Prezent na Dzień Dziecka LAST MINUTE, za który nic nie musisz płacić!

Ewelina Protasewicz z RYSOPISÓW przygotowała super upominek z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich, nie tylko tych najmłodszych. Nie ważne, czy kupiłaś dziecku worek podarunków, czy postawiłaś w tym roku na wspólnie spędzony czas, ten prezent na Dzień Dziecka last minute na pewno zrobi furorę wśród najmłodszych i zagwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale także mnóstwo śmiechu!

Wybór odpowiedniego prezentu dla dzieci z okazji ich święta to niestety nie zawsze łatwe zadanie. Mimo szerokiej oferty na rynku i dostępu do najrozmaitszych produktów ciężko trafić w gust współczesnej młodzieży i dzieci, szczególnie biorąc pod uwagę stale zmieniające się trendy. Jeśli Ty również stoisz przed podobnym wyzwaniem i dylematem, dobrze trafiłeś/aś! Poniżej ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka lub na dodatkowy upominek!

Zobacz: Przygody z tablicą manipulacyjną. Czy to dobry prezent na Dzień Dziecka?

Darmowy prezent na Dzień Dziecka LAST MINUTE – o co dokładnie chodzi?

Sekret tkwi w połączeniu nauki, dobrej zabawy i kreatywnego spędzania czasu. Ewelina przesłała nam ręcznie wykonane kupony, które dziecko może “zrealizować” w dowolnym dniu (umowny okres ważności to 1 rok). Każdy z kuponów uprawnia obdarowanego do korzystania z jego ulubionych atrakcji. Lody, kino czy wspólne granie ucieszą każdą pociechę i będą bodźcem do wspólnego spędzania czasu. Ciekawe, jak długo wytrzymają zanim wykorzystają wszystkie kupony.

Prezent na Dzień Dziecka Last Minute

Pobierz w wersji do druku >>

Oprócz tworzenia kreatywnych pomocy naukowych dla dzieci, rodziców i nauczycieli RYSOPISY ilustrują spotkania, szkolenia i konferencje. Na ich Facebooku można znaleźć logopedyczne wskazówki w przyjaznej wizualnie formie, a w księgarniach – Rysopisowe Bruliony z zabawami z dzieciństwa. To wspaniałe propozycję, które mogą stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych prezentów. Z pewnością będą dużo bardziej wartościowe niż kolejna gra komputerowa czy elektroniczny gadżet.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Intercyza

Intercyza jest umową przedmałżeńską regulującą stosunki majątkowe przyszłych małżonków. Dotyczy części majątku, którą małżonkowie wypracują po ślubie. Nie odnosi się natomiast do dochodów oraz rzeczy, które osoby te miały przed...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo