Zabawki pod choinkę dla dziecka – Jaki prezent wybrać?

Rodzicu! Szukasz zabawki na święta dla dziecka? Zastanawiasz się, jaki upominek przyniesie maluchowi dużo radości w okresie Bożego Narodzenia? Zobacz 7 zabawek dla dzieci – pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla młodszych i starszych pociech. Psst! Wszystkie te zabawki kupisz bez wychodzenia z domu!

Zabawki na święta dla najmłodszych dzieci

Hela – Foczka do ocalenia

Dla malucha poniżej 3 roku życia warto wybrać zabawkę interaktywną, która przykuje uwagę dziecka. Zabawka Hela Foczka do ocalenia uczy dziecko empatii i uświadamia, jaki wpływ na środowisko ma działalność ludzi. Maskotka foka Hela reaguje na głaskanie i wydaje ponad 20 dźwięków. W zestawie znajdują się akcesoria, za pomocą których maluch może zatroszczyć się o foczkę: uwolnić ją z rybackiej sieci i wyczyścić plamy oleju. 

Zabawki pod choinkę dla trzylatka

Mówiące pióro

Ciekawy świata i zadający mnóstwo pytań trzylatek z pewnością zainteresuje się zabawką edukacyjną Mówiące pióro. Zestaw zawiera 30 interaktywnych plansz z 60 zadaniami. Dzięki nim dziecko poprzez zabawę poszerza wiedzę o świecie zwierząt, jednocześnie trenując pamięć, logiczne myślenie i zdolności manualne.

Domek Świnki Peppy

Z kolei małemu fanowi znanej bajki wpadnie w oko domek Świnki Peppy. W zestawie znajduje się aż 100 piankowych naklejek z postaciami z kreskówki oraz sprzętami, pojazdami i roślinami. Posłużą one nie tylko do urządzenia domku świnki, ale także do budowania narracji w zabawie.

Zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wyścig z czasem

Szybkość, zręczność i spostrzegawczość — tymi cechami trzeba się wykazać, grając w Wyścig z czasem. Zadaniem gracza jest prowadzenie kuleczki przez przestrzenny labirynt w taki sposób, aby zbijać świecące się czaszki. Do wyboru jest aż 9 poziomów trudności, grać może od 1 do 4 osób.

Elektroniczna gra Państwa Miasta

Dużo frajdy nie tylko dziecku, ale i całej rodzinie dostarczy elektroniczna gra Państwa Miasta! Po wybraniu kategorii urządzenie losuje literę, na którą musi zaczynać się odpowiedź. Kto poda ją jako pierwszy, ten wygrywa! Dodatkowo urządzenie mierzy czas na odpowiedź oraz urozmaica grę kolorowymi światłami i zabawnymi sygnałami dźwiękowymi.

Zabawki na święta dla dzieci w wieku od ośmiu lat

Chemia na 6

Dziecko w wieku szkolnym chętnie zaangażuje się w przeprowadzanie prostych doświadczeń z zestawem I`m a Genius. Chemia na 6. W opakowaniu znajdują się odczynniki i przybory potrzebne do przeprowadzenia aż 50 bezpiecznych i prostych eksperymentów. To połączenie zabawy i edukacji, które przynosi wiele frajdy!

Zestaw kreatywny Naukowa Zabawa – Sportowe Piłeczki

Minilaboratorium można otworzyć także z zestawem kreatywnym Naukowa Zabawa – Sportowe Piłeczki. Z kolorowego, nietoksycznego proszku dziecko może stworzyć piłki w kolorach flag różnych państw. Gotowe piłeczki skaczą, więc zabawa trwa dalej!

Sprawdź więcej pomysłów na prezent pod choinkę dla dzieci na TaniaKsiazka.pl!

Dodaj komentarz

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy

Bardzo mocno w ostatnim czasie na moim blogu wzrosło zainteresowanie oświadczynami i zaręczynami. Na specjalne życzenie jednej z czytelniczek, opisałam dziś przyjęcia zaręczynowe. Dopiero przed chwilą jednak dotarło do mnie,...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo