Jak znaleźć najlepszy serwis randkowy na podstawie tego, kogo szukasz

Aby poznać nowych ludzi, zaprzyjaźnić się, a nawet znaleźć bratnią duszę, dziś nie musisz wcale wychodzić z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub smartfon i dostęp do Internetu. Do Twojej dyspozycji są tysiące stron i aplikacji randkowych, które spodobają się każdemu. Według ekspertów, dziś istnieje ich ponad osiem tysięcy. I to nie licząc sieci społecznościowych, komunikatorów internetowych, usług wideokonferencyjnych i innych aplikacji.

Wśród tylu opcji zwykłemu użytkownikowi może być bardzo trudno się poruszać i zrozumieć, która strona randkowa online jest dla niego odpowiednia. Oczywiście możesz wybrać usługi randkowe sugerując się liczbą użytkowników, ale nie zawsze jest to właściwa decyzja i często prowadzi do marnowania czasu.

Dziś przyjrzymy się popularnym serwisom randkowym online, sprawdzimy, dla kogo są najlepsze i jakie możliwości oferują swoim użytkownikom.

12 serwisów randkowych, na które należy zwrócić uwagę

Bumble — dla dziewcząt, które chcą uniknąć presji

W Bumble tylko dziewczyny mogą wykonać pierwszy ruch. To one właśnie inicjują rozmowę. Smutne jest to, że na innych platformach randkowych dziewczęta często spotykają się z presją ze strony użytkowników płci męskiej i nadmiernym, niemal fanatycznym zainteresowaniem z ich strony. W Bumble jest znacznie wygodniej i swobodniej, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Niedawno w Bumble pojawiły się nowe sekcje: Bumble Bizz, służący do szukania pracy, pracodawców i mentorów oraz Bumble BFF, gdzie można znaleźć nowych przyjaciół.

Sauce — dla tych, którzy chcą lepiej poznać druga osobę

Głównym elementem Sauce jest wideo w profilach. Deweloperzy uznali, że zdjęcia i opisy profili są zbyt staromodne i zastąpili je filmami. Przechodząc do strony użytkownika w Sauce, od razu zobaczysz profil wideo, historię lub po prostu zabawny filmik, który doskonale pokazuje jego osobowość. Interesujące i oryginalne podejście.

Raya — dla bogatych i sławnych

Raya to aplikacja randkowa dla elity. Jest ona dostępna wyłącznie w wersji na iOS i mogą korzystać z niej tylko aktorzy, celebryci, artyści, atleci i inne sławne osoby. Członkostwo w Raya jest możliwe tylko na zaproszenie i tylko po zaakceptowaniu zgłoszenia. Wiele wniosków jest natychmiast odrzucanych, ponieważ użytkownicy nie spełniają rygorystycznych kryteriów. Według deweloperów aplikacji Raya, Emma Watson, Ben Affleck, Tom Felton, Tommy Lee i inni używają lub używali tej aplikacji.

Happn — dla tych, którzy chcą poznać się „tu i teraz”

Aplikacja Happn odczytuje lokalizację każdego użytkownika, a gdy inny użytkownik przejdzie obok Ciebie, Happn wysyła powiadomienie. Możesz od razu rozpocząć rozmowę, umówić się na spotkanie i spędzić razem czas. Co jeśli Twoja bratnia dusza mija Cię każdego dnia, a Ty nadal tego nie widzisz? Happn pomoże to naprawić i pozwoli wam się poznać.

Tinder — dla koneserów klasycznych aplikacji randkowych

Aplikacji Tinder nie trzeba przedstawiać. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie i nie traci na aktualności z roku na rok. Tak, to nie gwarantuje, że znajdziesz tu idealne dopasowanie. Ale dla wielu osób to właśnie duża liczba użytkowników staje się głównym motywem do korzystania z Tindera.

Stir — dla samotnych rodziców

W dzisiejszym świecie samotne matki i samotni ojcowie nie są już rzadkością. Wielu zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest im znaleźć nową miłość. Aplikacja Stir ma na celu pomóc im w tym trudnym zadaniu. Dla wielu Stir to nie tylko okazja do poznania nowych ludzi, ale także wielki impuls psychologiczny. To tutaj widzisz, że nie jesteś sam i że musisz znowu zacząć żyć.

League — dla singli, którzy odnieśli sukces

Ta aplikacja jest dla tych, którzy dobrze zarabiają, mają wysoki status społeczny i znają wartość siebie i swojego czasu. Jest tu znacznie mniej użytkowników niż w wielu innych serwisach randkowych, a moderacja jest dość surowa. Ale każdy użytkownik The League spełnia wszystkie kryteria witryny, a zapoznanie się z nimi może być naprawdę wartościowe.

Omegle — dla tych, którzy są gotowi całkowicie zaufać przeznaczeniu

Omegle było pierwszą czatruletką w historii, która łączyła ze sobą losowych użytkowników. Strona ta działa od 2009 roku i stała się pierwowzorem dla wielu alternatywnych rozwiązań. Tutaj możesz komunikować się za pośrednictwem czatu wideo lub tekstowego, używać filtra językowego, wyszukiwać według zainteresowań, a także czatować w sekcji niemoderowanej.

Chatrandom — dla tych, którzy lubią spotykać się i rozmawiać w towarzystwie podobnie myślących ludzi

Pod wieloma względami ta alternatywa Omegle nie różni się tak bardzo od swoich rywali. Główną cechą Chatrandom są tematyczne czaty. Po prostu wybierasz „pokój” zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i komunikujesz się z ludźmi o podobnych poglądach. Do wyboru jest wiele czatów: „Zabawa”, „Intryga”, „Flirt”, „Gry”, „Muzyka” i inne.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Omegle Alternative — dla mężczyzn, którzy znają wartość swojego czasu

Kluczową cechą Omegle girls jest łączenie mężczyzn tylko z dziewczynami. Ta alternatywa dla Omegle nigdy nie łączy mężczyzn z innymi mężczyznami. Błędy są wykluczone, ponieważ wszystkie dziewczyny na stronie muszą potwierdzić swoją tożsamość. Tak więc na OmegleAlternative.com nie znajdziesz fałszywych kont ani botów, a filtr płci działa idealnie.

Meet Mindful — dla osób, które dbają o swoje zdrowie

Główną ideą Meet Mindful jest pomaganie ludziom, którym zależy na dbaniu o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Aplikacja pozycjonowana jest jako platforma do poważnych randek, a nie do krótkich romansów czy spotkań tylko dla seksu. W rzeczy samej, publiczność tutaj jest bardzo świadoma i dojrzała duchowo. Użytkownicy wiedzą, dlaczego korzystają z narzędzia Meet Mindful i jaki jest ich cel.

Feeld — dla osób o każdej tożsamości seksualnej

Deweloperzy określają Feeld jako platformę, na której każdy może czuć się swobodnie i nie czuć presji. Profil użytkownika oferuje ponad 20 tożsamości seksualnych i 20 kolejnych tożsamości płciowych. W tym także te bardziej specyficzne i rzadkie, nie tylko biseksualiści, geje, transseksualiści itp. We współczesnym świecie jest to szczególnie ważne. Wszakże wszyscy ludzie są inni, jednak każdy pragnie miłości i silnych związków bez daleko idących zakazów i ograniczeń.

Podsumowując

Powyżej wymieniliśmy tylko niewielką liczbę serwisów randkowych, które uważamy za szczególnie interesujące. Staraliśmy się wybrać te, które najbardziej się od siebie różnią. Jeśli szukasz teraz nowej platformy randkowej, zalecamy przyjrzenie się bliżej wymienionym opcjom.

Jeśli z jakiegoś powodu żadna z wymienionych usług Ci nie odpowiada, nie poddawaj się. Szukaj dalej, eksperymentuj i znajdź nowe formaty randek online. Gwarantujemy, że bardzo szybko znajdziesz idealny serwis randkowy dla siebie!

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo