kadrowa(tak, tak) kazała mi siedzieć na zwolnieniu. Poszłam do innego lekarza.
  Teraz siedzę na zwolnieniu i nie zamierzam wracać do pracy.
  Zanim zaczęłam chodzić do lekarza, którego teraz wybrałam, wprost się go spytałam czy daje zwolnienia. Myślę, że od razu trzeba wyłożyć kawę na ławę. Nie piszesz czy to prywatny lekarz, czy nie, ale mi odmawiał prywatny.

  Powodzenia i pozdrawiam

  Bego

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close