Życzenia świąteczne SMS. Jak napisać świąteczną wiadomość do bliskich?

Święta to niezwykły czas, który celebrujemy zwykle w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Mimo że nie zawsze mamy możliwość spotkać się ze wszystkim ważnymi dla nas osobami, to jednak chcemy każdej z nich przekazać naszą sympatię, wyrazić wdzięczność lub po prostu pokazać, ile dla nas znaczy. Dlatego też wysyłamy sobie wiadomości z życzeniami, przesyłami karki i dzwonimy. Jak napisać świąteczną wiadomość do bliskich? Sprawdź najpiękniejsze życzenia świąteczne na Boże Narodzenie do wysłania w SMS-ie!

Życzenia bożonarodzeniowe dla rodziny i przyjaciół czy znajomych to nieodłączna tradycja Świąt. Podczas zwyczajowych spotkać wymieniamy się nimi przy dzieleniu się opłatkiem, ale wiadomo, że nie zawsze jest okazja z każdym się spotkać i osobiście złożyć mu świąteczne pozdrowienia. Od tego właśnie mamy telefony i internet, które umożliwiają kontakt nawet z bliskimi na drugim końcu świata. Pokaż im, że pamiętasz! Poniżej znajdziesz kilka propozycji na SMS z życzeniami bożonarodzeniowymi.

Piękne i rodzinne życzenia bożonarodzeniowe na SMS-a

Zazwyczaj sms-owe życzenia bożonarodzeniowe przesyłamy sobie w Wigilię – tuż przed rozpoczęciem kolacji lub zaraz po jej zakończeniu. Nie znaczy to oczywiście, że nie można tego zrobić w Pierwszy Dzień Świąt, zgodnie z tradycją jednak to właśnie zasiadając do wigilijnej wieczerzy, łamiemy się opłatkiem i składamy sobie życzenia. Jakie życzenia bożonarodzeniowe SMS przesłać do bliskich? Sprawdź te propozycje.

SMS – życzenia bożonarodzeniowe najpiękniejsze

Już za chwilę będą Święta,
więc chcemy o Was pamiętać.
Ślemy gorące życzenia,
dużo zdrowia i marzeń spełnienia.
Zabawy sylwestrowej do białego rana,
a w Nowym Roku sukcesów co niemiara.

Świąt wypełnionych
radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzy…

Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
i ja życzę Wam radości,
aby wszystkim się darzyło,
z roku na rok lepiej było.

Serdecznych świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz wiele szczęścia w Nowym Roku.

Boże Narodzenie to czas cudów! Życzę Ci, wiary, miłości i odwagi – abyś każdego dnia umiał odnajdywać w sobie cuda; abyś nie bał się podążać za własnymi potrzebami i marzeniami, każdy jest bowiem powołany do szczęścia i rozwoju ducha!

Zobacz: Podziękowania za życzenia świąteczne. Jak podziękować za życzenia?

Życzenia świąteczne do wysłania SMS

Przyjęło się, życzenia smsowe na Boże Narodzenie wysyłamy również do dalszej rodziny i znajomych, z którymi nie spędzamy Świąt i z którymi łączą nas dalsze więzi. To bardzo miły gest, który pokazuje, że pamiętamy i – mimo że nie widujemy się na co dzień – to są dla nas ważni.

Ile ozdób na choince,
ile kartek leży w skrzynce,
ile potraw jest na stole,
ile siana masz w stodole,
ile spadło w górach śniegu,
ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.

Życzenia radosnych
Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz pasma sukcesów
i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku przesyła…

Jest cicho. Płonie choinka, w żłobie Dziecinka…
niech i Twe serce zapłonie miłością, a dusza wypełni się radością.

Zdrowych, spokojnych i pogodnych
świąt Narodzenia Jezusa.
Aby w Waszej rodzinie świeciła w całym roku
gwiazda betlejemska.
Wszystkiego dobrego

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Sprawdź: Kiedy jest i ile trwa pasterka 2022? Co się robi na pasterce?

Życzenia bożonarodzeniowe krótkie

SMS-y bożonarodzeniowe powinny być krótkie, ale treściwe. Nie ma sensu przesadnie się rozpisywać, jeśli to samo jesteśmy w stanie wyrazić krócej. Pamiętajmy, że najważniejsze jest, aby życzenia były szczere, nieszablonowe i wzruszające. Poniższe propozycje świetnie sprawdzą się również jako krótkie życzenia bożonarodzeniowe dla znajomych.

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe najpiękniejsze

Cudownych, rodzinnych, miłych, radosnych,
pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt
upływających we wspaniałej atmosferze, życzy…

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego roku.

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci spokojnego, rodzinnego czasu spędzonego z najbliższymi oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2023 roku!

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.

Krótkie życzenia świąteczne dla rodziny wysyłane w formie SMS są równie ważne i stanowią tak samo miły gest jak te składane osobiście. Wiadomo, że nie zawsze jest możliwość spotkania się, dzieli nas wiele kilometrów, a święta trwają tylko trzy dni. Najważniejsze jednak, aby o sobie pamiętać i dbać o więzi – nawet drogą elektroniczną.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Życzenia

Życzenia urodzinowe dla taty

Urodziny taty to świetna okazja, by przypomnieć sobie i swojemu ojcu o tym, jak ważną postacią jest dla Ciebie i jak ważną rolę pełni w Twoim życiu. Nie zawsze relacje...

Czytaj dalej →
Życzenia

Życzenia imieninowe dla siostry

Imieniny to ważna okazja – unikalny zwyczaj świętowania dnia swojego imienia związanego z osobą świętą lub błogosławioną kościoła katolickiego. Niektóre imiona nie mają swoich odpowiedników wśród świętych, więc data imienin...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo