Ten uwielbiany przez dzieci napój kryje niezwykłe właściwości! Odkryj domowy sposób na poprawę kondycji brwi

Piękne i zadbane brwi potrafią być prawdziwą wizytówką kobiety. Nie bez powodu mawia się nieraz, że brwi dla oczu są tym, czym rama dla obrazu. Od jakiegoś czasu panuje moda na dość gęste i grube włoski. Aby uzyskać oczekiwany efekt, często sięga się po rozmaite kosmetyki i preparaty, które potrafią kosztować majątek. Okazuje się równie skuteczny – a może nawet lepszy – produkt każdy z nas ma pod ręką, można go znaleźć w każdej kuchni. To uwielbiany przez dzieci napój, który może przynieść naprawdę spektakularne rezultaty dla Twoich brwi. Zaoszczędź pieniądze i odkryj wyjątkowe właściwości tego płynu!

Uwielbiany przez dzieci napój na ratunek dla brwi

Już od kilku lat w świecie mody i szeroko pojętego showbiznesu obserwujemy trend na wyraziste, gęste brwi. Oczywiście powinny one być zadbane i przy okazji wyglądać dość naturalnie. Dlatego na drogeryjnych półkach nie brak coraz to nowych preparatów, które mają poprawiać kondycję włosków, zagęszczać je i przyśpieszać porost. Co chwila na rynku pojawia się nowe serum, a niektóre z nich potrafią kosztować naprawdę sporo. Niestety mimo wysokich cen kosmetyki nie zawsze spełniają obietnice producentów. Jest jednak na to rada! Jak się okazuje, istnieje jeden domowy sposób, który nie tylko pozwoli zaoszczędzić, ale także będzie gwarantował uzyskanie oczekiwanych efektów.

Produkt, który pomoże w zagęszczeniu i poprawie kondycji brwi, odnajdziemy w każdej kuchni. Chociaż dla wielu może być to nieco zaskakujące, ponieważ chodzi o… mleko. Zawarte w tym napoju składniki odżywcze – białka, tłuszcze i witaminy – wpływają bardzo pozytywnie na cebulki włosków, a regularnie stosowane stymulują wzrost.

Sprawdź: Ocet do prania – jak go użyć? Jakie ma działanie i jakie daje efekty?

Jak poprawić kondycję brwi?

Aby mleko przyniosło naszym brwiom pożądany efekt, należy odpowiednio i systematycznie je aplikować. Najlepiej w tym celu sprawdzi się wacik kosmetyczny (ewentualnie patyczek kosmetyczny), który namaczamy w mleku. Następnie delikatnie wcieramy go we włoski w kierunku, w jakim się naturalnie układają. Pozostawiamy produkt na około 15-20 minut aż płyn spokojnie zacznie działać i zaschnie. Na koniec całość zmywamy ciepłą wodą, łagodnie pocierając.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo