Między nami rodzicami #1: Idealny prezent na Dzień Ojca to…

Zegarek, krawat a może technologiczny gadżet? Niekoniecznie! Spytaliśmy czwórkę rodziców, których bardzo lubimy “podglądać” na Instagramie, blogach i w innych wirtualnych miejscach o to, co chcieliby dostać lub co kupują na Dzień Ojca. A oto ich pomysły na prezent na Dzień Ojca!

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Zaledwie kilka dni pozostało do 23 czerwca, kiedy to świętujemy Dzień Ojca. Większość z nas powoli przegląda otchłanie internetu i z zainteresowaniem zerka na witryny sklepowe. Co kupić tacie (zarówno naszych dzieci, jak i swojemu własnemu)? O zdanie spytaliśmy influencerów parentingowych, czyli rodziców, których możecie “podejrzeć” w wirtualnym świecie. Ich pomysły Was zaskoczą i… mamy nadzieję, zainspirują!
Poznaj najlepsze prezenty na Dzień Ojca według nich:

Mazik, tata Lili

prezent na dzień ojca mazika


W tym roku będzie mój pierwszy Dzień Ojca, kryzys wieku średniego mnie nie dotyczy, więc nie mam parcia ani na czerwony samochód, ani na motocykl, ani nawet na gitarę basową. – mówi Tata Mazik prowadzący instagramowy profil lets_dad_and_roll. A co chciałbym dostać? Nic ponad to co już mam.

W pełni wystarcza mi to, że mogę być prywatnym, mobilnym zabawo-nosidło-husiadłem mojego dziecka, które zawsze uśmiecha się na mój widok, kiedy wracam z pracy i śmieje się całą sobą przy następnej z kolei zabawie. Bobas szczęśliwy to i ojciec szczęśliwy. Jak dla mnie, taki układ może trwać przez parę najbliższych lat. Oczywiście póki nie będzie dostawała kieszonkowego, bo wtedy to już wypada coś kupić staremu 😉 Wymarzonym prezentem na Dzień Ojca mógłby być ewentualnie urlop, żebym mógł spędzić ten dzień z córą, ale z tym to już muszę uderzyć gdzieś indziej 😉

Sprawdź: Życzenia na Dzień Ojca

Kuba, tata Ninki i Bruna

co kupić tacie na dzień ojca


Te szkraby skradły moje serce i zdecydowanie owinęły mnie sobie wokół palca 😉 – twierdzi Kuba, który na Instagramie prowadzi profil Podziarany Tata – Jestem tatą w 100% oddanym swoim dzieciom. Mój wymarzony prezent na Dzień Ojca to taki, który jest z głębi serca. Najlepiej taki, który jest stworzony własnoręcznie przez dziecko.

Laurka, rysunek czy coś stworzonego własnoręcznie to dla mnie największe skarby. A kiedy córeczka zaprasza mnie na ciasto i lody, czy chce zabrać mnie w ciekawe miejsce – to już w ogóle jestem w siódmym niebie i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba!


Kaja Wolnicka, mama Leona i Mili

prezenty na dzień ojca Moi mili


Tomek, tata Leona i Mili, dopiero przy dzieciach odkrył zamiłowanie do kręcenia filmów video. Wcześniej był zagorzałym przeciwnikiem, jeśli nie elektroniki w ogóle, to patrzenia na świat przez jakikolwiek wizjer. Pojawienie się dzieci trochę zmieniło jego spojrzenie. Z wielką pasją nagrywa krótkie momenty naszej codzienności. – mówi Kaja Wolnicka prowadząca blog moi-mili.pl – Te filmy nigdzie nie są publikowane, czasem oglądamy je we dwoje, by z przerażeniem odkryć, że czas jednak pędzi jak szaleniec… I ja polubiłam to jego podglądanie nas przez kamerę.

Jednak, jak to zawsze bywa, operator rzadko pojawia się w nagraniach. Myślę, że wielką radość sprawi mu zmontowany filmik – złożone kilka naszych najbardziej magicznych minut rodzicielstwa. Jako, że to głównie zadanie dla mnie, z dzieciakami wykleimy dodatek do prezentu, czyli mały fotograficzny album. Do ulubionych kadrów dołożymy własnoręczne rysunku, pewnie sporo brokatu i pachnące flamastry. Musi być pięknie!

Sprawdź także: 17 pięknych cytatów o ojcu

Seweryn, tata Tymona

o kupić tacie na dzień ojca?


Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną. – twierdzi Seweryn piszący bloga tatabyc.com – Wymarzonym wypoczynkiem jest to co najzwyklejsze: grill, dziecko w baseniku, mama przy lampce wina. Niby nic takiego, ale patrząc na to, jak każdy wszędzie biega, takie chwile cieszą mnie niezmiernie i pozwalają nabrać dystansu.

Najpiękniejszy Dzień Ojca? Z moim synem i partnerką. Trudno porównać z czymkolwiek to jak bardzo jestem szczęśliwy mając przy sobie tę dwójkę. Dlatego wymarzony dzień Ojca będzie wówczas, gdy uda nam się spędzić większość dnia razem – zwyczajnie cieszyć się sobą!

A jaki jest Wasz wymarzony prezent na Dzień Ojca?

Zobacz też: Praktyczny prezent na chrzciny. Co kupić dziecku?

Dodaj komentarz

Dzień Ojca, Życzenia

Życzenia na Dzień Ojca

Dzień Ojca – święto mniej popularne w naszej kulturze niż Dzień Matki, a niesłusznie. Wkład ojca w wychowanie często jest deprecjonowany, a nawet najlepsza matka go nie zastąpi. Ojciec dostarcza dziecku...

Czytaj dalej →
Tata, Dzień Ojca

3 oryginalne prezenty dla taty

Ojciec, tata, tatuś, tatulo. Niezależnie od tego, jak nazywamy swoich rodzicieli, wszyscy wiemy, że tylko dzięki nim wyrośliśmy na porządnych i wspaniałych ludzi. Cenne rady, którymi się z nami dzielili...

Czytaj dalej →
Szczepienia

Kalendarz szczepień + analiza SWOT

We wpisie o wizycie pielęgniarki środowiskowej wspomniałem o szczepieniach dla niemowląt i wyborze programu, który nas czeka.   Trzy programy szczepień dla dzieci W czasie swojej wizyty pielęgniarka pokazała nam...

Czytaj dalej →
Rozwój niemowląt

Śledzik Niemowlaka

Śledzik Niemowlaka Nie pamiętasz o której godzinie zasnęło Twoje dziecko? Czy przed ostatnim karmieniem w butelce było 60 czy 40 ml pokarmu? Czy pieluszkę zmieniałaś godzinę czy trzy godziny temu?...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general