Nie czekaj na ostatnią chwilę! Kup prezenty świąteczne dla dzieci przy okazji codziennych zakupów

Jak co roku, Biedronka towarzyszy milionom Polaków w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, będą to święta szczególne. Tym bardziej warto wcześniej nabyć prezenty świąteczne razem z codziennymi zakupami artykułów pierwszej potrzeby. Biedronka szczególnej uwadze poleca „Wielką księgę zabawek”, czyli katalog z wyjątkowo szeroką ofertą zabawek i książek, będący jednocześnie… kolorowanką dla najmłodszych! Hitami prezentowymi tego roku mogą zostać m. in. interaktywne zabawki niemowlęce Elefun, zdalnie sterowane samochody luksusowych marek czy misie przytulanki w rozmiarze XL.

Nie czekaj na ostatnią chwilę! Kup prezenty świąteczne dla dzieci przy okazji codziennych zakupów
materiały prasowe
W tym roku po raz pierwszy prezentujemy naszym klientom świąteczną ofertę upominków dla dzieci w wyjątkowej formie – katalogu połączonego z kolorowanką. Folder został wydrukowany na specjalnym papierze, dzięki czemu własnoręczne pomalowanie choinek, reniferów i domków z piernika jest proste i sprawia mnóstwo frajdy, a w dodatku przeplata się z radością oglądania wymarzonych zabawek. Młodzi miłośnicy zagadek również się nie zawiodą – czekają na nich świąteczne labirynty oraz proste zabawy logiczne. A gdy dzieci pójdą już spać, dorośli będą mogli w domowym zaciszu spokojnie wybrać gwiazdkowe prezenty dla młodszych i starszych.
Emilia Rzycka, menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka

Od 9 listopada aż do 24 grudnia co tydzień w sklepach sieci Biedronka będą pojawiać się nowe zabawki, książki, puzzle, gry i artykuły szkolne. W pierwszym tygodniu obowiązywania oferty, tzn. od 9 listopada, klienci znajdą m.in. zestawy klocków zarówno plastikowych (od 19,99 zł/op.), jak i drewnianych (39,99 zł/op.) marki własnej Elefun. Zwłaszcza te drugie pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię, a zabawa nimi pomaga poznawać kształty, kolory, wielkości przedmiotów oraz ich przeznaczenie. Dzieci uwielbiające naśladowanie dorosłych na pewno ucieszą się z drewnianej kuchni z akcesoriami lub drewnianego warsztatu z narzędziami Elefun (169 zł/op.). Z drewna wykonane są także takie zabawki edukacyjne, jak pociąg magnetyczny czy zjeżdżalnia z autami Elefun w cenie 34,99 zł/szt. Już kilkuletnie dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę dzięki tablicom manipulacyjnym w różnych wariantach, np. z liczbami, kalendarzem czy piramidą zdrowego żywienia (39,99 zł/szt.).

Miłośnicy pluszaków będą zachwyceni dużymi misiami, królikami i reniferami o wysokości aż 65 cm (59,90 zł/szt.) lub mniejszymi maskotkami, które można zabrać ze sobą na spacer czy w odwiedziny (24,99 zł/szt.). Nie zabraknie również kultowych zestawów klocków Lego, np. dla miłośników i miłośniczek pielęgnacji roślin czy fanów ciekawych pojazdów, jak łazik strażacki z armatką wodną (29,99 zł/op.).

Biedronka zadbała również o zwolenników miłej przedświątecznej tradycji, jaką jest odliczanie 24 dni grudnia do Bożego Narodzenia. W tym radosnym oczekiwaniu pomoże kalendarz adwentowy z samochodami lub Barbie (74,90 zł/szt.). Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają zabawy sensoryczne, np. z wykorzystaniem ciastoliny i foremek Play-Doh z bohaterami Psiego Patrolu (79,90 zł/op.). Fani puzzli będą mogli ułożyć natomiast mapę Polski lub Europy (24,99 zł/op.), a gracze z pewnością docenią znaną i lubianą grę „5 sekund” (34,99 zł/op.).

Czytamy z Biedronką

Czytamy z Biedronką

Biedronka zachęca też do czytania już od najmłodszych lat. Pomoże w tym szeroka oferta książek dla dzieci od 4,99 zł/szt., np. „Zabawy świąteczne” z naklejkami, „Poznajemy zawody” czy „Zwierzęta w lesie” i coś, na co czekają co roku klienci Biedronki: najnowsza książka „Piórka”. Konkurs dla debiutantów „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” miał w tym roku swoją szóstą edycję. Biedronka ponownie nagrodziła laureatów kategorii „Tekst” i „Ilustracje” czekami, każdy na 100 tys. zł, a zwycięska książka trafi 16 listopada na sklepowe półki sieci. Jej tytuł to „O Malwinie i tajemnicy dziadka piwnicy”. Tę piękną historię o wartości pomagania napisała Agnieszka Syczyło, a zachwycające ilustracje są dziełem Magdaleny Starowicz.

Kto jeszcze nie poznał książek dotychczas wydanych w ramach konkursu „Piórko”, będzie mógł szybko nadrobić lekturę, ponieważ 16 listopada do sklepów Biedronka powrócą także wcześniejsze tytuły z tej serii.

Dodaj komentarz

Edukacja i psychologia Newsy
“Wytyczne w budowie, edukacja w ruinie” - co z podstawą programową, egzaminami i maturami?
Od wiosny nauczyciele apelowali o zmianę podstawy programowej, która będzie dostosowana również do nauki zdalnej. Od 9 listopada lekcje w takim trybie po raz kolejny obejmą wszystkich uczniów szkół podstawowych
Czytaj dalej
Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym
Porady na bunt trzy- i czterolatka
Twój trzylatek lub czterolatek przechodzi bunt? Zastanawiasz się w jaki sposób sobie poradzić, gdy malec nie słucha co do niego mówisz? Sprawdź nasze porady wychowawcze i okiełznaj zbuntowanego malucha. Bunt trzy-
Czytaj dalej
Materiały prasowe
#TrzymajStronęDziecka – rusza akcja charytatywna na Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
„Dzieci i ryby głosu nie mają” to często powtarzane przez dorosłych krzywdzące przysłowie, które nie pozostaje bez wpływu na poczucie wartości dzieci. Według ekspertów wciąż poświęcamy za mało czasu i
Czytaj dalej
Materiały prasowe
Dzieci uczą dzieci, czyli nietypowy model nauki
Wspólnie tworzą spektakle, pomimo tego że nie mają przydzielonych ról i pozwala się im na dużą spontaniczność. Zespół Brave Kids stworzył model pracy twórczej oparty na wymianie talentów i umiejętności.
Czytaj dalej
Materiały prasowe
Kolorowy patent na czytanie wspólnie z dziećmi
Wiadomo, że zapach i dotyk książki to coś, co trudno zastąpić – faktem jednak jest, że w pewnych okolicznościach lepiej może sprawdzić się elektroniczny czytnik e-książek. Takimi okolicznościami są np.
Czytaj dalej
Materiały prasowe
W domu jest fajnie i kropka! Rozwijaj pasje na fascynujących warsztatach online Przecinek i Kropka
Czy można zrobić mózg z kalafiora, satelitę z papieru i teleskop z lupy? I to w każdym mieszkaniu? Jak w domowych warunkach bezpiecznie przeprowadzić z dziećmi eksperyment chemiczny, a za
Czytaj dalej