10 niekonwencjonalnych sposobów na życzenia wielkanocne dla rodziców

Wielkanoc to najważniejsze święta dla wszystkich chrześcijan, ponieważ celebrują w ich trakcie misterium paschalne Chrystusa i wyrażają swoją wdzięczność za wszystkie jego łaski. Wielkanocne uroczystości to przede wszystkim czas radości, nadziei i miłości, a także okazja do składania wyjątkowych życzeń dla najbliższych. Czego życzyć rodzicom z tej okazji? Sprawdź przygotowane przez nas wyjątkowe życzenia wielkanocne dla rodziców uczniów. Jakie życzenia wielkanocne dla rodziców w przedszkolu?

Życzenia na Wielkanoc dla rodziców

Do tradycji świąt wielkanocnych należą już nie tylko święcenie pokarmów w koszyczkach, malowanie pisanek czy dzielenie się święconką, ale także wymiana pięknych życzeń. Najczęściej kierujemy je do naszych najbliższych, przyjęło się bowiem, że to od nich – oraz od wspólnej modlitwy – rozpoczynają się uroczyste śniadania w Niedzielę Wielkanocną. Spotkanie te najczęściej organizuje się razem z rodzicami i dziadkami. Czego więc można im życzyć? Jeśli szukasz inspiracji, przejrzyj poniższe życzenia wielkanocne od nauczyciela dla rodziców!

Wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy,
spędzonych wśród kochającej rodziny przy wspólnym stole.
Niech światło wielkanocnego poranka będzie zwiastunem samych szczęśliwych chwil, niech przyniesie nadzieję i sprawi, że w sercach zagości radość i pokój.

Chciałbym/chciałabym z serca życzyć wszystkim zdrowia, spokoju, wytrwałości, nadziei na lepsze jutro, spełnienia wszelkich marzeń i łask wszelakich, których pragnienie w dzisiejszych trudnych czasach nas bardzo jednoczy.. Życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was i dla najbliższych, dla całych rodzin. Mam nadzieję, że złe chwile przeminą szybko i w zdrowiu będziemy mogli się spotkać, życzliwie spojrzeć na siebie i serdecznie się wyściskać podczas kolejnej Wielkanocy.

Na stole wielu smakowitości,
Z rodziną chwil spędzonych w radości,
Od problemów, smutku i trosk oderwania,
Pomyślnego poniedziałkowego polewania
Ciepłych, wiosennie uroczych dni
Takie życzenia dziś składam Ci.
Niech Ci Wielkanoc przyniesie w darze
realizację największych marzeń!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
przesyłamy dla wszystkich naszych przyjaciół
garść refleksji związanych z tym pełnym zadumy,
ale jakże radosnym czasem. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy.

Niech Zmartwychwstały Jezus umocni nas w świętości.
Miłością i nadzieją napełni nasze serca.
Niech utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem,
życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią.
Oby w naszych sercach zawsze był widoczny
blask nadziei Zmartwychwstania.

Na święta Zmartwychwstania Chrystusa Pana
przesyłam najserdeczniejsze życzenia:
obfitości łask Bożych, zdrowia, radości,
wytrwałości w codziennym zmaganiu się
z przeciwieństwami, poczucia siły, pokoju
i nieustającej wiary i nadziei.

Zobacz: Modlitwa wielkanocna. Jaką modlitwę odmówić przed śniadaniem wielkanocnym?

Życzenia wielkanocne dla rodziców od wychowawcy

Przed przerwą wielkanocną w szkołach i przedszkolach nauczyciele bardzo często organizują dla swoich uczniów – zwłaszcza tych młodszych – specjalne zajęcia nawiązujące do tradycji świątecznych. Najczęściej wspólnie rysują lub ozdabiają jajka, zdarza się również, że tworzą wspólnie okolicznościowe kartki z życzeniami, m.in. dla rodziców lub dziadków. Zwykle jest to też moment dzielenia się życzeniami. Jakie można złożyć życzenia wielkanocne dla rodziców od nauczyciela?

Z okazji Wielkanocy pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech te świąteczne dni przyniosą Państwu wiele radości, spokoju oraz wzajemnego zrozumienia. Wesołego Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Państwu wyrazy szacunku oraz życzenia wszelkiej pomyślności. Niech te dni będą dla Państwa czasem refleksji nad wartościami rodzinnymi i wzajemnym wsparciem.

Szanowni Rodzice, z okazji Wielkanocy pragnę złożyć Państwu najlepsze życzenia. Niech ten czas obfituje w spokój, radość oraz wzajemne zrozumienie w gronie najbliższych.

Maleńki baranek, co ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Kiedy nikt nie widzi, chorągiewką buja
i beczy cichutko… Wesołego Alleluja…

Szanowni Państwo, z okazji Wielkanocy pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech te świąteczne dni przyniosą wiele wzruszeń oraz niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Życzenia wielkanocne dla przedszkolaków i rodziców

Wielkanoc to czas, który w szczególny sposób kojarzy się z dziećmi. Dla maluchów to czas, gdy przysłowiowy zajączek przynosi prezenty w koszyczkach, a w przedszkolach organizowane są konkursy na najpiękniejsze pisanki. Z tej okazji również nauczyciele składają wielkanocne życzenia dla dzieci i rodziców. Warto pomyśleć o czymś, co na długo zostanie w ich pamięci – sprawdź nasze propozycje.

Szanowni Rodzice! Życzę Wam, aby Wielkanoc przyniosła wiele radości, spokoju i wzajemnej miłości. Niech ten czas będzie dla Was okazją do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz do wypoczynku i odprężenia. Serdecznie pozdrawiam!

Szanowni Państwo! Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam, abyście doświadczyli piękna i radości, jakie niesie ze sobą ten czas. Niech to będzie czas dla Waszej rodziny pełen spokoju, miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Droga Rodzino! Życzę Wam, abyście w tym wyjątkowym czasie odkryli w sobie jeszcze większą siłę do pokonywania trudności i doświadczali spokoju i radości każdego dnia. Niech te święta przyniosą Wam wiele uśmiechu, ciepła i wzajemnej miłości. Szczęśliwej Wielkanocy!

Drodzy Rodzice! Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam, abyście cieszyli się ze wzajemnej obecności i miłości, która Was łączy. Niech te święta będą dla Was czasem odpoczynku, radości i wspaniałych wspomnień. Szczęśliwej Wielkanocy!

Zobacz: Kiedy wysiać rzeżuchę na Wielkanoc? Ten termin to gwarancja pięknej rośliny na święta

Życzenia wielkanocne do rodziców – przedszkole

Wielkanoc to czas, w którym chcemy dzielić się z naszymi bliskimi szczególnym ciepłem i miłością. Dlatego składając życzenia świąteczne wielkanocne dla rodziców, warto pokazać im, jak bardzo ich kochamy i doceniamy. Nie muszą być one skomplikowane i wymyślne – czasami proste słowa, wyrażające nasze uczucia, są najlepszym prezentem, który możemy dać naszym rodzicom. Jakie życzenia wielkanocne dla rodziców i dzieci z przedszkola?

Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zagłuszy.

Wesołych Świąt Wielkanocnych! Życzę Państwu, aby ta radosna okazja była dla Państwa czasem odpoczynku i wytchnienia od codziennych zmartwień. Niech każda chwila spędzona w gronie najbliższych będzie bezcenna.

Wesołego Alleluja! Życzę Państwu, aby ta wyjątkowa okazja była dla Państwa czasem szczerej radości, wzajemnego zrozumienia oraz miłości. Niech te święta upłyną w atmosferze wielkiej rodzimej harmonii.

Wielkanoc to czas pełen nadziei, radości i miłości, który daje nam możliwość składania wyjątkowych życzeń dla naszych najbliższych, w tym dla naszych rodziców. Dlatego warto pomyśleć o ciekawych i nietypowych formach życzeń, które zrobią na nich wrażenie i sprawią wiele radości. Powyższe propozycje na wielkanocne życzenia dla rodziców sprawdzą się idealnie na niedzielne śniadanie.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Dom i ogród, Wielkanoc

Stół wielkanocny – inspiracje i pomysły

Wielkanoc to wspaniała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zasiadamy do stołu, ciesząc się wspólnie świątecznym klimatem i zbliżającą się wiosną. To właśnie stół pozostaje centralnym punktem tych rodzinnych...

Czytaj dalej →
Prezenty dla świadków

Jaki prezent zrobić świadkom na weselu?

Wesele to bardzo stresujący moment. Nie tylko młoda para ma dużo spraw na głowie, ale również i świadkowie wkładają mnóstwo swojej pracy, aby każdy element przyjęcia był jak najdokładniej dopracowany....

Czytaj dalej →
Tata, Prawo, Rodzice

Urlop ojcowski: Czemu tak krótko?

Urlop ojcowski 2017: Zmiany, zmiany, zmiany Dziś rano odczytałem wiadomość na Facbooku od jednego z czytelników bloga, który poinformował mnie o zmianach w urlopach ojcowskich, które zaszły 2 stycznia 2016...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Stół weselny

Wczoraj pisałam o tym co powinno znajdować się na wiejskim stole weselnym i jak ten stół wiejski powinien wyglądać. Dzisiaj skoncentruję się na zwykłych stołach weselnych. Jak powinny wyglądać stoły...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general