Piękne, śmieszne i krótkie życzenia sylwestrowe 2024

Sylwester to wyjątkowa okazja do tego, aby dobrze się bawić w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół i znajomych. Początek nowego roku związany jest jednak również z pewną tradycją, jaką są życzenia sylwestrowe i noworoczne. Jeśli więc nie macie pomysłu na to, w jaki sposób przekazać swoim bliskim życzenia z tej okazji zachęcamy do przeglądnięcia naszych propozycji. W jednym miejscu udało nam się zebrać najfajniejsze życzenia noworoczne 2024.

Krótkie życzenia sylwestrowe 2024

Sylwestrowe życzenia na Nowy Rok nie muszą być długie. Tak naprawdę te bardziej zwięzłe wierszyki lub pozdrowienia często okazują się znacznie lepszym wyborem.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Szampańskiej sylwestrowej zabawy oraz spełnienia wszystkich marzeń i postanowień noworocznych!

Mnóstwo dobrego szampana,
super zabawy do rana,
a w roku tym co będzie
niech radość gości wszędzie.

W 2024 roku niech co dzień, a nie tylko od święta, Twa buzia będzie ciągle uśmiechnięta. Niech też zdrowie dobre będzie i pieniędzy nam przybędzie.

Do Siego Roku 2024!

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2024 rok.

Zobacz też: Najciekawsze przesądy sylwestrowe. Sprawdź co przynosi szczęście na Nowy Rok!

Życzenia sylwestrowe GIFy 2024

Fajne życzenia sylwestrowe na FB lub Instagrama wcale nie muszą mieć formy pisanej! Jeśli szukacie ciekawszych pomysłów poniżej znajdziecie najlepiej pasujące do tej okazji GIFy.

Śmieszne życzenia sylwestrowe 2024

Każdy z nas chciałby przekazać swoim bliskim oryginalne życzenia sylwestrowe 2024. Kartki, maile i wiadomości tekstowe warto więc zapełnić śmiesznymi pozdrowieniami, które na pewno zapadną w pamięci ich odbiorców.

Nowy Rok – nowa nadzieja. Z tej okazji życzę Ci: powrotu na siłownię, przeczytania 100 zaległych książek, obejrzenia 200 zaległych filmów i zwiedzenia 300 nowych miejsc!

Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by następny rok był boski SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Dużo bąbelków w szampanie,
Kogoś kto zrobi śniadanie,
A na każdym kroku
Szczęścia w Nowym Roku! 

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha i 31536000
sekund miłości!

Zobacz również: Piękne wierszyki na Nowy Rok 2024

Życzenia sylwestrowo-noworoczne

Życzenia w Sylwestra większość z nas składa w wiadomościach tekstowych. Możemy więc ze spokojem przygotować odpowiednie pozdrowienia dla wszystkich osób, którym wypada przesłać takie życzenia.

Radosnego, szczęśliwego i przede wszystkim bogatego w miłość Nowego Roku. Niech obfituje on w radość i pokój Twojego serca.

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia
i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia,
które sprawi, że wszystkie podjęte decyzje
zakończą się sukcesem.

Długie życzenie bywają przereklamowane, więc życzę Ci krótko: niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie dobry, zdrowy, bez żadnych gwałtownych zawirowań życiowych. Niech Ci się spełnią te marzenia, które rzeczywiście chcesz, żeby się ziściły i oby przyniosło Ci to wiele radości. Serdeczności i wszystkiego najlepszego!

Zobacz również: Papier do pieczenia – Która strona na blachę, a która do ciasta?

Fajne życzenia sylwestrowe dla dzieci

W naszej kolekcji znajdziecie życzenia sylwestrowe dla chłopaka, dla dziewczyny, dla przyjaciółki i przyjaciela, rodziny i współpracowników. W zbiorze tym nie mogło jednak zabraknąć również życzeń skierowanych do najmłodszych.

Nowy Rok dziś przybiegł
tak, jak gepard szybko,
będę dzisiaj zatem
Twoją złotą rybką
i z wielką chęcią spełnię życzenia,
radości, szczęścia i powodzenia.

Ile w Chinach Chińczyków, 
Ile w Indiach koralików, 
Ile w Polsce bocianów, 
Ile w Turcji dywanów, 
Ile piasku w Maroku 
Tyle szczęścia w Nowym Roku!

Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały i pieniążki się sypały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.

Życzenia sylwestrowe na 2024 rok mogą przybrać najróżniejsze formy i to tylko od nas zależy, którą z nich wybierzemy. Najważniejsza jest jednak jak zawsze to, że dzięki takim prostym życzeniom możemy pokazać bliskim nam osobom, iż zawsze o nich pamiętamy.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Newsy, Zakupy, Sylwester i Nowy Rok

Czy 2 stycznia są otwarte sklepy?

W okresie świąteczno-noworocznym wiele sklepów, instytucji i urzędów funkcjonuje w nieco zmienionym trybie, nie tylko z powodu ustawowo wolnych dni, ale także dlatego, że część pracowników wykorzystuje urlop. Większość największych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo