Zielone sukienki na wesele

Zielone sukienki na wesele? Czemu nie! Możesz je dobrać, do każdego typu urody!

Zielone sukienki będą bardzo dobrym pomysłem na wesele. Zobacz, jak dobrać właściwy odcień zieleni!

Zielona sukienka na wesele dla blondynki

Blondynki o nieco mysim odcieniu lub ze srebrnym połyskiem włosów powinny wybierać jasne, pastelowe zielenie. Idealnym kolorem dla nich jest nie wychodząca z mody mięta w najjaśniejszej, rozbielonej wersji.

Jeśli należysz do blondynek, których włosy mają ciepły, miodowy połysk, postaw na mocną, żywą zieleń. Będą Ci pasowały odcienie kojarzące się z wiosennymi, małymi liśćmi drzew.

Partner – materiał

Zielona sukienka na wesele dla osoby o brązowych włosach

Brązowe włosy mogą mieć ciepły lub zimny odcień. Te pierwsze pięknie wyglądają w zestawieniu ze złotem, drugie w towarzystwie srebra. Właścicielka pięknych, kasztanowych włosów będzie się fantastycznie prezentowała w zieleniach khaki oraz w bardzo ciemnym odcieniu przypominającym kolor igieł drzew.

Jeśli Twoje włosy mają kolor zbliżony do gorzkiej czekolady, powinnaś zawsze wybierać nasycone barwy. Poszukaj również np. wśród mocnych odcieni mięty.

Partner – materiał

Odcień zielonej sukienki na wesele dla rudowłosych

Choć zestawienie zieleni z rudym kolorem włosów, niektórym może wydać się ryzykowne, kolory te pięknie się nawzajem podreślają. W okolicach twarzy warto nawet zastosować kolor lazurowy, który cudownie wydobędzie wyjątkową urodę kobiet z rudymi włosami.

Jakie dodatki dobrać do zielonej sukienki na wesele?

Zieleń ładnie prezentuje się w zestawieniu z czernią, zielenią oraz fioletem. Wyszukaj również cienie do powiek w tych kolorach i sprawdzić, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.

Partner – materiał

Jaki makijaż na wesele do zielonej sukienki?

Zastanawiając się nad makijażem do zielonej sukienki, warto rozważyć wykonanie go w brązach. Są to bardzo neutralne barwy, a jednocześnie łatwo stworzyć nimi idealne smokey eyes. Wypróbuj również zielone i fioletowe cienie do powiek.

Byłaś już kiedyś na weselu w sukience w odcieniach zieleni? Który z szerokiej gamy odcieni zieleni wybrałaś?

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo