Życzenia dla nauczyciela na pożegnanie

Podziękowania dla nauczyciela to stały punkt uroczystego zakończenia roku szkolnego. Odpowiednio skomponowane życzenia dla nauczyciela na pożegnanie, zwłaszcza gdy był on naszym wychowawcą to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności uczniów za jego ciężką pracę i oddanie. Nie każdy jest jednak w stanie samodzielnie ułożyć dobre rymowanki albo wierszyki dla nauczycielki lub nauczyciela. Dlatego poniżej zebraliśmy najlepsze kompozycje, które będą stanowić świetne podziękowania dla wychowawcy i każdego innego belfra, który zyskał nasze uznanie.

Krótkie podziękowania dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Tekst podziękowania dla nauczyciela nie musi być wcale długi, ani skomplikowany, aby oddał naszą wdzięczność za wysiłek włożony w edukację uczniów.

Dziękujemy za ten rok szkolny, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

Pragniemy podziękować za mijający rok szkolny i za wszystko, czego mogliśmy się w tym czasie nauczyć, dzięki Pani pomocy.

Szczere podziękowania i wyrazy wdzięczności za każdą lekcję!

Dziękujemy za ten rok, za wspólne dni, podczas których razem odkrywaliśmy świat.

W podziękowaniu za kolejny rok szkolny, życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zobacz: Kiedy jest koniec roku szkolnego 2022? Uczniowie powinni być zadowoleni

Proste życzenia i podziękowania dla nauczyciela wychowawcy na pożegnanie

Podziękowania dla wychowawczyni lub wychowawcy są szczególnie ważne. Zwłaszcza jeśli nasze dziecko kończy swoją przygodę z kolejnym etapem edukacji. Wówczas podziękowania dla wychowawcy klasy 3 szkoły podstawowej, klasy 8 albo klasy 4 szkoły średniej mają szczególny wydźwięk.

Nauczyciel jest przewodnikiem na krętej drodze poznawania wiedzy. W podziękowaniu za przeprowadzenia naszych dzieci przez tę drogę życzymy Panu/Pani samych sukcesów edukacyjnych i satysfakcji z pracy z młodymi ludźmi.

Dziękujemy za wszystkie starania wkładane w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, że włożony w nas wysiłek uczyni nas ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia.

Dziękujemy za to, że była Pani naszym przewodnikiem, pomagała odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze wspierała nas dobrym słowem i mądrą radą.

Dziękujemy Pani/Panu za wskazaną drogę, okazane wsparcie, przelaną na nas wiedzę i mądrość życiową.

Podziękowania dla nauczycieli – wierszyki

Wiersze dla nauczycieli na pożegnanie to oryginalny sposób na przekazanie im naszych wyrazów wdzięczności. Co ważne, wypowiadany przez uczniów wiersz dla nauczyciela na koniec roku może się rymować, ale też nie musi. Na szczęście wybór gotowych kompozycji jest dość duży i w sieci znajdziemy najróżniejsze wiersze na zakończenie roku szkolnego. Rodzice nie muszą się zatem martwić, a my podsuwamy im najlepsze naszym zdaniem wiersze na koniec roku szkolnego dla uczniów.

Za to, że podjąłeś trud
przekazania nam wiedzy w bród,
że znosiłeś burdy i psoty…
i choć czasem darliśmy koty,
dziś mówię: Dziękuję Tobie –
nauczycielowi i aniołowi w jednej osobie!

Życzymy Pani tak jak nikt nie życzy
Spełnienia wszystkich marzeń,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy.
I życzymy tak jak życzy dobra wróżka
By spełniły się życzenia
Z samego końca Pani serduszka.

Nauczyciel nam pomaga,
nawet wtedy, kiedy od nas dużo wymaga,
chce byśmy start lepszy mieli w życie,
wierzy, że nam się powiedzie i kibicuje nam skrycie.
Dzisiaj my im dziękujemy
i kwiatkami obdarowujemy.

Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, 
za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. 
Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł
i pozwalały uwierzyć we własne siły. 
Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego.
Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata.
My was lubimy, przyjaźnią darzymy i wielkiego szczęścia życzymy.

Sprawdź: Jak obliczyć średnią na koniec roku?

Dłuższe życzenia na zakończenie roku szkolnego na pożegnanie dla nauczyciela

Jeśli zależy nam na tym, aby życzenia dla nauczyciela na koniec roku w pełni wyrażały nasze ciepłe uczucia mogą być one nieco dłuższe w swojej formie. Tekst podziękowania dla nauczyciela przedszkola, podstawówki albo szkoły średniej powinien przecież zawierać wszystkie te życzenia dla nauczyciela, które chcielibyśmy mu przekazać. Na naszej liście znalazło się więc miejsce na dłuższe życzenia na zakończenie roku szkolnego dla uczniów, którzy chcą podziękować swoim belfrom w jak najlepszy sposób.

Dziękuję za wszystkie dobre słowa,
za bezcenne lekcje i wiele cierpliwości.
Za pomoc w rozwiązywaniu problemów, szukanie możliwości.
Za to, że Ty zawsze we mnie wierzyłeś –
najlepszym nauczycielem dla mnie byłeś.

Za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Panią/Pana liczyć – DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

W podzięce za wspólną i niezwykle udaną edukacyjną podróż, życzymy samych radości i sukcesów, spełnienia marzeń, realizacji wszystkich wyznaczonych sobie celów oraz tego, by podejmowany trud zawsze był źródłem satysfakcji. Życzymy również samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Jak widać życzenia na koniec roku szkolnego mogą przybrać bardzo różne formy, które możemy dopasować do naszych osobistych preferencji. Oczywiście najważniejsze jest to, aby przygotowując takie podziękowania dla nauczyciela tekst, który wybierzemy w pełni oddawał nasze uczucia i dobre myśli kierowane do konkretnego belfra.

Zobacz też: Cytaty na odejście z pracy. Jak pożegnać się z kolegami z pracy?

Dodaj komentarz

Życzenia

Życzenia urodzinowe dla teściowej

Śmieszne życzenia urodzinowe dla teściowej mogą pomóc przełamać lody i być wstępem do całkiem fajnej relacji. Teściowa już jest Twoją bratnią duszą? Tym bardziej nie możesz zapomnieć o życzeniach w...

Czytaj dalej →
Boże Narodzenie, Życzenia

Życzenia świąteczne dla dzieci

Życzenia świąteczne dla dzieci mają zwykle bardzo szczególną, pogodną formę. Nie powinny one być skomplikowane, tak by maluch w danym wieku mógł je naprawdę zrozumieć. Nie inaczej jest, gdy chodzi...

Czytaj dalej →
Życzenia, Ślub i wesele

Życzenia ślubne

Nie tak dawno publikowałam dla Was teksty wierszyków, które można umieścić na zaproszeniach ślubnych oraz wierszyki na toasty weselne, a dziś przypomniałam sobie o jeszcze innych wierszykach ślubnych, które najczęściej...

Czytaj dalej →
Dieta w ciąży, Co jeść podczas karmienia piersią?

Kawa w ciąży i przy karmieniu piersią

Kaaaaaawy! Tym słowem witają się o poranku pracownicy większości firm. Pewnie Was zaskoczę, ale nigdy nie piłem kawy. Fakt ten zaskoczy Was zapewne mocniej gdy dowiecie się, że pracuję od 7:00, a...

Czytaj dalej →
Muzyka na wesele

15 pytań do DJa weselnego

DJ na weselu to coraz bardziej popularna forma oprawy muzycznej na tego rodzaju przyjęciach. Coraz częściej można spotkać oferty w których DJ prowadzi imprezę na przykład z akordeonistą, gitarzystą lub...

Czytaj dalej →
Ślub cywilny, Suknie Ślubne

Sukienka na ślub cywilny

Sukienki na ślub cywilny nie muszą spełniać wymagań dress code'u. Najważniejsze, aby Panna Młoda czuła się w swojej sukni ślubnej dobrze! Poza tym musimy zadbać o to, by suknia na ślub cywilny podkreśliła atuty i ukryła niedoskonałości sylwetki. I najważniejsze: powinna być spełnieniem marzeń Panny Młodej.

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general