Te zestawy klocków LEGO City są najlepsze i gwarantują świetną zabawę dla całej rodziny na wiele godzin

Brakuje Ci pomysłu na wspólną zabawę z dziećmi? Chcesz ciekawie, ale przede wszystkim w dobrym nastroju spędzić czas z pociechą? Postaw na zestawy LEGO City. Klocki te łączą w sobie świat dorosłych ze światem dzieci i gwarantują świetną zabawę dla całej rodziny na długie godziny. Poznaj 8 zestawów, które naszym zdaniem są obecnie najciekawsze.

Odkryj miasto z klockami LEGO® City

LEGO City to seria klocków, która od momentu wprowadzenia na rynek w roku 1955 cieszy się opinią jednej z najpopularniejszych. Jak sama nazwa wskazuje, zestawy z tej serii przedstawiają różne aspekty życia w mieście. Wśród zestawów można znaleźć najważniejsze elementy miejskiej infrastruktury – posterunek policji, szpital, straż pożarną. Co najważniejsze, to zestawy różnią się między sobą w znaczny sposób poziomem trudności. Niektóre z nich będą doskonałe dla młodszych, początkujących budownicznych. Inne sprawdzą się wśród starszych dzieci oraz dorosłych.

Ze wszystkich dostępnych na rynku serii klocków LEGO te oznaczone jako City będą idealnym partnerem twórczego spędzania czasu całą rodziną. Z LEGO City dzieci mogą wcielić się w rolę lekarza, strażaka, policjanta lub jakąkolwiek inną, która im się podoba. Oto przed Wami jedne z najlepszych zestawów, które są warte każdych pieniędzy.

Najlepsze zestawy LEGO City

LEGO City Pociąg towarowy 60198

W skład zestawu LEGO City Pociąg towarowy, który ma numer 60198 wchodzą pociąg towarowy z czterema wagonami, centrum kontroli, ciężarówka opancerzona, wózek widłowy i tory kolejowe. Zestaw ten jest interaktywny. Posiada pilot 10-biegowy pilot Bluetooth, który obsługuje kolejkę zasilaną bateriami.
Zestaw LEGO City Pociąg towarowy jest idealny dla dzieci w wieku 6 lat i starszych.

LEGO City Skatepark 60290

Zorganizuj ekscytujące zawody deskorolkowe z zestawem LEGO City o numerze 60290. Realistyczny sprzęt oraz zabawne postaci to główne cechy tego zestawu klocków. Innowacyjny system płytek drogowych pozwoli w ciekawy sposób rozbudować miasto.

Zestaw LEGO City Skatepark zawiera 195 klocków i będzie idealny dla dzieci w wieku 5 lat i starszych.

LEGO City Straż Pożarna 60215

Straż pożarna stoi na straży każdego miasta. Zbudujcie wspólnie trzypoziomową remizę strażacką z własną wieżą zwiadowczą oraz garażem. W zestawie nie brakuje oczywiście wozu strażackiego oraz skutera wodnego. Mamy tu także drona z obracającymi się wirnikami. Ten zestaw, który jest idealny do wspólnego odgrywania ról, sprawdzi się wśród dzieci w wieku 5 lat i starszych. Dodatkowo zawiera bardzo fajny klocek, który świeci i wydaje dźwięki. Zwiększa on realizm, gdy strażacy wyruszają do walki z pożarem.

LEGO City Pożar w dokach 60213

Remiza strażacka to za mało, żeby zaspokoić marzenia Twojego dziecka o byciu strażakiem? Połącz ją zatem z zestawem o numerze 60213, aby stworzyć najlepszy zestaw zabawkowej straży pożarnej. Wypróbuj łódź strażacką, zawierającą armatkę wodną, która potrafi strzelać i podnoszący silnik. W zestawie otrzymasz także scenę z doku z drabiną, znakiem ostrzegawczym, krótkofalówką, wózkiem i beczkami z olejem. Dodatkowo otrzymasz dwie minifigurki. Kiedy w dokach wybucha pożar, łódź strażacka gasi go, wystrzeliwując elementy wodne z armaty.

LEGO City Szpital 60204

Dzięki zestawowi klocków LEGO City o numerze 60204 budowniczowie mogą stworzyć trzypoziomowy szpital zawierający salę porodową i salę rentgenowską. W zestawie znajduje się także karetka. Aspirujący lekarze i pielęgniarki w wieku od 6 lat mogą podjąć pracę we własnym szpitalu, wyposażonym w pokój rentgenowski. Zestaw zawiera 11 minifigurek, w tym trzech lekarzy a także szkielet.

LEGO City Policja 60141 

Zestaw kloców LEGO City o numerze 60141 to trzypoziomowy i trzymodułowy komisariat policji. W zestawie znajdziemy także minifigurki, radiowóz, celę więzienną, helikopter, wieżę strażniczą, zabawkowe motocykle i policyjny samochód pościgowy. Ten zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Otrzymają razem z nim nawet własnego psa policyjnego, a także krążownik i helikopter.

LEGO City Górski Posterunek Policji 60174

Chcecie przenieść posterunek policji w bardziej górzysty teren? Wypróbujcie zestaw klocków numer 60174, w skład którego wchodzą: lądowisko dla helikopterów, policyjny motocykl i dwa helikoptery. W zestawie znajdziecie także czterech policjantów, trzech przestępców… i lwa górskiego. Najfajniejsza rzecz w tym policyjnym zestawie LEGO City? Możliwość wystrzelenia sieci za pomocą wyrzutni, aby zatrzymać helikopter złodziejaszków. Dzieci w wieku 6 lat i starsze pokochają ten zestaw LEGO.

LEGO City Wakacyjny kamper 60283

Jak spędzimy najbliższe wakacje? Czy będzie nam dane spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku? Tego jeszcze nie wiadomo. Jednak z zestawem LEGO o numerze 60283 możesz przygotować się na niezapomnianą podróż kamperem. Pobawmy się w wakacje i miejmy nadzieję, że te prawdziwe także spędzimy na podróżach.

Zbuduj całą okolicę i rozwijaj kreatywność z klockami LEGO City

Zestawy klocków z serii LEGO City łączą się ze sobą i pozwalają zbudować całą okolicę. Odwzorujcie wspólnie Waszą okolicę lub stwórzcie zupełnie nową, która będzie Waszą wymarzoną. Odgrywajcie sytuacje z miejskiego życia i rozwijajcie wyobraźnię dziecka. Niech dzieci decydują o tym, co w danym momencie się wydarzy, jak zareagują mieszkańcy. Wykorzystajcie też zestawy LEGO City to edukacji najmłodszych. Nauczcie je, co się dzieje, gdy w mieście wydarzy się coś złego, jak one same mogą wpływać na miasto zachowując się odpowiedzialnie. Opowiedzcie im, jak powinny reagować, gdy zobaczą pożar lub wypadek samochodowy. Przede wszystkim jednak spędźcie razem fajnie czas.

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Co zamiast kwiatów na wesele?

Od kilku lat panuje moda na wręczanie różnych drobiazgów podczas składania Młodej Parze życzeń pod Kościołem, zamiast kwiatów. Przyznam szczerze, że bardzo mi się ta moda podoba. Nie jest tajemnicą,...

Czytaj dalej →
Dieta w ciąży, Co jeść podczas karmienia piersią?

Kawa w ciąży i przy karmieniu piersią

Kaaaaaawy! Tym słowem witają się o poranku pracownicy większości firm. Pewnie Was zaskoczę, ale nigdy nie piłem kawy. Fakt ten zaskoczy Was zapewne mocniej gdy dowiecie się, że pracuję od 7:00, a...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo