Kontynuujemy cykl wywiadów z dziećmi, podczas których dopytujemy o ich najbardziej trafione prezenty oraz marzenia. Jako pierwszą wypytywaliśmy 8-letnią Wiktorię. Tutaj możecie sprawdzić jej: 6 ulubionych/wymarzonych prezentów >>.Dziś przygotowaliśmy zestawienie prezentów dla 13-latki. Swoimi opiniami podzieliła się z nami Weronika. Weronika to typ sportowca. Uczęszcza do klasy siatkarskiej. Jeździ na rowerze górskim (bierze udział w zawodach Poland Bike).

Trzy ulubione prezenty Weroniki (lat 13.)

1. Dobble


Wsiąść do pociągu: Europa

O tej grze pisaliśmy już przy okazji zestawienia najpopularniejszych zabawek i gier 2016 roku. Jak widać gra trafiła tam nieprzypadkowo.
Weronika najbardziej w Dobble lubi to, że można w nie grać w dwie osoby. Dodatkowo czas rozegrania rundy to nawet kilka minut. Idealny przerywnik lub „złodziej wielu godzin”.
Porównaj: Ceny gry Dobble >>

Sprawdź także inne gry marki Rebel >>


2. Wsiąść do pociągu: Europa


Wsiąść do pociągu: Europa

Sprawdź: Ceny planszówki „Wsiąść do pociągu: Europa” >>

W przeciwieństwie do Dobble ta gra wymaga poświęcenia trochę więcej czasu. Rekompensuje to jednak niemałą gimnastyką umysłu. Gra świetnie się sprawdza zarówno przy dwójce, jak i większej liczbie graczy.

3. Dance Central 2 (XBOX 360)


Dance Central 2

Jak na sportowca przystało: Nie mogło skończyć się tylko na gimnastyce umysłowej. Dance Central 2 według Weroniki to idealny sposób na trening bez wychodzenia z domu. Sport to zdrowie.
Zamów: Grę Dance Central 2 za jedyne 25,80 PLN


O jakich prezentach aktualnie marzy 13-latenia Weronika?

1. Taboo / Tabu


Taboo - Gra Tabu

Gra jest naprawdę świetna. Wymaga jednak większej liczby osób. Tutaj robi się ciekawa dopiero przy min. 6 graczy.
Kup: Grę Taboo już od 95 PLN2. Piłka do siatkówki


Piłka do siatkówki - Mikasa

Biorą pod uwagę klasę siatkarską komentarz chyba jest tu zbędny. Piłek nigdy za dużo. Zwłaszcza, gdy co chwilę się jedną zdziera.
Porównaj: Ceny piłek do siatkówki >>

3. Bilet do Energylandii

Bilety do Energylandii

Energylandia reklamuje się jako największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Znajduje się w miejscowości Zator (woj. małopolskie). Całodniowy, normalny bilet kosztuje 109 zł.
Według Weroniki to gwarancja świetnie spędzonego dnia.
Mamy nadzieję, że w tym roku go odwiedzi i zda nam relację.
Posiadacie w rodzinie/wśród znajomych dziecko w wieku 13 lat? Jakie prezenty podobały mu się najbardziej lub o jakich marzy? Pomóżcie innym, zostawcie komentarz.