Dziewczynka urodziła się z białym pasmem włosów. W tym roku skończy 5 lat. Jak dziś wygląda?

W mediach już kilkakrotnie było głośno o dzieciach, które urodziły się z bujną czupryną. Jednak włosy Mayah Aziz szczególnie zapadły w pamięć pracownikom szpitala.

Przeważnie dzieci rodzą się z meszkiem na głowie, ale zdarza się również, że noworodki przychodzą na świat z większą ilością włosów. Mają na to wpływ przede wszystkim geny, ale też hormony matki w trakcie ciąży. Na jednej z amerykańskich porodówek personel nie krył zaskoczenia, gdy zobaczył dziewczynkę z białym pasmem włosów.

Taką samą cechą wyróżnia się jej mama. “To uczyniło mnie wyjątkową”

Mayah Aziz przyszła na świat 20 listopada 2018. Talita dowiedziała się w wieku 40 lat, że zostanie mamą. Nie tylko ciąża, ale również i poród był ciężki. Trwał on bowiem aż 23 godziny, a ostatecznie niezbędne było cesarskie cięcie. Dziewczynka urodziła się zdrowa, a największą uwagę przykuwały jej włosy.

Nawet na sali porodowej słyszałam, jak ludzie mówili: wow, urodziła się z promieniem, jakie modne dziecko. A ja powtarzałam: pokażcie mi, pokażcie.

– cytuje Talitę portal planetapolska.pl. Dziecko wyróżniało się pasmem białych kosmyków tak jak mama. Kobieta wyznała, że niegdyś była z tego powodu obiektem kpin.

Jako dziecko cierpiałam z powodu kpin z powodu wyglądu i śladów na ciele. Przez całe dzieciństwo i młodość chowałam się za ubraniami i makijażem. W wieku około 20 lat zdałam sobie sprawę, że jestem wyjątkowa. To uczyniło mnie wyjątkową.

Chce, aby jej córka czuła się wyjątkowa. Założyła jej nawet profil na Instagramie

W tym roku Mayah skończy 5 lat. Jej mama chce, aby w przyszłości dziewczynka traktowała swoje włosy, jako coś wyjątkowego. Założyła nawet córce profil na Instagramie oraz często publikuje zdjęcia Mayi również na swoim profilu. Ostatnie zdjęcie dziewczynki zostało opublikowane 9 lutego 2023. Widać na nim, że 4-latka wciąż wyróżnia się oryginalną fryzurą.

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Winietki

Winietki rozstawione na stołach weselnych ułatwiają gościom zajęcie miejsca. Mogą im towarzyszyć drobne upominki albo zabawne akcenty. Na pewno wielu z was było na weselu, na którym nie było rozplanowanych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general