Jak w oryginalny sposób pożyczyć wesołych walentynek w 2024 roku?

Wesołych walentynek – brzmi banalnie? Można to powiedzieć w bardziej oryginalny sposób! 14 lutego to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w kalendarzu, warto więc zadbać o to, by osoby bliskie naszemu sercu otrzymały od nas wyjątkowe życzenia. Nie każdy ma talent do układania oryginalnych dedykacji, jednak nikogo nie powinno to martwić. Poniżej zamieszczamy najbardziej inspirujące życzenia walentynkowe – oryginalne, piękne i przepełnione dobrym humorem.

Jak w oryginalny sposób pożyczyć wesołych walentynek?

Intencja jest ważniejsza niż same słowa. Mówiąc “wesołych walentynek”, wyrażamy wszystko, co chcemy powiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że element zaskoczenia jest niezwykle istotny, a nic nie zaskakuje tak bardzo, jak niebanalne życzenia. Brakuje ci pomysłu na oryginalną dedykację walentynkową? Mamy nadzieję, że poniższe przykłady okażą się dla ciebie inspirujące.

W dniu świętego Walentego,
masz życzenia z serca mego!
Od początku znajomości
w moim sercu stale gościsz
i zostaniesz tam do końca,
bo to rzecz nieustająca.
Kochanie, niech te walentynki będą najbardziej wyjątkowymi ze wszystkich!

Daję ci wszystko,
daję ci siebie.
Pragnę to samo
dostać od ciebie.
Niech nasza miłość,
słodka jak lentilki,
przepełnia nas nie tylko w walentynki.

Mój kwiatuszku, mój wspaniały,
mój jedyny, ukochany.
Moje serce ciebie chce,
cierpi kiedy nie ma cię.

Sprawdź: Oryginalny i niezapomniany prezent na walentynki dla Niego

Życzenia z okazji walentynek

Gdy mowa o oryginalnych życzeniach walentynkowych, na myśl najczęściej przychodzą nam rymowanki. Nie musisz jednak szukać w sobie talentu poety, by zaskoczyć ukochaną osobę. Najbardziej niebanalna jest bowiem ta dedykacja, która płynie prosto z serca.

Obdarzyłaś mnie najszczerszym uczuciem, dałaś mi całą siebie. Chcę ci za to dziękować do końca naszych dni. Obiecuję, że każda wspólnie spędzona chwila będzie tak samo wyjątkowa, jak tegoroczne walentynki.

Każda kobieta marzy o mężczyźnie, który będzie jej najlepszym przyjacielem. Jestem niebywałą szczęściarą, bo mogę na ciebie liczyć w każdej chwili mojego życia. Kocham cię ponad wszystko! Szczęśliwych walentynek, kochanie!

Nie potrafię wyobrazić sobie mojego życia bez ciebie. Dziękuję ci za to, że jesteś przy mnie. Dziękuję ci za to, że zawsze mogę na ciebie liczyć. Dziękuję ci za twoje uczucie, którym obdarzasz mnie każdego dnia. Dziękuję ci, że każdego ranka mogę budzić się przy tobie. Niech te walentynki będą tak wyjątkowe, jak wyjątkowa jest nasza miłość!

Wesołe życzenia na walentynki

Walentynki na wesoło? To świetny pomysł! Dobry humor zawsze zostanie doceniony, więc warto zaskoczyć swoją drugą połówkę wesołymi życzeniami.

Dziś Walenty nam króluje
Dając miłość, ludzi psuje.
Więc my  dwoje połączeni
poprzez serca – do pościeli!

Choć nie jestem milionerem,
choć nie jeżdżę land roverem,
chociaż rzadko pijam whisky,
nie wyglądam jak Olbrychski,
chociaż nie używam Ace,
ani ubrań od Versace,
w piłkę nie gram jak Gadocha,
to nad życie ciebie kocham!

Abra kadabra, sim sala bim, on się zakochał, a ona w nim.
Abra kadabra, hokus pokus, świat jest dziś pełen miłosnych pokus.

Choć się boję odrobinkę, ślę do ciebie walentynkę,
bo nadzieję cichą mam, że ci troszkę szczęścia dam.
W kawiarence, przy deserze,
na kolacji, na spacerze,
o północy i w południe,
będzie nam ze sobą cudnie!

Nie ma znaczenia, czy walentynkową kartkę zapełnisz pięknym wierszem czy prozą. Nie jest ważne, czy bliskiej osobie złożysz długie życzenia, czy po prostu powiesz: “wesołych walentynek”. Ważne jest, żeby twoje słowa były szczere. Bo to właśnie szczerość naszych intencji tworzy najbardziej oryginalną i najbardziej wyjątkową dedykację. Powiedz to, co dyktuje ci serce, a z całą pewnością spędzicie walentynki na wesoło.  

Zobacz: Szukasz wyjątkowego upominku dla ukochanej? Oto najlepsze prezenty na walentynki dla Niej

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Kameralne przyjęcie weselne

Kameralne obiady weselne tylko dla najbliższych również mają swoje zalety. Wcale nie musisz wynajmować sali weselnej na sto lub dwieście osób. Kameralne przyjęcia weselne w domu lub w ogrodzie miewają...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Błogosławieństwo rodziców

Błogosławieństwo od rodziców to jedna z najważniejszych tradycji w dniu ślubu dla osób, które są katolikami. Symbolizuje przekazanie przez rodziców tuż przed ślubem władzy rodzicielskiej mężowi kobiety i zgodę na...

Czytaj dalej →
Dieta w ciąży, Co jeść podczas karmienia piersią?

Kawa w ciąży i przy karmieniu piersią

Kaaaaaawy! Tym słowem witają się o poranku pracownicy większości firm. Pewnie Was zaskoczę, ale nigdy nie piłem kawy. Fakt ten zaskoczy Was zapewne mocniej gdy dowiecie się, że pracuję od 7:00, a...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo