Prezent na Dzień Dziecka LAST MINUTE, za który nic nie musisz płacić!

Ewelina Protasewicz z RYSOPISÓW przygotowała super upominek z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich, nie tylko tych najmłodszych. Nie ważne, czy kupiłaś dziecku worek podarunków, czy postawiłaś w tym roku na wspólnie spędzony czas, ten prezent na Dzień Dziecka last minute na pewno zrobi furorę wśród najmłodszych i zagwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale także mnóstwo śmiechu!

Wybór odpowiedniego prezentu dla dzieci z okazji ich święta to niestety nie zawsze łatwe zadanie. Mimo szerokiej oferty na rynku i dostępu do najrozmaitszych produktów ciężko trafić w gust współczesnej młodzieży i dzieci, szczególnie biorąc pod uwagę stale zmieniające się trendy. Jeśli Ty również stoisz przed podobnym wyzwaniem i dylematem, dobrze trafiłeś/aś! Poniżej ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka lub na dodatkowy upominek!

Zobacz: Przygody z tablicą manipulacyjną. Czy to dobry prezent na Dzień Dziecka?

Darmowy prezent na Dzień Dziecka LAST MINUTE – o co dokładnie chodzi?

Sekret tkwi w połączeniu nauki, dobrej zabawy i kreatywnego spędzania czasu. Ewelina przesłała nam ręcznie wykonane kupony, które dziecko może “zrealizować” w dowolnym dniu (umowny okres ważności to 1 rok). Każdy z kuponów uprawnia obdarowanego do korzystania z jego ulubionych atrakcji. Lody, kino czy wspólne granie ucieszą każdą pociechę i będą bodźcem do wspólnego spędzania czasu. Ciekawe, jak długo wytrzymają zanim wykorzystają wszystkie kupony.

Prezent na Dzień Dziecka Last Minute

Pobierz w wersji do druku >>

Oprócz tworzenia kreatywnych pomocy naukowych dla dzieci, rodziców i nauczycieli RYSOPISY ilustrują spotkania, szkolenia i konferencje. Na ich Facebooku można znaleźć logopedyczne wskazówki w przyjaznej wizualnie formie, a w księgarniach – Rysopisowe Bruliony z zabawami z dzieciństwa. To wspaniałe propozycję, które mogą stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych prezentów. Z pewnością będą dużo bardziej wartościowe niż kolejna gra komputerowa czy elektroniczny gadżet.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Prezenty, Dzień Dziecka

Najlepszy prezent na Dzień Dziecka to Twój czas

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto obchodzone na całym świecie. W jego trakcie rodzice, opiekunowie i wszyscy dorośli mają okazję wyrazić swoją miłość dla najmłodszych członków społeczeństwa. Zastanawiasz się, jak zrobić to...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo