Wzruszające podziękowania dla wychowawcy na zakończenie roku

Podziękowania dla wychowawcy, które dzieci i ich rodzice składają nauczycielom z okazji zakończenia roku szkolnego, to już niepisany zwyczaj. Ta część uroczystości służy uhonorowaniu trudu włożonego w nauczanie. Wszyscy przecież wiemy, jak ciężką pracą jest kształtowanie młodych umysłów. Zwykłe słowo “dziękuję” nie wystarczy. Ten wielki wysiłek powinien zostać nagrodzony znacznie bardziej osobistą dedykacją. Brakuje ci pomysłu na ciekawe podziękowania na zakończenie szkoły? Bez obaw. Przychodzimy z pomocą. Poniżej prezentujemy najbardziej wzruszające podziękowania dla wychowawcy.

Wzruszające podziękowania dla wychowawcy na zakończenie szkoły

Koniec roku szkolnego to nie tylko czas radości, ale i wzruszeń. Życzenia dla wychowawczyni powinny więc pasować do atmosfery uroczystości.

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację, samych radości i sukcesów życzy klasa.

Tymi słowami chcemy przekazać najserdeczniejsze podziękowania: za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie naszego światopoglądu.

Nauczyciel jest przewodnikiem po krętej drodze wiedzy. Dziękujemy za przeprowadzenie nas przez tę ścieżkę!

Zobacz: Wierszyki na zakończenie przedszkola, nie tylko na pożegnanie

Podziękowanie dla wychowawcy klasy 3 szkoły podstawowej

Podziękowania dla wychowawczyni na koniec 3 klasy podstawowej mogą mieć nieco lżejszą formę niż podziękowania składane przez uczniów starszych klas.

Dziękujemy Pani za to, że była Pani z nami przez te trzy lata. Za wspaniałe rady, cenne wskazówki i motywujące pochwały. Dzięki Pani odkryliśmy, że nauka to wspaniała przygoda!

Nie jest łatwo przejść przez cały rok szkolny z uśmiechem na twarzy. Dzięki Pani/Panu nam się to udało. Dziękujemy!

Sprawdź: Krótkie przemówienie nauczyciela na zakończenie przedszkola – przykłady

Życzenia dla wychowawcy na koniec roku

Dedykacja dla wychowawczyni może być wyrecytowana przez całą klasę, ale można też spisać ją na pięknej kartce. W obu przypadkach, szczere życzenia z pewnością wzruszą nauczyciela.

Dziękujemy za Pani wkład w naszą edukację – mamy dla Pani najpiękniejszy bukiet słów. Bzy, tulipany i róże. Niech wszystko, co dobre, doczeka się spełnienia. Składamy najszczersze życzenia prosto z serca. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być Pani uczniami.

Jest dla nas pani prawdziwym wzorem tego, jaki powinien być nauczyciel – życzliwy, dobry, mądry i cierpliwy. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w naszą naukę. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Wierszyki dla wychowawczyni

Wiersz dla wychowawczyni sprawdzi się idealnie jako ciekawa forma podziękowania za przekazaną wiedzę. 

Słowo “miłość” – za ich troski,
słowo “wdzięczność” – za ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski,
wyśpiewany z serc jak z nut.

Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy –
za serce.

Życzymy Pani tak jak nikt nie życzy –
spełnienia wszystkich marzeń,
zdrowia, szczęścia i słodyczy.
I życzymy tak jak życzy dobra wróżka
by spełniły się życzenia
z samego końca Pani serduszka.

Sprawdź: Zakończenie roku szkolnego na wesoło [scenariusz, wierszyki, piosenki]

Rodzice pytają o wzruszające podziękowania dla wychowawcy

Za co można podziękować wychowawcy?

Wychowawcy i wszystkim nauczycielom wypada podziękować przede wszystkim za trud, jaki wkładają w swoją pracę. Należy zdać sobie sprawę z faktu, że na barkach pedagoga ciąży ogromna odpowiedzialność. Przecież nauczyciel nie tylko przekazuje dzieciom swoją wiedzę, ale także tłumaczy im różnice między dobrem a złem i wpaja moralne zasady. To wszystko powinno uwzględniać podziękowanie dla nauczyciela wychowawcy.

Dodaj komentarz

Koniec roku szkolnego

Jaka średnia na czerwony pasek?

Zakończenie pierwszego semestru to pierwsze większe podsumowania dotychczasowych osiągnięć w nauce. Stopnie wystawione na 1 semestr nie tylko informuje o postępach w zdobywaniu wiedzy, ale także pozwala dowiedzieć się, czy...

Czytaj dalej →
Koniec roku szkolnego

Czy przyroda liczy się do średniej w 8 klasie?

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie stresujący moment dla ósmoklasistów. Uczniowie kończący szkołę podstawową czekają nie tylko na oceny i wyliczenie ostatecznej średniej, ale także na wyniki...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general