Zabawy na wieczór panieński

Organizujesz wieczór panieński swojej przyjaciółki? Jak zadbać o to by minął on w sposób ciekawy i zabawny? Jest wiele zabaw jakie możesz wykorzystać na wieczorze panieńskim.

Rozpoznawanie pana młodego na wieczorze panieńskim

Ciekawym pomysłem jest zabawa w rozpoznawanie Pana Młodego. Można tu sprawdzić jak przyszła Panna Młoda zaznajomiła się już ze swoim przyszłym mężem. Trzeba tylko poprosić go o zrobienie kilku ciekawych zdjęć np. ucha, nosa, pępka itp. Następnie wykorzystać do porównywania jakieś zdjęcia z Internetu i pokazać jego wybrance. Musi ona odgadnąć która część ciała na danym zdjęciu należy do jej przyszłego męża.

Egzamin na przyszłą żonę

Innym rodzajem zabawy może być tak zwany egzamin na przyszłą żonę. Polega on na sprawdzeniu zdolności kulinarnych i krawieckich przyszłej żony. Przygotowujemy karteczki z różnymi składnikami np. jajka, mąka, cukier, marchew, groszek itp. ( niektóre z tych składników nie będą w ogóle potrzebne do przygotowania wybranych przez nas potraw) i pokazujemy je przyszłej żonie. Musi ona zdecydować które z tych składników będą potrzebne do zrobienia naleśników, sałatki czy też jakiejś innej potrawy. Zobaczymy czy będzie potrafiła wybrać te odpowiednie i czy będzie w przyszłości dobrą kucharką.
Następnie dajemy jej kawałek materiału, igłę, nici i guzik. Jej zadaniem będzie przyszycie tego guzika do materiału. Sprawdzimy w ten sposób czy będzie dobrą krawcową. Bo przecież każda dobra żona musi wyśmienicie gotować mężowi i dbać o cerowanie jego spodni i skarpetek.

Wróżka na wieczór panieński

Na wieczór panieński możemy zaprosić wróżkę która przepowie przyszłej Pannie Młodej przyszłość. Najciekawszą atrakcją będzie zaproszenie na wieczór panieński striptizera, który swym pokazem rozbawi nie tylko przyszłą żonę.

Niezbędnym elementem zabaw wieczoru panieńskiego są opowieści wszystkich uczestniczek o swoich podbojach miłosnych i rozkoszach seksualnych. Wiele doświadczonych kobiet przekazuje przyszłej Pannie Młodej wskazówki dotyczące postępowania z mężem zarówno w sprawach życiowych jak też i łóżkowych.

Ciekawą zabawą byłby również pokaz slajdów ze zdjęciami z całego życia Panny Młodej.

Erotyczne zabawy na wieczór panieński

Inną śmieszną zabawą mogą być wyczyny z bananem. Do banana przywiązujemy sznurek i jedna z kobiet trzyma sznurek w ręku. Przyszła Panna Młoda musi zjeść banana nie dotykając go rękami. Do innej zabawy potrzebny będzie ogórek i prezerwatywa. Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego dostanie po jednym takim komplecie. Zadaniem będzie w jak najszybszy sposób założenie prezerwatywy ustami na ogórka. Wygra ta kobieta która zrobi to w sposób najszybszy. Można również przeprowadzić konkurs na najzabawniejszą historię o Pannie Młodej.

Torty na wieczór panieński

Niemal kultową już tradycją zarówno na wieczorach panieńskich jak i kawalerskich stały się śmieszne i/lub erotyczne torty. Takie specjalne torty na wieczór panieński można już zamówić niemal w każdej cukierni. Torty te najczęściej są w kształcie penisa. Najczęściej dodaje się do niego napis, np.: “Byś ostatni raz spróbowała innego” lub coś w podobnym stylu. Rozmiary, kształty i smaki takiego tortu są najróżniejsze i od organizatorek wieczoru panieńskiego zależy to, który wybiorą.

Dodaj komentarz

1 komentarzy: Zabawy na wieczór panieński

 1. hejka,

  fajne zabawy…
  ale ja coraz poważniej myślę aby na ten wieczorek jednak wyjść z domu i zorganizować mojej przyjaciółce coś specjalnego
  Być może wykorzystam Twoje pomysły na zabawy podczas naszego pobytu w SPA 🙂

  Gry i zabawy dla dzieci

  Zabawy paluszkowe

  Nie ma chyba dziecka, które nie uwielbiałoby zabawnych wierszyków i wyliczanek. Jeśli dołączymy do tego ruchy palców, swoich albo maluszka, które będą ilustrować treść wyliczanki, możemy otrzymać niezwykle rozwijającą, a...

  Czytaj dalej →
  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
  Logo