Najlepsze prezenty dla 13-latki na urodziny, na Święta i na Dzień Dziecka

Zastanawiasz się co kupić 13 latce na urodziny, na święta a może na Dzień Dziecka? Kontynuujemy cykl wywiadów z dziećmi, podczas których dopytujemy o ich najbardziej trafione prezenty oraz marzenia. Jako pierwszą wypytywaliśmy 8-letnią Wiktorię. Tutaj możecie sprawdzić jej: 6 ulubionych/wymarzonych prezentów >>. Dziś przygotowaliśmy najlepsze prezenty dla 13-latki. Swoimi opiniami podzieliła się z nami Weronika. Weronika to typ sportowca. Uczęszcza do klasy siatkarskiej. Jeździ na rowerze górskim (bierze udział w zawodach Poland Bike).

Trzy ulubione prezenty dla 13-latki – Weroniki

Wsiąść do pociągu: Europa

Dobble

O tej grze pisaliśmy już przy okazji zestawienia najpopularniejszych zabawek i gier 2016 roku. Jak widać gra trafiła tam nieprzypadkowo.
Weronika najbardziej w Dobble lubi to, że można w nie grać w dwie osoby. Dodatkowo czas rozegrania rundy to nawet kilka minut. Idealny przerywnik lub “złodziej wielu godzin”.

Sprawdź także inne gry marki Rebel >>


Wsiąść do pociągu: Europa

Wsiąść do pociągu: Europa

W przeciwieństwie do Dobble ta gra wymaga poświęcenia trochę więcej czasu. Rekompensuje to jednak niemałą gimnastyką umysłu. Gra świetnie się sprawdza zarówno przy dwójce, jak i większej liczbie graczy.


Dance Central 2

Dance Central

Jak na sportowca przystało: Nie mogło skończyć się tylko na gimnastyce umysłowej. Dance Central według Weroniki to idealny sposób na trening bez wychodzenia z domu. Sport to zdrowie.


O jakich prezentach aktualnie marzy 13-latenia Weronika?


Taboo - Gra Tabu

Taboo / Tabu

Gra jest naprawdę świetna. Wymaga jednak większej liczby osób. Tutaj robi się ciekawa dopiero przy min. 6 graczy.


Piłka do siatkówki - Mikasa

Piłka do siatkówki

Biorąc pod uwagę klasę siatkarską komentarz chyba jest tu zbędny. Piłek nigdy za dużo. Zwłaszcza, gdy co chwilę się jedną zdziera.


Bilety do Energylandii

Bilet do Energylandii

Energylandia reklamuje się jako największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Znajduje się w miejscowości Zator (woj. małopolskie). Całodniowy, normalny bilet kosztuje 149 zł.
Według Weroniki to gwarancja świetnie spędzonego dnia.
Mamy nadzieję, że w tym roku go odwiedzi i zda nam relację.


Posiadacie w rodzinie/wśród znajomych dziecko w wieku 13 lat? Jakie prezenty podobały mu się najbardziej lub o jakich marzy? Pomóżcie innym, zostawcie komentarz.

Dodaj komentarz

Niemowlę, Karmienie niemowląt

Ile mleka dla noworodka?

Jaką ilość pokarmu potrzebuje niemowlak? Jeśli czytałeś/aś mój pierwszy wpis na blogu o białej kupce to wiesz, że mieliśmy na początku delikatne problemy z karmieniem Zuzi. Od głodówki po obżarstwo...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Kto finansuje ślub i wesele?

Kto finansuje ślub i wesele? Najtrudniejszym podczas przygotowań wesela i mogącym być powodem nieporozumień tematem jest podział kosztów. Istnieje wiele możliwości takiego podziału od najbardziej tradycyjnych do zupełnie nowatorskich. Niezależnie...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo