Nowy gang Biedronka 2023. Do sklepów zawitają Mocniaki! Dzieci będą zachwycone maskotkami. Jak je zdobyć?

Już od poniedziałek 28 sierpnia w sieci Biedronka rusza nowy program lojalnościowy. Klienci po raz kolejny będą mogli zbierać naklejki za zakupy, a następnie wymieniać je na wybrane maskotki. Biorąc pod uwagę rezultaty poprzednich edycji, najnowsza akcja również może okazać się hitem. Do wygrania będzie aż 11 pluszaków, w tym Parówka Patrycja czy Awokado Adaś. Nowy gang Biedronka 2023 – jak można zdobyć zabawki?

Nowy gang Mocniaków – Biedronka 2023

Od 28 sierpnia klienci sklepów sieci Biedronka mogą brać udział w kolejnej akcji promocyjnej i zbierać naklejki na pluszaki. W ramach dotychczasowych programów lojalnościowych można było zdobyć już m.in. ganki Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków czy Bystrzaków. Tym razem w sklepach pojawią się Mocniaki. Do zdobycia będzie aż 11 maskotek, a dokładnie: woda Werka, oranżada Ola, dynia Dorotka, banan Benek, napój Norbert, rogalik Radzio, chleb Henio, jajko Julek, parówka Patrycja, awokado Adaś i krem Krzyś.

Podobnie jak w przypadku poprzednich akcji, aby otrzymać zabawkę, trzeba będzie zebrać odpowiednią liczbę naklejek. Punkty będzie można dostać za wydanie odpowiedniej kwoty przy zakupach.

Nowy gang Biedronka 2023

Zgodnie z zasadami akcji aby otrzymać jedną maskotkę za darmo, należy uzbierać 60 naklejek. Maskotkę można zdobyć również za mniejszą liczbę punktów – wystarczy wymienić na nią 30 naklejek, ale wówczas trzeba będzie dopłacić 24,99 zł. Za 15 naklejek klienci otrzymają specjalną książkę z opowieściami o członkach Gangu Mocniaków.

Istnieje także możliwość zakupu zabawki za 49.99 zł.

Zobacz: Wciągająca i rozwijająca zabawa dla maluchów, czyli jak spędzać z dzieckiem czas w wartościowy sposób

Nowy gang w Biedronce. Jak zdobyć maskotki? Oto zasady akcji

Podobnie jak w przypadku dotychczasowych akcji klienci będą otrzymywać naklejki za wydanie w sklepie określonej sumy, a dodatkowe punkty mogą zdobyć za zakup konkretnych produktów. Jakie są szczegółowe zasady?

  • 1 naklejka za każde 69 zł wydane w sklepie Biedronka,
  • Zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł.
  • Zakup warzyw i owoców to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł.
  • Zakup produktów z oferty „Mocny wybór” to dodatkowa naklejka za każde wydane 69 zł.
  • Zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł (Ofertą „Mocny wybór” oraz ofertą specjalną są objęte wyłącznie wybrane produkty dostępne w ofercie sklepu Biedronka, wskazane w gazetkach promocyjnych i oznaczone odpowiednio znakiem „Mocny wybór” oraz „Kup i zyskaj extra naklejki”).
  • Rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka to dodatkowa 1 naklejka.

Warto zaznaczyć, że do akcji nie wliczają się: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, doładowania, w tym: np. kart telefonicznych. Za zakup tych produktów klienci nie dostaną naklejek. Więcej szczegółów programu znajdziemy w regulaminie przygotowanym przez Jeronimo Martins Polska.

Sprawdź też:

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo