Ten ojciec jest genialny! Zasady randkowania z jego córkami podbijają Internet!

“Zasady randkowania z moimi córkami” to internetowy viral, który w ciągu kilku dni podbił Sieć i serca dziesiątków tysięcy rodziców z całego świata.

Jeffrey Warren Welch, amerykański poeta i blogger, napisał na Facebooku post, w którym przedstawił zasady randkowania z jego córkami. I z całą pewnością będą się one różniły od tego, o czym pomyślicie czytając te słowa. Welch nie stworzył sztywnej listy reguł, jaką z pewnością ułożyłaby większość ojców z całego świata. Amerykanin stworzył za to jasny przekaz mówiący o tym, że wychowuje córki tak, że to one będą dyktowały zasady i reguły randkowania. Przestrzega przyszłych absztyfikantów córek przed traktowaniem ich bez szacunku.

“Jeśli nie będziesz ich szanował, obiecuję Ci, że nie będą potrzebowały mojej pomocy w odesłaniu Cię tam, gdzie Twoje miejsce.”

“Sam zapytasz, jakie są ich reguły”, pisze Welch. “Nie jestem typem ojca, który wychowuje córki w taki sposób, że ich ojciec musi zachowywać się jak zaborczy dupek, by były traktowane z szacunkiem. Powodzenia skarbie!”

Welch jest ojcem trzech córek. Najmłodsza ma dopiero 7 lat, średnia 12, a najstarsza ukończyła już 16. rok życia. Podkreśla, że stara się je wychowywać na samodzielne, młode kobiety, które wiedzą czego chcą. Wierzy, że będą potrafiły zadbać o siebie i o szacunek mężczyzn, z którymi będą się spotykać. Jego postawa spodobała się dziesiątkom tysięcy rodziców z całego świata. Post polubiło blisko 9 000 osób, a udostępniony został ponad 40 000 razy!

Dodaj komentarz

Gry i zabawy dla dzieci

LEGO matematyka: Ułamki na klockach LEGO

Jednym z punktów na mojej “Ojcowskiej Bucket List” jest zarażenie córki miłością do matematyki. Sporym sukcesem będzie brak jej niechęci do tego przedmiotu. Tak się złożyło, że trafiłem dziś na...

Czytaj dalej →
Toasty weselne

Toasty weselne

Witam czytelników ponownie. Jak pisałam we wcześniejszych postach, wesele mojej siostry zbliża się wielkimi krokami (przyszła sobota) i wczoraj zaczęłam zastanawiać się na toastami weselnymi. Co prawda toasty najczęściej wznoszą...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Dzieci na weselu

Zamierzasz wyprawić huczne wesele. Zapraszasz więc gości. Goście weselni to zazwyczaj osoby dorosłe, ale wiele z tych osób ma już swoje dzieci. Prosząc osoby dorosłe na wesele ważne jest by...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo