3 oryginalne prezenty dla taty

Ojciec, tata, tatuś, tatulo. Niezależnie od tego, jak nazywamy swoich rodzicieli, wszyscy wiemy, że tylko dzięki nim wyrośliśmy na porządnych i wspaniałych ludzi. Cenne rady, którymi się z nami dzielili w każdym momencie życia oraz bezpieczne ramię, którymi otaczają nas do dziś, są niemal na wagę złota. Pokaż swojemu tacie, że jest dla Ciebie najwspanialszym przyjacielem. Masz do tego okazję przy Dniu Mężczyzny (już w piątek) lub Dniu Ojca (23 czerwca). Do tego drugiego święta masz jeszcze trochę czasu, a nasze propozycje wymagają wcześniejszej organizacji.

1. Piwny kurs kiperski

 

Jeśli chcesz wywołać na twarzy swojego taty szeroki uśmiech, ten prezent jest „jak znalazł”. Piwny kurs kiperski to świetna opcja dla wszystkich ojców, którzy są prawdziwymi smakoszami złocistego napoju i chcieliby się dowiedzieć na jego temat jeszcze czegoś więcej. Po takim kursie Twój tata zostanie certyfikowanym piwoznawcą, a poszczególne gatunki napoju bogów będzie rozpoznawał z zamkniętymi oczami.

Historia piwa, tajniki receptury i, przede wszystkim, możliwość jego degustacji przez ponad pięć godzin – niejeden ojciec wolałby dostać taki prezent zamiast kolejnego markowego zegarka. Podczas takiego kursu Twój tata dowie się, jak podawać piwo oraz z jakimi przekąskami należy je komponować. Po dwóch dniach wychwyci w nim nuty kolendry, chmielową gorycz czy drożdżowy smak. To niezwykła okazja, by rozpieścić jego podniebienie jak nigdy dotąd. Jeśli chcesz, aby Twój tata mógł jeszcze bardziej rokoszować się smakiem trunku o odcieniu bursztynu, wejściówka na degustację piwa to naprawdę idealny prezent na Dzień Ojca.

2. Czarter jachtu i rejs pod gołym niebem


Pozwól poczuć swojemu ojcu prawdziwy smak wolności! Wakacje pod żaglami to prezent o którym Twój tata przez wiele lat będzie opowiadał swoim znajomym. Lasy, jeziora, dzika przyroda… Wszyscy chcielibyśmy na chwilę odpocząć i zrelaksować się na łonie natury, z dala od zgiełku codziennych obowiązków. Taka przygoda jest obecnie niemal na wyciągnięcie ręki.

Nie trzeba być doskonałym żeglarzem, aby móc wypłynąć w rejs i nie trzeba mieć dużych oszczędności, aby spędzić niezapomniane wakacje. Co więcej, nie musisz mieć nawet żeglarskiego patentu, aby rozpocząć przygodę swojego życia – wystarczą dobre chęci i pragnienie przeżycia czegoś naprawdę fantastycznego. Jedynie krótkie szkolenie przygotuje Ciebie i Twojego tatę do odbycia najwspanialszej podróży Waszego życia.

Pamiętajcie o tym, że wakacje spędzone w Polsce mogą być dużo ciekawsze niż te, w które wybieramy się do innych krajów. Wiedzą o tym także i zagraniczni turyści, którzy specjalnie przyjeżdżają do nas, aby odbywać samodzielny rejs po morzu czy też jeziorach. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, co kupić tacie na Dzień Ojca, a nie masz pomysłu na wspólne wakacje, czarter jachtu będzie strzałem w dziesiątkę. Obudź w swoim przyjacielu duszę zdobywcy i podaruj mu przygodę, o której marzył będąc jeszcze chłopcem.

Sprawdź: Jak się przygotować do wyjazdu na żagle z dzieckiem >>

3. Podniebny lot balonem

Lot balonem dla taty
Jeżeli Twój tata nie jest wielkim miłośnikiem sportowych doznań, ale chciałbyś mu podarować coś naprawdę oryginalnego, zabierz go w lot balonem. Obecnie takie atrakcje są dostępne niemal dla każdego. Pokaż swojemu tacie, jak wygląda krajobraz jego miasta z góry, od strony, której dotąd jeszcze nie poznał. Gwarantujemy, że po obejrzeniu tak niezwykłej panoramy, Wasze miasto już zawsze będzie się wydawało Wam się dużo piękniejsze.

W tym momencie możliwe są loty balonem niemal na całym terenie naszego kraju, dlatego nie musisz jechać przez całą Polskę, aby pokazać swojemu tacie niepowtarzalny widok. Jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego, a nie wiesz, jaki prezent na Dzień Ojca wybrać, podaruj mu cudowną, podniebną przygodę w balonie.


Zobacz także:


Dodaj komentarz

Turystyka

Cicha strefa bez dziecka w samolocie?

Kilka dni temu media związane z podróżami obiegła informacja, że kolejne linie lotnicze wprowadziły na pokładzie swoich samolotów tak zwane strefy bez dzieci. Tego typu rozwiązania można już spotkać w kilku...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Dzieci na weselu

Zamierzasz wyprawić huczne wesele. Zapraszasz więc gości. Goście weselni to zazwyczaj osoby dorosłe, ale wiele z tych osób ma już swoje dzieci. Prosząc osoby dorosłe na wesele ważne jest by...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general