Spektakl Psi Patrol Live – wyjątkowe widowisko dla całej rodziny

Szukasz nietuzinkowego wydarzenia dla całej rodziny? Spektakl Psi Partol Live “Wielki Wyścig” to niesamowite, muzyczne wydarzenie dla małych i dużych! Możesz mieć pewność, że spędzisz ciekawy i wartościowy czas z bliskimi. Sympatyczne i dobrze znane pieski zawitają tej jesieni z niezwykłym show aż do 8 polskich miast. Widowiskowy taniec, muzyka, śpiew, a także dynamiczna akcja i ciekawe efekty wizualne – tego może spodziewać się każdy, kto pojawi się na spektaklu. Zapraszamy!

O spektaklu Psi Partol Live “Wielki Wyścig” 

Inspiracją do stworzenia widowiska jest oczywiście jedna z najbardziej lubianych bajek ostatnich lat – Psi Patrol. Kanadyjski serial animowany zdobył sympatię na całym świecie i dziś mało kto nie kojarzy drużyny dzielnych czworonogów. Serial, filmy, a także najróżniejsze gadżety z motywami z bajki cieszą się niesłabnącą popularnością. Przygody i odważne misje psich bohaterów wyszły tym razem poza szklany ekran. Spektakl z udziałem bajkowych postaci miał swój debiut w 2016 roku i spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. 

Nie bez powodu Psi Patrol Live “Wielki Wyścig” obejrzało dziś około 4,5 miliona widzów w aż 40 krajach. Broadwayowski styl, duże zaangażowanie publiczności, wpadające w ucho piosenki, widowiskowy taniec, a także ulubieni bajkowi bohaterowie i miejsca – to wszystko sprawia, że spektakl robi wrażenie i pozostaje w pamięci na długo. Klasyczna teatralna scenografia łączy się z nowoczesną technologią multimedialną, co zachwyca zarówno młodych, jak i starszych widzów. To absolutnie unikatowy produkt pośród innych z marki “Psi Patrol”. Z pewnością nie zabraknie miejsca na wspólny taniec i śpiew z bajkowymi ulubieńcami. Spektakl mocno angażuje dzieci, dlatego żadne z nich nie będzie się nudziło! 

Fabuła 

Pani Goodway, burmistrzyni Zatoki przygód, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt nie wie gdzie jest. Miała ona zmierzyć się w wyścigu z Panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Bez niej Wielki Wyścig Zatoki Przygód nie może się odbyć, dlatego na ratunek rusza niezawodny Psi Patrol. Ryder, Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma i Everest poszukują pani burmistrz, jednocześnie zastępując ją w wyścigu. Ta pełna zwrotów akcji przygoda uczy i bawi na każdym kroku. Pokazuje cenne wartości jakimi jest przyjaźń, praca zespołowa, postawy obywatelskie, empatia i heroizm. Okazuje się, że nawet mały piesek może mieć wielką moc, każdy jest wyjątkowy i posiada wyjątkowe talenty, które mogą pomóc w różnych sytuacjach. A wszystko to w akompaniamencie doskonałych kompozycji muzycznych i tanecznych. Co stało się z panią Goodway? Czy psiaki odnajdą ją całą i zdrową? Kto wygra Wielki Wyścig Zatoki Przygód? Tego wszystkiego dowiesz się podczas spektaklu Psi Patrol Live “Wielki Wyścig”. Zwroty akcji i niesamowita rozrywka gwarantowane! 

Gdzie obejrzeć spektakl? 

Światowy hit zawitał do Polski, można więc sprawdzić za co pokochało go tak wiele osób na całym globie. Już tej jesieni Psi Partol Live “Wielki Wyścig” odbędzie się w aż ośmiu polskich miastach. Zaczniemy od centralnej Polski, a dokładniej Łodzi, aby chwilę później przenieść się do pięknego Wrocławia. Następnie odwiedzimy Szczecin i katowicki Spodek. Na mapie wydarzenia nie mogło zabraknąć też Warszawy. W grudniu spektakl obejrzeć będzie można w Gliwicach, Gdyni oraz Krakowie. Dokładne daty wydarzenia poniżej:

 • 29-30.10 – ŁÓDŹ, Atlas Arena, 
 • 4-6.11 – WROCŁAW, Hala Orbita, 
 • 11-13.11 – SZCZECIN, Netto Arena, 
 • 19-20.11 – KATOWICE, Spodek, 
 • 25-27.11 – WARSZAWA, COS Torwar, 
 • 3-4.12 – GLIWICE, Arena Gliwice, 
 • 9-11.12 – GDYNIA, Gdynia Arena, 
 • 16-18.12 – KRAKÓW, Tauron Arena Kraków.

Wszyscy fani ekipy Psiego Patrolu oraz widowiskowych spektakli będą mogli przeżyć to niesamowite wydarzenie w największych polskich miastach, usytuowanych w różnych częściach kraju. Również wybór miejsc nie jest przypadkowy, aby każda z hal widowiskowych spełniała wymogi techniczne i zapewniała jak najlepsze efekty wizualne podczas show. Nie ważne więc w którym mieście chcesz obejrzeć spektakl. Spraw swojemu dziecku niezapomniany prezent, spędźcie wartościowy czas podczas widowiska Psi Patrol Live. Na pewno zapamiętacie ten czas na bardzo długo! Trudno o lepszy prezent dla każdego prawdziwego fana Psiego Patrolu. 

Gdzie nabyć bilety na wydarzenie? 

Przedsprzedaż biletów rusza już 30 sierpnia od godziny 9.00. Jest ona dostępna jedynie dla klientów Allegro Smart. Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży znajdą się od 1 września. Zakupów dokonać można jedynie online – np. na eBilet.pl. 

Ceny biletów:

 • Kategoria nr 1: 209zł, 
 • Kategoria nr 2: 169zł, 
 • Kategoria nr 3: 139zł, 
 • Kategoria nr 4: 109zł, 
 • Kategoria nr 5: 79zł. 

Dla dzieci do 2 roku życia wstęp bezpłatny, jednak bez miejsca siedzącego. Bilet upoważnia do wstępu jedynie na konkretnie wybrane wydarzenie, w konkretnej lokalizacji. 

Za produkcję i organizację wydarzenia odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

Do zobaczenia w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Gliwicach, Warszawie, Gdyni i Krakowie! Ta jesień należy do Psiego Patrolu!

Dodaj komentarz

Rozrywka

Top filmy dla niewyspanych

Inspiracją do tego wpisu (oprócz życia) był komentarz Cezarego Pazury, którego kanał na Youtubie ostatni często towarzyszy mi w korkach. Wujek Czarek opowiedział w jednym z materiałów w jaki sposób...

Czytaj dalej →
Edukacja i psychologia, Rozrywka

#melokoncert dla niemowląt i małych dzieci

Na końcówkę wakacji sprawcie sobie i maluszkom prezent i wpadnijcie do rodzinnej restauracji Polana na warszawskim Wilanowie na MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci. Koncert odbędzie się w sobotę 25...

Czytaj dalej →
Noworodek, Rozrywka

Jak uspokoić płaczące dziecko?

Trafiłem dziś na film zatytułowany “A pediatrician shows you how to calm a crying baby”, czyli “Pediatra pokaże Ci jak uspokoić płaczące dziecko”. W jego opisie czytam, że pediatra, którego za...

Czytaj dalej →
Rozrywka

Problemy młodych rodziców

W ostatni piąteczek na naszym ołpen spejsie zasłyszałem ten oto rodzicielski suchar:   Przypomniał mi on wpis, który czytałem na jakimś blogu rodzicielskim. Wpis dotyczył rzeczy, które rodzice robią TYLKO przy pierwszym dziecku. Było...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo