DARMOWY TEST ZWIĄZKU: Sprawdź, w jakiej kondycji jest Twoja relacja!

Czujesz, że Wasz związek się wypala? A może wręcz przeciwnie: jesteście w fazie stabilności i rozwoju? Przeszliście razem wiele i obecnie masz wrażenie, że już nic Was nie jest w stanie rozłączyć? Ten test pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja diagnoza relacji jest słuszna.

KLIKNIJ I ROZWIĄŻ: DARMOWY TEST ZWIĄZKU! SPRAWDŹ, W JAKIEJ KONDYCJI JEST TWOJA RELACJA >>

Wzloty i upadki

Każdy związek przechodzi różne etapy, na które wpływają zmiany zachodzące w życiu każdego z partnerów osobno, a także podjęte przez nich wspólnie decyzje. Nowa praca, konieczność dłuższej rozłąki, pojawienie się dziecka, a także bardziej dramatyczne wydarzenia, jak choroba czy zdrada – wszystko to wpływa na jakość związku. Co więcej, zdarza się, że partnerzy odmiennie oceniają swój związek – jak myślisz, czy Twój partner uważa o Waszej relacji to samo, co Ty?

Czy satysfakcję ze związku da się zmierzyć? Czym jest test związku?

Być może zastanawiasz się, czy możliwe jest obiektywne postawienie oceny związku. Jeśli czujesz, że od pewnego czasu jakość Waszej relacji się pogorszyła, dodatkowo pojawiają się trudności z poruszeniem tego tematu z partnerem, Twoje obawy mogą wzrastać. To naturalne. Boimy się tego, co nieznane. Boimy się bezradności. Tymczasem gdy w związku pojawiają się problemy, szczególnie te niesprecyzowane (“coś jest nie tak”, “nie jest już jak kiedyś”, “coś się zmieniło”), strach i bezradność dotykają zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

KLIKNIJ I ROZWIĄŻ: DARMOWY TEST ZWIĄZKU! SPRAWDŹ, W JAKIEJ KONDYCJI JEST TWOJA RELACJA >>

Możesz przestać się zamartwiać i przejąć sprawę we własne ręce. Rozwiązanie prostego testu pozwoli Ci sprawdzić, czy faktycznie Twoje obawy są uzasadnione. Mierzenie satysfakcji ze związku jest możliwe – opracowany przez specjalistę test skupia się na najbardziej istotnych aspektach relacji, a odpowiednio postawione pytania pomagają wnikliwie przyjrzeć się najważniejszym zagadnieniom.

Test związku – czego możesz się dowiedzieć?

Rozwiązując test, dowiesz się:

  • jak sobie radzicie w związku z zarządzaniem konfliktami
  • jaki jest poziom wrogości w Waszej relacji
  • jak przedstawiają się Wasze umiejętności komunikacyjne
  • czy Wasze zaangażowanie w relację jest współmierne
  • czy Wasz związek ma ważne podłoże, jakim jest przyjaźń.

KLIKNIJ I ROZWIĄŻ: DARMOWY TEST ZWIĄZKU! SPRAWDŹ, W JAKIEJ KONDYCJI JEST TWOJA RELACJA >>

Początek drogi do zmiany

Rozwiązanie testu zajmie Ci kilka minut, po których otrzymasz wnikliwą diagnozę Waszej relacji. To jednak wstęp do tego, co możesz zrobić. W kolejnym kroku dowiesz się, jak poprawić konkretne aspekty relacji. Pamiętaj – nawet, jeśli związek jest stabilny i zrównoważony, zawsze istnieją sposoby na to, aby dodatkowo zwiększyć satysfakcję obojga partnerów. Praca nad umiejętnościami komunikacyjnymi, wyrażaniem emocji czy wspieraniem partnera zawsze ma sens.

Dlatego, gdy rozwiążesz test związku, dostaniesz dodatkowo prezent: bezpłatny bilet na szkolenie online o 4 poziomach pracy nad związkiem. Skorzystaj z niepowtarzalnej możliwości i dowiedz się:

  • jak wzmocnić wzajemne uczucia
  • w konstruktywny sposób rozwiązywać konflikty
  • sprawić, abyście byli z partnerem swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Twój związek jest w Twoich rękach. Zasługujecie na to, aby być szczęśliwi!

KLIKNIJ I ROZWIĄŻ: DARMOWY TEST ZWIĄZKU! SPRAWDŹ, W JAKIEJ KONDYCJI JEST TWOJA RELACJA >>
Dodaj komentarz

Torty weselne

Tort Weselny

Tort weselny to tradycyjny deser podawany na przyjęciu weselnym. Według tradycji brak tortu na weselu oznacza brak słodkiego życia po ślubie, także lepiej nie ryzykować. Obecnie na rynku ślubno-weselnym możemy...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo