Unikalne fotele z atestem medycznym. Zobacz jak uniknąć bólu kręgosłupa w pracy i domu!

Osoby, które cierpią na bóle kręgosłupa powinny zadbać o to, aby ich miejsce pracy było ergonomiczne. Istotnym elementem każdego biura jest krzesło, na którym spędzamy wiele godzin pracując przed komputerem. Zobacz bestsellerowe fotele z atestem medycznym Kulik System. Przeczytaj dlaczego są unikalne.

Osoby, które cierpią na bóle kręgosłupa powinny zadbać o to, aby ich miejsce pracy było ergonomiczne. Istotnym elementem każdego biura jest krzesło, na którym spędzamy wiele godzin pracując przed komputerem. Odpowiednio dobrany fotel rehabilitacyjny może zapewnić, a nawet wymusić prawidłową postawę podczas siedzenia, co z kolei ma ogromny wpływ na kondycję pleców, szyi, a także układu oddechowego. Krzesło ergonomiczne jest idealne dla osób, które mają zwyrodnienia kręgosłupa lub borykają się z bólem spowodowanym wypadkami. Krzesło ergonomiczne ma za zadanie zapobiegać i rehabilitować, ale aby spełniało tę funkcję, potrzebny jest szereg innowacyjnych rozwiązań.

Wybór krzesła rehabilitacyjnego nie jest prostą sprawą, jeśli krzesło ma być dostosowane do naszych konkretnych potrzeb. Niektóre schorzenia obligują do zastosowania odpowiednich materiałów lub systemów, które sprawią, że siedzenie na krześle będzie nie tylko wygodne, ale i zdrowe. Aby wybrać odpowiednie krzesło ergonomiczne, warto wziąć pod uwagę kilka opcji, które w znacznym stopniu przyczynią się do poprawy jakości życia i pracy. Siedzenie przez długie okresy czasu może powodować wiele problemów zdrowotnych, w tym ból pleców i ból szyi. Utrzymanie prawidłowej postawy pomoże Ci uniknąć zwyrodnienia kręgosłupa, które może prowadzić do poważnych schorzeń, takich jak bóle migrenowe. Aby mieć szansę na pozbycie się bólów lub uniknięcie ich w przyszłości, rozważ zakup fotela ergonomicznego Kulik System.

Fotele ergonomiczne Kulik System

Kulik-System to renomowany producent foteli obrotowych, które powstały dzięki doświadczeniu doświadczonego terapeuty Eugeniusza Kulika. W przeciwieństwie do innych krzeseł ergonomicznych, krzesła te mogą pochwalić się tym, że są produktami medycznymi i mogą zarówno zapobiegać, jak i leczyć schorzenia kręgosłupa. Produkty firmy są chronione patentami na rynku międzynarodowym i polecane przez wielu lekarzy i fizjoterapeutów. Ciekawy design, kolorystyka oraz atest medyczny decydują o unikalności Kulik System.

FOTEL REHABILITACYJNY CLASSIC

Krzesło Classic – ergonomiczna konstrukcja klasy medycznej z wyprofilowanym siedziskiem i oparciem, posiada certyfikat do delikatnej rehabilitacji kręgosłupa i profilaktyki dolegliwości związanych z rwą kulszową. Krzesło Classic ma wiele innych zalet. Może być używane przez osoby z innymi dolegliwościami, takimi jak bóle migrenowe, lumbago czy hemoroidy. Przeznaczony jest dla osób o wzroście od 150 do 170 cm; osoby wyższe mogą rozważyć zakup modelu Classic Pro, który posiada szerszy zakres opcji regulacji dla osób o różnym wzroście.

FOTEL ERGONOMICZNY CLASSIC PRO

Krzesło Classic Pro wykorzystuje podobne systemy jak krzesło Classic, czyli specjalnie ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie nazywane Systemem Zdrowego Siedzenia. Dzięki temu posiada certyfikat medyczny potwierdzający jego prozdrowotne właściwości. Classic Pro oferuje regulację wysokości i nachylenia oparcia oraz regulację wysunięcia siedziska dla właściwego podparcia ud. Ten model posiada regulowane podłokietniki, co jest ważne dla osób o zarówno małych jak i większych gabarytach. Jest to krzesło dla osób wyższych niż 170 cm (do około 185 cm), które potrzebują dodatkowej regulacji zarówno wysokości oparcia, jak i głębokości siedziska.

FOTEL ORTOPEDYCZNY BUSINESS

Krzesło ergonomiczne Business to znany model. Posiada atesty medyczne oraz wyprofilowane oparcie i siedzisko. Tapicerka krzesła wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która przeszła rygorystyczne testy. Płynna regulacja odcinka lędźwiowego, piersiowego i podłokietników sprawia, że jest to idealne krzesło biurowe. Krzesło Business posiada również możliwość wysunięcia siedziska, co jest ogromnie ważne podczas aktywnego siedzenia. Może być stosowany zarówno przez osoby niskie jak i wysokie (nawet 195 cm wzrostu) o większych gabarytach.

FOTEL OBROTOWY GALAXY 3D

Galaxy 3D to nowy model, który zaspokaja potrzeby podobnej grupy docelowej jak poprzednie modele przedstawione powyżej, a dodatkowo posiada kilka dodatkowych funkcji. Będzie idealny dla konsumentów, którzy cierpią na zwyrodnienia kręgosłupa, rwę kulszową i migreny. Fotel Galaxy 3D posiada regulowane podłokietniki. System ten pozwala ustawić podłokietniki na odpowiedniej wysokości, a także daje możliwość przesuwania ich w przód i w tył oraz do wewnątrz lub na zewnątrz. Fotel Galaxy będzie odpowiedni dla osób o wzroście do około 190 cm, które mają średnią budowę ciała.

Podsumowanie

Z krzeseł rehabilitacyjnych Kulik System mogą korzystać również osoby zdrowe, które skorzystają z ich funkcji profilaktycznych w zapobieganiu chorobom związanym z wielogodzinną pracą siedzącą. Przy wyborze fotela ergonomicznego warto kierować się kilkoma kwestiami. Marka, jakość i cechy ergonomiczne to ważne elementy. Z drugiej strony warto zadbać by fotel był dopasowany do naszego ciała – gabarytów, wzrostu i wagi. Odpowiedni dla Ciebie fotel ergonomiczny marki Kulik System znajdziesz u partnera naszego artykułu, którym jest e-sklep z ergonomią Ergopoint.com.pl – ponad 5 000 produktów wspierających zdrowie i komfort stanowiska pracy i nauki.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo