Energylandia znów wyróżniona na arenie międzynarodowej! Park rozrywki z kolejnymi odznaczeniami!

Park roller coasterów numer jeden w Europie pochwalić się może kolejnymi odznaczeniami i aż trzema nowymi, zaszczytnymi tytułami! Odbyła się kolejna edycja European Star Award, w którym Park Energylandia zdobył aż 3 wyróżnienia, uzupełniając tym osiągnięcia sprzed roku!

European Star Award 2022 i aż trzy nagrody dla Energylandii!

European Star Award jest prestiżowym plebiscytem organizowanym przez ceniony w branży, niemiecki magazyn Kirmes Revue&Park. W tym roku po raz dwunasty jury nagrodziło parki rozrywki, parki wodne i poszczególne atrakcje z całej Europy w kilkunastu kategoriach. Wśród wyróżnionych Parków znajdował się największy, rodzinny Park Rozrywki w Polce, czyli Energylandia, znajdująca się w Zatorze! Łącznie, Park jak i jego poszczególne atrakcje zostały docenione w aż trzech kategoriach, wyprzedzając największe tego typu obiekty w Europie.

Zobacz: Polska, Złota Jesień i Oktoberfest w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!

TOP 10 parków rozrywki w Europie!

Jednym z niesamowitych wyróżnień, jakie otrzymała nasza rodzima Energylandia, jest 7 miejsce, w czołówce 10 najlepszych parków rozrywki w całej Europie! Wyprzedził tym samym niemalże 300 innych parków rozrywki, na terenie całego Starego Kontynentu! Z pewnością wpływ na to miała niesamowicie różnorodna oferta Energylandii, która w tym momencie obejmuje aż 123 atrakcje na terenie aż 70 hektarów! Atrakcje te podzielone są na 6 różnych, tematycznych stref zabawy, z których każda tworzy swoją własną, niesamowitą historię! Wśród nich znaleźć można na przykład Bajkolandię, która zaproponować może 25 atrakcji odpowiednich dla dzieci od drugiego roku życia, Strefę Familijną, Ekstremalną dla głodnych wrażeń Gości, tematyczną Aqualantis, czy niesamowity Smoczy Gród i WaterPark, który tworzy największy w Polsce, odkryty aquapark! Wyróżniony został jednak nie tylko Park, ale także poszczególne atrakcje, a w tym nowości otwarte dla Gości w tym roku! Jakie? Czytaj dalej…

Docenione atrakcje

Bamboo Bay to nowa Strefa Water Parku, która poszerzyła jego ofertę aż o 16 nowych, ekscytujących zjeżdżalni! Zakręcona Ruba, Triki, Plum czy Oasis wyjątkowo przypadły do gustu Gościom Energylandii w upalne, letnie dni! Wyjątkowość nowej strefy została zauważona również na zewnątrz, otóż właśnie afrykański zakątek Bamboo Bay, zyskał 3 miejsce wśród najlepszych wodnych zjeżdżalni 2022 roku! Tytuł ten tylko potwierdza niesamowity charakter tego miejsca, a to nadal nie wszystko! Doceniona w swojej klasie została również królowa Smoczego Grodu, czyli Zadra – najwyższy na świecie wooden roller coaster! Niemalże 64 metry wysokości, 90 stopni nachylenia przy spadku, 3 niesamowite inwersje i niewyobrażalna prędkość 121 km/h, to właśnie to sprawiło, że kolejka ta ponownie stanęła na podium, uzyskując trzecie miejsce w swojej kategorii, powtarzając swoje osiągnięcie z roku 2020!

Kolejna edycja prestiżowego plebiscytu i kolejne nagrody, dla największego, rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce! Najlepsze atrakcje, niesamowite przygody i mnóstwo zabawy – to właśnie to cechuje to miejsce! Przyjedź i przekonaj się sam, jak niezwykła jest Energylandia w Zatorze!

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo