ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZĄT!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #7516

  olivka

  DROGIE DZIEWCZYNY, PRAGNĘ ŻYCZYĆ NAM WSZYSTKIM, ABY NADCHODZĄCY ROK OKAZAŁ SIĘ DLA NAS ŁASKAWSZY I POZWOLIŁ NAM WSZYSTKIM POCZĄĆ NASZE UPRAGNIONE MALEŃSTWA I SZCZĘŚLIWIE JE DONOSIĆ!!!

  P.S. DZIEWCZYNY TE ŚWIĘTA PRZYPRAWIAJĄ MNIE O DEPRESJĘ! GDY BYŁAM W CIĄŻY TO TAK SOBIE MYŚLAŁAM, ŻE NAJBLIŻSZE ŚWIĘTA SPĘDZĘ Z MOJĄ DZIDZIĄ. A TU MASZ, WYPROWADZIŁA SIĘ ODE MNIE NA DŁUGO JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI.
  CZASAMI BRAK MI JUŻ SIŁ DO WALKI O KOLEJNĄ CIĄŻĘ, ALE ZARAZ WTEDY MYŚLĘ, ŻE PRZECIEŻ NIE JESTEM SAMA, ŻE MAM WAS. JESTEŚCIE MOIM WSPARCIEM! DZIĘKUJĘ WAM ZA TO! WSPIERAMY SIĘ WSZYSTKIE NAZWAJEM!!! MYŚLĘ, ŻE MUSI NAM SIĘ W KOŃCU UDAĆ!!!
  POZDRAWIAM!!!

  Olivka

  #134299

  mala

  Re: ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZĄT!!!

  oliwko moja kochana dolaczam sie do zyczen calym sercem i zobaczysz rok 2002 bedzie nasz ja mialam te swieta spedzic juz razem ze swoim malenstwiem niestety stalo sie inaczej ale wierze w to ze nastepne swieta wszystkie spedzimy razem z naszymi dzidziorkami nie poddamy sie nie my!!!!!!!
  razem wspierajac sie zniesiemy wszystko!!!!!!!! a nagroda bedzie maluszek caluje was wszystkie i zycze jeszcze duzo prezentow i otrzyjcie lezki bo to juz niedlugo wykorzystajmy te swieta ze mozemy jeszcze troche poleniuchowac bo nastepne…oj juz to widze hi maluch przy cycu a karp w wannie plywa… cmoooooook mala  #134300

  audi

  Re: ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZĄT!!!

  Ach, dziewczyny, żeby to wszystko się spełniło. Tego życzę Wam i sobie. Musimy myśleć, że ten przyszły rok będzie lepszy, bo wtedy będzie.
  Dziękuję za spędzone godziny z Wami przy komputerze. Wiele to dla mnie znaczy.
  Ściskam Was cieplutko, bo tu koło Warszawy strasznie wieje i jest zimno.
  Do zobaczenia po Świętach.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close