Życzenia na 60 urodziny – czego życzyć jubilatowi?

Sześćdziesiąte urodziny to przełomowy moment w życiu wielu osób. To czas, w którym można na moment zatrzymać się i zastanowić nad tym wszystkim, co nas otacza. Wiele w życiu już osiągnięto, a z drugiej strony – nadal można wiele dokonać. Właśnie o tym mówią życzenia na 60 urodziny. To nie tylko pogodne rymowanki, ale i szczere, ciepłe słowa podziwu. Jak wyrazić nasz szacunek i nadzieję na to, że w kolejnych latach jubilat jeszcze nie raz pokaże młodszym od siebie, jak cieszyć się życiem. Rymowanki na 60 urodziny oraz piękne słowa skłaniające do refleksji, które znajdują się poniżej, z pewnością okażą się cenną inspiracją.

Życzenia na 60 urodziny – czego życzyć jubilatowi?
elements.envato.com

Życzenia na 60 urodziny dla mamy

Mama z pewnością jest tą osobą, która w szczególny sposób zasługuje na piękne słowa na 60 urodziny. Nawet jeśli relacje z nią nie zawsze układały się tak, jak powinny, w tym szczególnym dniu warto akcentować to, co dobre. Nigdy nie jest przecież za późno, aby uczynić je jeszcze lepszymi.

Z okazji 60 urodzin życzę Ci,abyś każdego dnia na nowo zachwycała się życiem,niepowtarzalnym i jedynym,miłością, wszechobecną i cierpliwą,przyjaźnią, niezniszczalną i cichą,i uśmiechała się do siebie i świata.
Z serca płyną te życzenia:W sześćdziesiątą datę Twego urodzeniaZdrowia, szczęścia, pomyślności,Sto lat życia, moc radości!Zdrowie wiecznie niech Ci służy,Uśmiech stale miej na twarzy,Niech się spełni, o czym zamarzysz!Niech Ci towarzyszy zgodaWieczna, tak jak Twa uroda.Dni w radości niech Ci płyną.
W dniu Twoich 60-tych urodzin serdeczne życzenia,aby każdy następny rok przynosił wszystko to,co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia,niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
Lat 60 Ci minęło,lekkie życie się zaczęło.Czas na relaks, tak myślimy,tym prezentem Cię skusimy.Oby życie było lepsze.Żyj sto lat. Albo i dwieście!
Tyle mądrości i doświadczenia,przyznaję – za rzadko to doceniam.Tyle miejsc i tyle wrażeń,zrealizowanych marzeń.Ale to nie koniec przecież,weszłaś właśnie w wieku kwiecie.Świat stoi przed Tobą otworem,więc odkrywaj go z humorem.Bądź sobą wciąż, niezmienniei uśmiechaj się codziennie!Tego życzę Tobie ja –droga Mamo, żyj sto lat!

Śmieszne życzenia na 60 urodziny

Wielu osobom wydaje się, że życzenia dla 60 latka powinny być poważne i wyważone. Wszak mamy do czynienia z wiekiem, który jeszcze nie tak dawno był określany mianem sędziwego. Dzisiejsi sześćdziesięciolatkowie w większości nie zgadzają się jednak z tą tezą. Jeśli więc złożymy im zabawne życzenia, z pewnością się na nas nie obrażą.

Sześćdziesiąty rok rozpoczęty,Zacny wiek już osiągnięty,Dorosłe dzieci, urocze wnuczęta,To do długiego życia zachęta.Bawić wnuki, wypoczywać,W wyjątkowych miejscach bywać.Aby sił na to nie brakowało,Życzymy Ci zdrowia niemało.
Zdrowia, szczęścia, pomarańczyniech Ci sąsiad nago tańczy.
Sześćdziesiątka już stuknęła, czyżby starość się zaczęła?Nie żyw jednak obaw żadnych, masz dookoła znajomych zaradnych. Gdy potrzeba – z przyjemnością Ci pomogą, pamiętaj, że jesteś dla nich osobą drogą. Dziś do Ciebie przychodzą z prezentami i najlepszymi, szczerymi życzeniami.
Lat już masz sześćdziesiąt? I co z tego?Być dojrzałym to przecież nic złego!Zwłaszcza jeśli ciałem młodyi szlachetnej jeszcze urody.Duchem to wciąż z Ciebie nastolatekmimo sześćdziesięciu latek!Sto lat wszyscy zaśpiewajmy,toast wznieśmy i hulajmy!
Kiedy dzień Twych urodzin nadchodziOddać życzenia Tobie się godziChciej przyjąć w dowód uznaniaHołd szacunku i poważaniaAby Ci dać na to dowód szczeryMiej na uwadze pierwsze litery

Poważne życzenia na 60 urodziny

Oczywiście, nie da się zaprzeczyć, że 60 lat to piękny jubileusz. Przez osobę, która obchodzi sześćdziesiąte urodziny przemawia już zwykle mądrość życiowa i doświadczenie. To także osoba, której rad chce się słuchać nawet, jeśli uważa się, że czasem nie nadąża za zmianami. Poważne życzenia na 60 urodziny to piękne uhonorowanie zalet jubilata.

Kończysz dziś 60 lat,dobrze już poznałeś świat.Wiesz, co ma wartość, co złudne jest –za Twoją mądrość kochamy Cię.Dziś Ci życzymy zdrowia dobregokażdego dnia – przeszczęśliwego,dużo radości, spokoju chwil,byś nam 100 lat szczęśliwie żył.
Z okazji urodzin chcę złożyć życzenia,Żeby spełniły się wszystkie marzenia.Abyś nigdy nie odczuł samotności,Ale doświadczał mnóstwo miłości.Żebyś mimo wieku był silny i zdrowy,A każdy dzień był wyjątkowy.By powodów do radości było wiele,I by zawsze byli z Tobą przyjaciele.
Z dumą przyznaj się do wieku,Bo wiek świadczy o człowieku.Ogrom wiedzy, doświadczeniaGodny jest pozazdroszczenia.Każdy dzień witaj z radością,Darz swych bliskich szczerą miłością.Przez życie idź z uśmiechem szerokim,Stawiaj czoła górom wysokim.
W dniu 60 urodzin życzę Cisubtelnej niecierpliwości wiosny,łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesienii mądrości dostojnej zimy,wielu chwil radości,aby każdy dzień był dla Ciebieniezapomnianą przygodąi powodem do zadowolenia.Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Cimiłości najważniejszych osób w Twoim życiu.Bądź zawsze szczęśliwy i wyrozumiały.I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.

Krótkie życzenia na 60 urodziny

Długie życzenia urodzinowe są piękne, czasem jednak potrzebujemy stosunkowo krótkiego, ale mocnego przesłania. Jak mogą wyglądać takie krótkie życzenia dla jubilata, który właśnie skończył sześćdziesiąt lat? Oto kilka przykładów.

Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię miłują wszyscy rodacy. Sto lat z okazji 60. urodzin!
Sześć dych masz już na karku, zaraz wódę wyjmę z barku. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrowie wypijemy. Sto lat!
Życzę Ci słońca na naszym niebie,smaku, zapachu w codziennym chlebie,ptaków, motyli i chwil radosnych,a w sercu zawsze zielonej wiosny!

Bez względu na to, jakie życzenia na 60 urodziny podobają się nam najbardziej, pamiętajmy o jednym – powinny płynąć z głębi serca. Nie ma przy tym znaczenia to, czy wymyślimy je sami, czy skopiujemy. Jeśli będą wyrażać naszą radość, dumę, podziw i szacunek do jubilata – z pewnością można je będzie uznać za życzenia idealne.

Sprawdź:  Wiersz dla mamy - piękne i wzruszające wiersze nie tylko na Dzień Matki

Dodaj komentarz

Dzień Babci i Dziadka
8 pięknych cytatów na dzień babci i dziadka
Co prawda każdego roku ktoś przypomina o tych cytatach, ale są na tyle piękne, że warto do nich wracać. Spośród wszystkich cytatów i aforyzmów związanych z babcią i dziadkiem wybraliśmy
Czytaj dalej
Zdrowie dziecka
Wstrząs mózgu u dziecka [objawy, rokowania, leczenie]
Wstrząs mózgu to uraz, który przytrafia się maluchom głównie podczas upadków z wysokości, nauki chodzenia czy szkolnych zabaw. Należy bacznie obserwować dziecko po urazie głowy, by móc w porę zauważyć
Czytaj dalej
Życzenia
Czego życzyć na 70 urodziny? [krótkie, śmieszne, eleganckie życzenia na 70 urodziny]
Współczesny człowiek nie tylko żyje coraz dłużej, ale i coraz bardziej dba o siebie. Nie powinno być więc dla nas zaskoczeniem to, że coraz częściej przychodzi nam składać życzenia na
Czytaj dalej
Życzenia
Najpiękniejsze życzenia na 50 urodziny
Pół wieku, czyż to nie brzmi dumnie? Trudno nie zgodzić się z tym, że pięćdziesiąt lat to naprawdę dużo czasu, a życzenia na 50 urodziny powinny podkreślać doniosłość tej daty.
Czytaj dalej
Życzenia
Życzenia “Szczęśliwego rozwiązania”, czyli czego życzyć przed porodem?
Czy składać życzenia kobiecie przed porodem? W jakich okolicznościach składać życzyć szczęśliwego rozwiązania? Czego jeszcze można życzyć przed narodzinami dziecka? Życzenia przed porodem Życzenia przed porodem nie są zbyt popularne w naszym
Czytaj dalej
Życzenia
Życzenia noworoczne dla osoby w żałobie
Większości osób niezwykle trudno przychodzi składanie życzeń komuś, kto w ostatnim czasie stracił kogoś bliskiego. Nie umiemy składać życzeń osobom w żałobie, nie wiemy jak dobierać słowa, żeby kogoś jeszcze
Czytaj dalej
Boże Narodzenie Życzenia
Życzenia świąteczne dla dzieci
Życzenia świąteczne dla dzieci mają zwykle bardzo szczególną, pogodną formę. Nie powinny one być skomplikowane, tak by maluch w danym wieku mógł je naprawdę zrozumieć. Nie inaczej jest, gdy chodzi
Czytaj dalej
Boże Narodzenie Życzenia
Życzenia świąteczne dla nauczyciela
Święta to szczególny okres w roku, gdy wymieniamy się życzeniami z wieloma osobami, które są obecne w naszym codziennym życiu. W przypadku dzieci i młodzieży szkolnej bardzo ważne są zatem
Czytaj dalej
Życzenia
Życzenia na 40 urodziny dla koleżanki
Gdy koleżanka kończy czterdziestkę, duma i radość mieszają się ze sobą. Trudno lepszą okazję nie tylko do świętowania, ale i do żartobliwego mówienia o takiej rocznicy. Życzenia na 40 urodziny
Czytaj dalej
Urodziny Życzenia
Życzenia urodzinowe dla dzieci
Składanie życzeń to dla wielu osób nie lada problem, zwłaszcza, jeżeli adresatem jest małe dziecko. Czy wiesz, że życzenia naprawdę mogą sprawić maluchowi radość i wywołać na jego buzi uśmiech?
Czytaj dalej