Thule Courier, czyli wszechstronna przyczepka nie tylko dla dziecka

Do sklepów trafiła właśnie najnowsza przyczepka rowerowa marki Thule czyli Thule Courier. Czym się różni od najpopularniejszych Chariotów? Kto powinien się nią zainteresować w pierwszej kolejności? Tego wszystkiego dowiecie się poniżej.

Wszechstronna przyczepka

Thule Courier to przyczepka, w której możesz przewozić nawet dwójkę dzieci. Jak zwykle w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach. Podobnie jak w przypadku innych przyczepek marki Thule zastosowano tutaj pięciopunktowe, wyściełane pasy bezpieczeństwa, które są zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem przez dziecko. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają także koła z odblaskowym otokiem, które znacząco poprawiają widoczność w trudnych warunkach. Standardowo znajdziemy w tej przyczepce także odblaski z przodu i z tyłu. Do wózka dołączono również lampkę led, którą możemy zamocować w specjalnym miejscu z tyłu przyczepki.Thule Courier podobnie jak przyczepka Thule Chariot posiada w zestawie zarówno moskitierę, jak również osłonę przeciwdeszczową. W Thule Courier są one zamontowane na stałe, co jest bardzo wygodne.

Najważniejszą jednak różnicą pomiędzy tą przyczepką, a jej starszymi siostrami jest fakt, że możemy ją w prosty sposób zamienić w przyczepkę/wózek na zakupy lub przyczepkę/wózek dla psa.

Wytrzymała, odporna podłoga z płaskim dnem, łatwość w czyszczeniu oraz zintegrowane punkty mocowania sprawiają, że Thule Courier to idealna przyczepka towarowa, którą przewieziemy ładunek o wadze do 44 kilogramów.

Przyczepka rowerowa także dla psów

Zestaw Thule Courier Dog Trailer Kit który możemy dokupić osobno, umożliwia korzystanie z przyczepki rowerowej Thule Courier przez czworonożnych przyjaciół!

Thule Courier możesz łatwo przekształcić w dedykowaną przyczepkę dla psa. Opcjonalny zestaw Thule Courier Dog Trailer Kit zawiera miękkie legowisko dla psa, uchwyty na smycz, obszerną przestrzeń na zabawki czy też miskę na wodę oraz dedykowane pokrycie przyczepki, które pozwala Twojemu towarzyszowi wysunąć głowę przez okno wykonane z solidnej siatki.

Szybka zmiana z przyczepki w wózek

Thule Courier to w zamyśle przyczepka rowerowa, która idealnie sprawdzi się zarówno w mieście, jak również podczas weekendowej wyprawy za miasto. Możemy nią w wygodny i bezpieczny sposób przewozić dzieci do i z przedszkola, przy okazji zatrzymując się na drobne zakupy. Nie musisz zostawiać przyczepki pod sklepem. Możesz ją w kilkanaście sekund zamienić w wózek ze zwinnymi i kompaktowymi kołami. Do dyspozycji masz także zapewniajacy wygodę regulowany uchwyt, który można dopasować do wzrostu rodzica.

Błyskawiczna konwersja przyczepki w wózek możliwa jest dzięki inteligentnemu systemowi montażu przednich kół. Podczas korzystania z Thule Courier jako przyczepki wystarczy odwrócić przednie kółka do góry nogami, tak żeby nie dotykały podłoża. Odpięcie przyczepki od roweru i odwrócenie kółek do dołu sprawi, że Thule Courier stanie się zwinną i wygodną spacerówką. Przednie kółka mamy więc zawsze przy sobie a ich przepięcie możemy dokonać bez żadnych dodatkowych narzędzi.

Jeżeli planujesz większe zakupy lub potrzebujesz więcej przestrzeni na bagaż, to w prosty sposób zamienisz dziecięcą przyczepkę Thule Courier w wózek cargo do przewożenia większych i/lub cięższych przedmiotów.

Najważniejsze cechy rodzinnej przyczepki Thule Courier:

  • Łatwe przekształcenie przyczepki w wózek i w drugą stronę (bez dodatkowych narzędzi);
  • Elastyczna w każdej sytuacji – sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim;
  • Łatwa do przekształcenia w przyczepkę towarową, którą dodatkowo możemy szybko wyczyścić;
  • Możliwość przekształcenia w przyczepkę dla psa, ponieważ pies to także część rodziny.

Cena sugerowana przyczepki Thule Courier wynosi 3 759 zł a dodatkowego zestawu dla psa 469 zł. Więcej szczegółów na stronie thule.com.

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Co zamiast kwiatów na wesele?

Od kilku lat panuje moda na wręczanie różnych drobiazgów podczas składania Młodej Parze życzeń pod Kościołem, zamiast kwiatów. Przyznam szczerze, że bardzo mi się ta moda podoba. Nie jest tajemnicą,...

Czytaj dalej →
Noworodek, Rozrywka

Jak uspokoić płaczące dziecko?

Trafiłem dziś na film zatytułowany “A pediatrician shows you how to calm a crying baby”, czyli “Pediatra pokaże Ci jak uspokoić płaczące dziecko”. W jego opisie czytam, że pediatra, którego za...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Winietki

Winietki rozstawione na stołach weselnych ułatwiają gościom zajęcie miejsca. Mogą im towarzyszyć drobne upominki albo zabawne akcenty. Na pewno wielu z was było na weselu, na którym nie było rozplanowanych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo