Prezent na Dzień Chłopaka w przedszkolu. Oto najlepsze pomysły na drobny upominek dla maluchów!

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Już o wielu lat z tej okazji zwyczajowo obdarowuje się bliskich mężczyzn drobnymi upominkami i życzeniami. Święto obchodzi się przede wszystkim w szkołach, ale często świętują także przedszkolaki. Jaki prezent na Dzień Chłopaka w przedszkolu? Co można kupić na Dzień Chłopaka za 10 zł?

Prezent na Dzień Chłopaka w przedszkolu

Obchody Dnia Chłopaka w przedszkolu to świetna okazja na wspólną zabawę, śpiewanie czy naukę wierszyków. Żeńska część grupy zazwyczaj osobiście przygotowuje dla kolegów piękne prezenty w postaci laurek, kartek z życzeniami czy różnych prac plastycznych. Oprócz samodzielnie stworzonych upominków, dobrym pomysłem mogą okazać się także drobne podarunki w formie zabawek. Co można kupić na Dzień Chłopaka?

prezent na dzień chłopaka w przedszkolu

Gra Kółko i Krzyżyk

Wspaniały upominek na Dzień Chłopaka w przedszkolu, który rzeczywiście sprawi obdarowanemu mnóstwo radości. Popularna gra w Kółko i krzyżyk zapewnia wiele godzin rozrywki i emocji w towarzystwie przyjaciół i bliskich.


prezent na dzień chłopaka w przedszkolu

Magiczna plastelina

Doskonały prezent dla każdego malucha, który lubi kreatywne zabawy sensoryczne. Wspaniały zamiennik tradycyjnej plasteliny, który nie brudzi i szczelnie zapakowany nie zastyga, dzięki czemu można cieszyć się swobodną zabawą przez długi czas.


prezent na dzień chłopaka w przedszkolu

Jojo

Klasyczna zabawka, dobrze znana wszystkim dzieciom od pokoleń. Niezależnie od wieku sprawia mnóstwo frajdy i uspokaja. Będzie to doskonały wybór jako prezent na Dzień Chłopaka dla przedszkolaka, ponieważ uczy dzieci koncentracji, precyzji i koordynacji ruchów. 

Zobacz: Wierszyki na Dzień Chłopaka do szkoły i przedszkola i nie tylko [śmieszne, krótkie i oryginalne]

Prezent na Dzień Chłopaka – przedszkole. Co kupić?

Zakup prezentów dla wszystkich chłopców w grupie może stanowić spory wydatek, dlatego rodzice i nauczyciele szukają nieco bardziej ekonomicznych opcji. Poniżej proponujemy kilka pomysłów na tanie prezenty na Dzień Chłopaka w przedszkolu.

Karty do gry Piotruś

Tę grę karcianą znają chyba wszystkie dzieci, a dzięki prostym zasadom i szybkiej, emocjonującej rozrywce wszystkie maluch (i nie tylko!) ją uwielbiają. Świetnie sprawdzi się jako pomysł na Dzień Chłopaka w przedszkolu.


Magiczny długopis

Wyjątkowy podarunek dla każdego chłopca, który kocha zagadki i tajemnice. Od teraz największe sekrety może swobodnie zapisywać niewidzialnym atramentem, a prawda ujawni się dopiero w świetle UV.


Puzzle

Puzzle to zawsze dobry pomysł na prezent dla dzieci. Nie tylko zapewniają rozrywkę na wiele godzin, ale jednocześnie rozwijają logiczne myślenie, precyzję i koncentrację. Pozwalają się skupić i wyciszyć, ćwicząc pracę umysłu.

Sprawdź: Życzenia na Dzień Chłopaka dla kolegi, męża i partnera. Czego można życzyć bliskiej osobie?

Rodzice pytają o pomysły na Dzień Chłopaka w przedszkolu

Co na Dzień Chłopaka w przedszkolu?

Ciekawe upominki na dzień chłopaka w przedszkolu to np. gry planszowe czy pluszaki.

Jaki prezent na Dzień Chłopaka do przedszkola?

Idealny prezent na Dzień Chłopaka dla przedszkolaka to np. książka z kolorowankami.

Jaki prezent dla przedszkolaka na Dzień Chłopaka?

Ciekawe i najprostsze prezenty na Dzień Chłopaka do przedszkola to np. cukierki, kolorowe lizaki, bilety do kina dla całej grupy itp.

Zobacz też:

Pojazdy Ślubne

Tramwajem do ślubu? A czemu nie…

Wracałam ostatnio tramwajem z pracy, siedziałam za konduktorem, gdzie natrafiłam na napis: Wynajmnij tramwaj na swoją imprezę. Wynajmujemy tramwaje nowe i zabytkowe. To idealna okazja, aby zaskoczyć gości na urodzinach, imprezach firmowych...

Czytaj dalej →
Ślub cywilny, Suknie Ślubne

Sukienka na ślub cywilny

Sukienki na ślub cywilny nie muszą spełniać wymagań dress code'u. Najważniejsze, aby Panna Młoda czuła się w swojej sukni ślubnej dobrze! Poza tym musimy zadbać o to, by suknia na ślub cywilny podkreśliła atuty i ukryła niedoskonałości sylwetki. I najważniejsze: powinna być spełnieniem marzeń Panny Młodej.

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo