Piękne, oryginalne i mądre życzenia noworoczne 2023

Grudzień kojarzy nam się nie tylko z Bożym Narodzeniem, ale również z sylwestrowym szaleństwem i nadchodzącym wielkimi krokami Nowym Rokiem. W związku z tym już teraz wiele osób szykuje się do tego, by przekazać swoim bliskim, przyjaciołom czy współpracownikom mądre i oryginalne noworoczne życzenia 2023. A ze względu na fakt, iż wszyscy chcemy, by były one jak najbardziej oryginalne warto zacząć szukać dużo wcześniej, jeszcze zanim na dobre rozpocznie się Sylwester 2022/2023. Oto naszym zdaniem najlepsze propozycje takich kompozycji.

Mądre życzenia noworoczne od serca 2023

Jeśli zależy Ci na tym, aby złożyć najpiękniejsze życzenia noworoczne dla ukochanej i ukochanego z pewnością znajdziesz je tutaj. Są one pełne uczuć i emocje, które zostały wyrażone w niezwykły sposób. Być może takie poważne życzenia noworoczne okażą się najlepszym prezentem dla bliskiej nam osoby na nadchodzący rok.

Na progu Nowego Roku życzę Ci od serca,
by każda łza w oku miała smak szczęścia,
by nadziei płomienie nie gasły w mroku
i każde marzenie spełniło się w Nowym Roku!
Na życzeń wstążeczce, która jest bez końca,
chcę zawiesić jeszcze ciepły promyk słońca,
by tła błękitnego chmury nie zaćmiły.
Wszystkiego dobrego, mój Miły!

Dziesięć, dziewięć głośno liczę,
a Tobie Kochanie życzę:
niechaj wszystko o czym marzysz,
w Nowym Roku się wydarzy! 

Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech.

Zobacz też: Piękne wierszyki na Nowy Rok 2023

Oryginalne życzenia noworoczne 2023

Fajne życzenia noworoczne dla przyjaciółki i przyjaciela mogą wywołać ogromny uśmiech na ich twarzach. Dlatego poniżej zebraliśmy kilka pomysłów na takie właśnie życzenia.

Nowy Rok – nowa nadzieja. Z tej okazji życzę Ci: powrotu na siłownię, przeczytania 100 zaległych książek, obejrzenia 200 zaległych filmów i zwiedzenia 300 nowych miejsc!

Gdy sylwestrowy bal
obsypie cię deszczem konfetti
i oplącze zwojami serpentyn,
pamiętaj, że to ja obsypałam
Cię swoimi życzeniami
i oplątałam pamięcią.
Szczęśliwego Nowego Roku!

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

Poznaj: Śmieszne życzenia na Sylwestra i Nowy Rok 2023

Życzenia noworoczne – oficjalne

Każdy chciałby wymyślić najlepsze życzenia noworoczne dla szefa, ale jak się okazuje nie jest to wcale takie proste. W naszej kolekcji znalazło się więc również miejsce na oryginalne życzenia noworoczne poważne, biznesowe, które będą idealne dla szefa czy dla współpracowników albo partnerów biznesowym.

W Nowym Roku składamy wszystkim współpracownikom serdeczne życzenia noworoczne. Dziękujemy za piękny rok pełen wytężonej pracy i mamy nadzieję, że Nowy Rok pełen będzie sukcesów zawodowych i osobistych.

Życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Pragniemy, by był to czas na dobre zmiany i nieustające sukcesy, budujące wspólną przyszłość. Jednocześnie dziękujemy i doceniamy za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i serce, którym dzielicie się Państwo z nami na co dzień.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2023 rok.

Piękne życzenia noworoczne dla dzieci

Dla najmłodszych warto przygotować specjalne życzenia noworoczne – wierszyki. Nowy Rok i poprzedzający go Sylwester również dla dzieci są szczególnym czasem, więc warto uszczęśliwić je na przykład rymowanką lub inną formą radosnych życzeń.

Nowy Rok idzie, gwiazdy się złocą,
Dlatego ciesz się tą niezwykłą nocą.
Dziś w Nowym Roku wszyscy tego chcemy,
Stąd pełne miłości życzenia CI ślemy.

Dziś mamy wielki, niezwykły dzień,
Gdy wszystkie smutki odchodzą w cień!
Nowego Roku właśnie nadszedł czas,
Życzymy Ci szczęścia i to wszyscy wraz!

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
życzę Wam mocy radości!

Ile w Chinach Chińczyków, Ile w Indiach koralików, Ile w Polsce bocianów, Ile w Turcji dywanów, Ile piasku w Maroku Tyle szczęścia w Nowym Roku!

Zobacz również: Piękne, krótkie i śmieszne życzenia na Nowy Rok 2023

Najpiękniejsze i mądre życzenia noworoczne dla dorosłych 2023

Życzenia na Nowy Rok 2023 wcale nie muszą być od początku do końca wymyślane przez nas samodzielnie. Jeśli więc po prostu chcielibyśmy życzyć naszym bliskim wszystkiego dobrego w Nowym Roku, możemy skorzystać z gotowych kompozycji znajdujących się poniżej.

W nadchodzącym Nowym Roku niech Wam się darzy,
niech się spełni to wszystko, o czym każdy z Was marzy.
Niech Wam nigdy w życiu niczego nie brakuje,
niech radość, szczęście i jedność w rodzinie panuje!

Moc najlepszych życzeń z okazji Nowego Roku! Szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym roku. Niech będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

Długie życzenie bywają przereklamowane, więc życzę Ci krótko: niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie dobry, zdrowy, bez żadnych gwałtownych zawirowań życiowych. Niech Ci się spełnią te marzenia, które rzeczywiście chcesz, żeby się ziściły i oby przyniosło Ci to wiele radości. Serdeczności i wszystkiego najlepszego!

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość,
pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń,
a gdy one już się spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń,
bo tylko one nadają życiu sens!

Zobacz też: Najciekawsze przesądy sylwestrowe. Sprawdź co przynosi szczęście na Nowy Rok!

Krótkie życzenia noworoczne – SMS

Krótkie życzenia sylwestrowe i wierszyki na Nowy Rok bardzo często przesyłamy również w sms-ach. Oto kilka przykładów życzeń, które będą idealnym wyborem właśnie w tym przypadku.

Życzę, aby od Sylwestra,
twe marzenia się spełniały,
by pieniądze kieszeń twą wypchały.

Fajerwerki, śnieg, muzyka,
już szampana każdy łyka,
Stary Rok się w Nowy zmienia,
przeto szczęścia śle życzenia.

Sylwestra szampańskiego,
zabawy na całego
oraz szczęśliwego wskoku
do Nowego Roku!

Rok się już kończy, rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

Zobacz również: Piękne, śmieszne i krótkie życzenia sylwestrowe 2023

Rodzice pytają o mądre życzenia noworoczne od serca:

Jak napisać życzenia noworoczne?

Istnieje mnóstwo różnych form życzeń, których możemy użyć w okresie noworocznym. Mogą to być śmieszne rymowanki, dłuższe wierszyki, ale też wzruszające życzenia noworoczne skierowane do bliskich nam osób. Wszystko zależy więc od tego, do kogo są skierowane takie kompozycje i co chcielibyśmy za ich pomocą przekazać ich odbiorcom.

Kiedy składać życzenia noworoczne?

Życzenia na Sylwestra i Nowy Rok najlepiej jest składać 31 grudnia. Wówczas możemy życzyć wybranym osobom na przykład udanej zabawy sylwestrowej. Oczywiście życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2023 możemy także złożyć 1 stycznia lub dołączyć je do życzeń świątecznych, zwłaszcza w sytuacji, gdy są one skierowane do osób, z którymi nie mamy częstego kontaktu.

Jak odpowiedzieć na życzenia noworoczne?

Oczywiście przede wszystkim powinniśmy podziękować za takie życzenia. Oprócz tego możemy przesłać takiej osobie nasze własne życzenia lub po prostu powiedzieć, iż życzymy jej dokładnie tego samego w nadchodzącym roku.

Kiedy wysłać życzenia noworoczne?

Życzenia noworoczne możemy przesyłać wraz z życzeniami świątecznymi. Nieco bliższym nam osobom takie życzenia najlepiej jest natomiast złożyć w Sylwestra lub 1 stycznia.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Rozrywka

9 Księżniczek Disneya w roli mamy

Isaiah Keith Stephens na swoim Instagramie nazwał siebie Disney Mashup Guy. Nic więc dziwnego, że magazyn Cosmopolitan z okazji Dnia Matki poprosił go o przygotowanie grafik przedstawiających księżniczki (i jedną...

Czytaj dalej →
Waga w ciąży

Kobiece ciało po ciąży oczami taty

Po ostatnich dwóch luźniejszych tematach czas przejść do czegoś bardziej poważnego. Pozostaniemy jednak w temacie wagi. Tym razem jednak nie będzie o wadze niemowlaka. Ciąża i poród to ogromna zmiana...

Czytaj dalej →
Świadkowie

Rola świadków na weselu

Z racji tego, że już za dwa tygodnie będę świadkową na weselu siostry, postanowiłam przyjrzeć się tej roli i jej obowiązkom troszeczkę bliżej, a tym, co się nauczyłam, chętnie podzielę...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo