Życzenia na Dzień Kobiet po ukraińsku. Czego życzyć 8 marca uczennicom, które przybył z Ukrainy?

8 marca to święto wszystkich przedstawicielek płci pięknej, dlatego warto zadbać o to, aby każda kobieta czuła się tego dnia jak najbardziej wyjątkowo. Może w tym pomóc drobny upominek, bukiet kwiatów czy coś słodkiego, ale przede wszystkim serdeczne słowa i gesty sympatii. Z pewnością będzie bardzo miło, jeśli okażemy życzliwość również naszym gościom zza wschodniej granicy, szczególnie tym najmłodszym, które ze względu na sytuację w swoim kraju, muszą uczyć się w Polsce. Jak złożyć życzenia na Dzień Kobiet po ukraińsku?

Życzenia na 8 marca po ukraińsku na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, kiedy warto złożyć najpiękniejsze życzenia swoim ukochanym kobietom. Pamiętajmy jednak, że jest to także dobry moment, aby okazać sympatię i przekazać miłe słowo wszystkim kobietom z naszego otoczenia – koleżankom z pracy, przyjaciółkom, sąsiadkom. W tym gronie zjadą się z pewnością również Ukrainki, które goszczą w naszym kraju. Jak świętować Dzień Kobiet po ukraińsku?

Мої найщиріші Вітання з нагоди дня жінок. Бажаю багато радості, щасливих моментів, здійснення всіх мрій. Щоб теплота і радість завжди наповнювала душу. – Najlepsze życzenie z okazji dnia kobiet. Życzę dużo radości, dużo szczęśliwych momentów oraz spełnienie wszystkich marzeń. Aby radość i ciepło zawsze napełniało duszę.

Бажаю радісних днів, повних щастя й любові. Нехай тебе завжди оточують щирі, добрі й люблячі люди, а ангел-охоронець оберігає тебе від усіх бід. – Życzę radosnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Niech Cię zawsze otaczają szczerzy, życzliwi oraz kochający ludzie, a Anioł Stróż ochroni Cię przed wszelkimi problemami.

Zobacz: Jak zorganizować Dzień Kobiet na wesoło? Zaplanuj świętowanie z humorem i spędź ten dzień wyjątkowo!

8 marca po ukraińsku

Dzień Kobiet to ważne święto obchodzone nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie. 8 marca na Ukrainie nazywane jest “Міжнародний жіночий день” (Mizhnarodnyj zhinochyj den), co oznacza “Międzynarodowy Dzień Kobiet”. Tego dnia kobiety otrzymują piękne kwiaty, słodkości oraz prezenty od swoich bliskich. Dzień Kobiet to także czas, kiedy panowie składają swoim ukochanym kobietom najpiękniejsze życzenia, wyrażając swoją miłość i szacunek. Dlatego też z pewnością będzie im miło, kiedy usłyszą miłe słowa w rodzimym języku również w naszym kraju. To zawsze miły gest ukazujący sympatię. Poniżej dowiesz się, jak złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet po ukraińsku.

Вітаю з Міжнародним жіночим днем! Бажаю гарного настрою, прекрасного самопочуття та позитивних емоцій. Будь красива, щаслива, даруй усмішки та проживай чудові миті. – Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet! Życzę dobrego nastroju, wspaniałego samopoczucia i pozytywnych emocji. Bądź piękna, szczęśliwa, uśmiechaj się i przeżywaj piękne chwile.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, podczas którego warto zadbać o szczególną atmosferę i okazać uczucia. Niezależnie od kraju, w którym obchodzimy to święto, ważne jest, aby pamiętać o znaczeniu płci pięknej w naszym życiu. Ze względu na to, że w naszym otoczeniu jest mnóstwo kobiet z Ukrainy, warto przekazać im życzenia w ich własnym języku, aby sprawić im przyjemność.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Życzenia

Życzenia imieninowe dla siostry

Imieniny to ważna okazja – unikalny zwyczaj świętowania dnia swojego imienia związanego z osobą świętą lub błogosławioną kościoła katolickiego. Niektóre imiona nie mają swoich odpowiedników wśród świętych, więc data imienin...

Czytaj dalej →
Życzenia

Życzenia urodzinowe dla taty

Urodziny taty to świetna okazja, by przypomnieć sobie i swojemu ojcu o tym, jak ważną postacią jest dla Ciebie i jak ważną rolę pełni w Twoim życiu. Nie zawsze relacje...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Kameralne przyjęcie weselne

Kameralne obiady weselne tylko dla najbliższych również mają swoje zalety. Wcale nie musisz wynajmować sali weselnej na sto lub dwieście osób. Kameralne przyjęcia weselne w domu lub w ogrodzie miewają...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Intercyza

Intercyza jest umową przedmałżeńską regulującą stosunki majątkowe przyszłych małżonków. Dotyczy części majątku, którą małżonkowie wypracują po ślubie. Nie odnosi się natomiast do dochodów oraz rzeczy, które osoby te miały przed...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general