Życie plemniczka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #45041

  mmonika

  Cześć dziewczyny!!

  Może wy rozwiejecie moje wątpliwości bo juz sama nie wiem co myśleć. Jak długo może przeżyć plemniczek w moim ciele????? Czytałam wiele na ten temat ale ile artykułów tyle opinii.

  #585753

  wiewiora

  Re: Życie plemniczka

  mmonika z tego co mi wiadomo to nawet do 72 godzin ale podobno przecietnie 48godz ,jesli sie myle to mnie dziewczyny poprawia  #585754

  mmonika

  Re: Życie plemniczka

  bardzo ci dzękuje – potwierdziłaś to co myślałam :))

  #585755

  analityk

  Re: Życie plemniczka

  Znam nawet przypadki 4 dni !!!

  testy [email]ewa.analityk1@gazeta.pl[/email]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=627041

  #585756

  ilonadur

  Re: Życie plemniczka

  hmmm moj gin powiedzial ze plemniki zyja nawet do tygodnia… dwa cykle temu albo moje tempki mnie oszukiwaly albo faktycznie plemniczki meza zyly we mnie 6 dni … to byla ciaz biochemiczna niestety

  #585757

  lula11

  Re: Życie plemniczka

  Długość życia plemników zależy od:
  a. cech osobniczych mężczyzny,
  b. warunków w jakich się znajda plemniki w drogach rodnych kobiety.
  Ad. a : Bywa, że męskie plemniki są bardzo wątłe lub odwrotnie ich kondycja jest super, wszystko zależy od zdrowia mężczyzny i jak genetycznie zaprogramowane sa jego gamety.
  Ad. b : jeżeli stosunek ma miejsce w czasie niepłodności , brak śluzu szyjkowego, szyjka macicy zamknieta, wtedy plemniki zdrowego mężczyzny przeżyją ok. 30 min do dwóch godzin po czym zostaną wydalone.
  Jeżeli do stosunku dojdzie w okresie płodności, występuje śluz szyjkowy, im bardziej rązciągliwy i przejrzysty tym stanowią lepszy nośnik dla plemników, które przez otwartą szyjkę wędruja w głąb macicy.
  Każdy śluz , który pojawia się u ujścia szyjki macicy jest pożywką dla plemników, dzięki niemu są w stanie nawet tydzień czekać na owulację.
  Tak więc, praktycznie przy każdym stosunku żywotność plemników może być inna po stosunku w organiźmie tej samej kobiety , ponieważ w jej organiźmie stale zachodzą zmiany.
  Serdecznie pozdrawiam,
  Agata, mama Oli i Julki.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close