Stardust od LOVI – Podaruj kawałek nieba przyszłej mamie i jej maluszkowi!

Okres świąteczny to wyjątkowy czas. Staje się on jeszcze bardziej wyczekiwany, gdy ktoś nam bliski spodziewa się maleństwa. To ważne momenty dla przyszłych rodziców, ponieważ wkrótce powitają nowego członka rodziny i warto, szykując dla nich prezent, postawić na taki, który posłuży im już na początku nowej drogi. Estetyczna, wpisująca się w aktualne trendy kolekcja Stardust marki LOVI, która powstała we współpracy z neurologopedami, to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy lub niemowlaka. Podpowiadamy jakie znajdziemy w niej akcesoria, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent.

Kolekcja Stardust – chwytając gwiazd!

Kto nie chciałby pod choinką znaleźć gwiazdki z nieba? Z kolekcją Stardust to możliwe. W jej skład wchodzą butelki do karmienia oraz smoczki uspokajające. Zdecydowanym wyróżnikiem kolekcji jest jej estetyka. Gwieździste motywy wpisały się w trendy już jakiś czas temu, ale ich popularność stale rośnie. Butelki i smoczki z kolekcji LOVI Stardust to elegancki i przydatny prezent dla przyszłej mamy, która na pewno ma te produkty na liście wyprawkowej dla swojego maluszka.   

Butelki Stardust z dynamicznym smoczkiem

Dlaczego butelka to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy? Ponieważ dajesz jej możliwość, aby mogła wyskoczyć na kawę, do kina czy do fryzjera. Taki czas dla siebie jest bardzo ważny i butelka dla maluszka to umożliwia!

Butelka Stardust od marki LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy, może być używana już od pierwszych momentów życia maluszka. Posiada dynamiczny smoczek. Co to oznacza w praktyce? Ten rodzaj smoczka rozciąga się i kurczy w rytm ssania dziecka i „pracuje” podobnie jak pierś mamy. W związku z tym nie zaburza odruchu ssania i zmniejsza ryzyko, że po spróbowaniu butelki, maleństwo nie będzie chciało chwytać piersi. Szeroka i profilowana podstawka smoczka stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg przez maleństwo. 

Butelki Stardust występują w dwóch wielkościach:

  • 120 ml ze smoczkiem 0m+ – przeznaczonym dla dzieci od narodzin,
  • 240 ml ze smoczkiem 3m+ – przeznaczonym dla dzieci od 3 miesiąca życia

Warto wspomnieć, że obydwa modele butelek są kompatybilne z elektrycznymi laktatorami LOVI, które także są świetnym pomysłem na prezent pod choinkę dla przyszłej mamy. Taki zestaw na pewno sprawi jej wiele radości i pomoże skompletować wyprawkę, a także da mamie możliwość wygospodarowania czasu dla siebie, gdy na świecie pojawi się maluszek. 

Smoczki uspokajające w eleganckiej kolorystyce

Idealnym dodatkiem do prezentu są smoczki uspokajające z motywem gwiazdek. Butelki i smoczki uspokajające z kolekcji Stardust występują w eleganckim, granatowym kolorze, dodatkowo smoczki można znaleźć także w ciemnej zieleni i elektryzującym fiolecie. Każdy element kolekcji posiada złote, gwieździste motywy, dlatego wszystkie świetnie się uzupełniają.

Warto jednak wspomnieć, że smoczki LOVI są nr 1 wśród smoczków uspokajających*. Ich dynamiczna końcówka – podobnie jak w przypadku smoczka do butelki Stardust – rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka, a symetryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. To wszystko jest możliwe dzięki użyciu niejednorodnej warstwy silikonu, z którego wykonana jest gumka smoczka. To bezpieczny wybór dla maluszków, a niektóre z nich mają dużą potrzebę ssania i smoczek może okazać się świetną pomocą w jej zaspokojeniu. 

Marka LOVI wspiera mamy w karmieniu piersią

Prezent pod choinkę od LOVI dla przyszłej mamy to sprawdzony i bezpieczny wybór. Marka od lat stawia na wspieranie mam w naturalnym karmieniu. We współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii i neurologopedii tworzy innowacyjne produkty stanowiące niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią. Produkty te mają wspierać ją na nowej drodze, a także są bezpieczne dla rozwoju prawidłowego odruchu ssania maleństwa. Karmienie naturalne jest tym, co niemowlę wybiera już od pierwszych momentów życia. LOVI wspiera także mamy i działa na rzecz ochrony laktacji, dostarczając im materiałów edukacyjnych czy współpracując m.in. z pierwszym w Polsce coachem laktacyjnym – Karoliną Wyrembek-Urban. 

W spokoju wyczekujcie pierwszej gwiazdki!

Święta już za pasem, dlatego to ostatnie momenty na wybór prezentów dla bliskich. Jeśli więc Twoja znajoma, córka, siostra czy bliska przyjaciółka spodziewa się maleństwa, warto rozważyć prezent, który już wkrótce się jej przyda. Wiemy, jak stresujące może być przygotowywanie wszystkiego na przyjście nowego członka rodziny na świat, dlatego w czasie oczekiwań, warto postawić na nie tylko estetyczny, ale także przydatny prezent. Gdy mamy już idealny upominek, możemy ze spokojem wyczekiwać pierwszej gwiazdki i zasiąść do wspólnego celebrowania radosnych chwil.

*Potwierdzone w badaniu konsumenckim przeprowadzonym na grupie 700 matek w wieku 0-24 miesiące, GfK, listopad 2018

Dodaj komentarz

Turystyka

Cicha strefa bez dziecka w samolocie?

Kilka dni temu media związane z podróżami obiegła informacja, że kolejne linie lotnicze wprowadziły na pokładzie swoich samolotów tak zwane strefy bez dzieci. Tego typu rozwiązania można już spotkać w kilku...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Ślub i wesele w niedzielę

Coraz częściej spotykam się wśród znajomych i nie tylko z przyjęciami weselnymi organizowanymi w niedzielę. Zaczęło mnie zastanawiać, czemu tak wzrosła ilość “niesobotnich” wesel i jakie są zalety oraz wady...

Czytaj dalej →
Zakupy dla niemowląt

Prezent na roczek z Ikei?

Uwaga! Tekst “Prezent na roczek z Ikei? Czemu nie” nie jest sponsorowany. Sieć Ikea za niego nie zapłaciła (chociaż mogłaby:)). Prezent na roczek nie tylko dla dziewczynki Pamiętam jak dziś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo