Żylaki???

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #20271

  anuka

  Dziewczyny mam pytanie. Na jednej nodze pojawilo mi się cosik dziwnego i zastanawiam się czy powinnam biec od razu do lekarza czy może to “normalne”. Wokół kostki powstało tysiące “pajączków” wygląda to jakby pękały naczynka lub były bardzo przekrwione. Z daleka wygląda na siniaka. Kiedy poleżę z nogami do góry prawie wszystko znika ale jak tylko wstanę pojawia się na nowo. Czy to mogą być początki żylaków?
  Nie jestem wielkim grubasem i teraz waga też w normie.
  A może znacie jakiś dobry krem albo maść?
  Pozdrawiam.

  Anuka i Okruszek (10.10.03)

  #282595

  esiowa

  Re: Żylaki???

  Mam ten sam problem, tyle że siatka owych pajączków pojawiła się na wew. stronie uda, tuż nad kolanem. Paskudnie to wygląda:-(((((((( Już chyba nigdy nie założę krótkich spodenek buuuuuu!!!

  Esiowa lat 27. Termin 18.08.2003r.  #282596

  asiam

  Re: Żylaki???

  Mi sie jeszcze nic nie robi. Naczynia krwionośne pękają jak w organiżmie jest niedobór wit. C, ale nie mam bladego pojęcia jak to jest w ciąży. Podobno one później znikają. Oby.

  #282597

  magonil

  Re: Żylaki???

  ja strasznie boję się żylaków i ostatnio zauważyłam, może nie jak u Ciebie drobne żyłki, ale coraz bardziej widoczne żyły powierzchniowe pod skórą głównie na podudziach. Narazie biorę Cyklo 3 fort 2 tabl. rano ( cholernie drogie , bo ok 30 zł), gdyby nie było żadnego rezultatu to zostanie Detralex.
  Pozdrawiam 🙂

  Małgosia+Maleństwo 30.10

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close