Najlepsze zabiegi modelujące ciało

Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej każda kobieta może zrealizować marzenie o zgrabniejszej sylwetce, pozbyć się miejscowo nagrodzonej tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia i zniwelować cellulit.

W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, skutecznymi zabiegami modelującymi ciało są mikrofale Coolvawes, liposukcja ultradźwiękowa N.I.L., endermologia LPG i radiofrekwencja Attiva.

Mikrofale Coolvawes – redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Wysoka skuteczność mikrofali Coolwaves to zasługa profesjonalnego i bezpiecznego sprzętu medycznego Onda. Urządzenie wykorzystuje energię zimnych fal, dzięki czemu szybko i precyzyjnie dociera do niechcianej tkanki tłuszczowej i usuwa cellulit. Co ważne ten zabieg modelujący ciało zupełnie jest nieinwazyjny i bezbolesny dla pacjentki. Zaawansowany system chłodzenia sprawia, że w czasie pracy systemu Onda kobieta czuje w obszarze zabiegowym jedynie przyjemne ciepło. 

Warto podkreślić, że zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. Nie musimy więc brać urlopu w pracy i ograniczać swoich codziennych aktywności, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej i stadium zaawansowania tzw. skórki pomarańczowej wskazane jest 4-6 sesji zabiegowych wykonywanych w kilkutygodniowych odstępach. Po zabiegu należy intensywne nawadniać organizm, przyjmować co najmniej 2,5 l płynów dziennie oraz nawilżać skórę ciała poleconymi preparatami z witaminą C. Na kilka dni po zabiegu należy zrezygnować z sauny i intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Liposukcja ultradźwiękowa N.I.L. – infradźwiękowa modulacja tłuszczu

Kolejnym skutecznym zabiegiem modelującym sylwetkę jest liposukcja N.I.L. (z ang. Nutational Infrasonic Liposcuction), która polega na wprowadzaniu podskórnie kaniuli odsysającej tłuszcz w ruch 3D (tzw. nutacyjny). Ta przełomowa technologia, jest używana tylko w najlepszych klinikach medycyny estetycznej. Doświadczony i wykwalifikowany chirurg przeprowadza liposukcję w niezwykle delikatny i precyzyjny sposób, dzięki czemu pacjentka nie musi obawiać się widocznych nierówności, czy zatoru tłuszczowego. Jaką ilość tłuszczu można oddessać podczas jednego zabiegu? Standardowo jest to około 1000-1500 ml tkanki tłuszczowej (nie więcej, niż 4000 ml). Dzięki znieczuleniu miejscowemu procedura zabiegowa nie jest bolesna. Czas trwania liposukcji N.I.L. to około w godziny. Natomiast rekonwalescencji wynosi  4-8 dni (przez tydzień po zabiegu należy chodzić całodobowo w ubranku uciskowym). 

Endermologia LPG – masaż podciśnieniowy, który wyszczupla i modeluje

Endermologia LPG Lipomassage to nowoczesny zabieg modelujący ciało, który daje trwały efekt wyszczuplenia i ujędrnienia skóry. Masaż podciśnieniowy przeprowadzony dzięki specjalnemu aparatowi LPG pozwala też znacznie zmniejszyć cellulit, który jest zmorą niemal każdej kobiety. Jedna sesja trwa 40-60 minut. W zależności od indywidualnego przypadku wskazane jest 6-20 zabiegów przeprowadzanych 1-2 w tygodniu. Co ważne Lipomassage jest bezbolesną i bezinwazyjną procedurą.

Radiofrekwencja Attiva – lifting ciała i redukcja cellulitu dzięki falom radiowym

Ostatnim zabiegiem modelującym ciało, którego efekty docenia wiele kobiet, jest radiofrekwencja podskórna Attiva. Na czym polega ta procedura? Radiofrekwencja wykorzystuje fale radiowe, które docierają pod skórę dzięki bardzo cienkiej kaniuli. W ten sposób można zniwelować niewielkie depozyty tkanki tłuszczowej i pozbyć się problemu wiotkiej skóry np. po ciąży lub nagłym spadku wagi. Attiva jednocześnie wyszczupla sylwetkę i poprawia napięcie skóry, dzięki czemu wyglądamy atrakcyjnie i młodzieńczo.

Chcesz wysmuklić sylwetkę i dowiedzieć się jeszcze więcej na temat zabiegów modelujących ciało? Najważniejsze informacje dotyczące najskuteczniejszych procedur zabiegowych, znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

Dodaj komentarz

Rozwój niemowląt, Rodzice

Ojcowskie “Bucket List”

Jak tylko Sylwia zaszła w ciążę zacząłem przeglądać blogi parentingowe, głównie ojców. Mój znajomy twierdzi, że blogowanie powinno być zakazane, a mnie za tatasap.pl chciał zastrzelić.:) Blogowanie według niego zabija...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo