Jak napisać spóźnione życzenia urodzinowe?

A więc stało się! Zapomnieliśmy o urodzinach! Bez względu na to, czy były to urodziny syna, córki, koleżanki z pracy czy też cioci, nie powinno się to zdarzyć. Jeśli jednak nie udało nam się uniknąć tego rodzaju potknięcia, warto szybko nadrobić zaległości! Spóźnione życzenia urodzinowe mogą być bardzo zgrabne, a nawet zabawne. Jak napisać spóźnione życzenia urodzinowe? Bez względu na to, czy będą one śmieszne, czy też refleksyjne, przeprośmy za zwłokę i postawmy na szczerość. Pomysły zamieszczone w tym artykule mogą się okazać szczególnie inspirujące.

Spóźnione życzenia urodzinowe? To się zdarza!

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy pisanie spóźnionych życzeń ma w ogóle sens, odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak! Być może sprawimy tym jubilatowi radość większą niż ta, jaką wywołały niejedne życzenia, które dotarły na czas. A zatem do dzieła!

Nie będę mówić, że mnie porwali, nie zmieniłem strefy czasowej, lecz przyznam się bez bicia, że zapomniałam o Twych urodzinach. Aby to naprawić, przesyłam spóźnione, lecz najszczersze życzenia stu lat życia w pomyślności, radości i dostatku.

Życzę Ci, abyś była wciąż tak piękna, jak jesteś teraz – abym za rok znów odniósł wrażenie, że Ty nigdy się nie starzejesz i nigdy nie miewasz urodzin. Życzę Ci też wielkiego serca, abyś wybaczyła staremu sklerotykowi to zapominalstwo.

Bukiet najwspanialszych spóźnionych życzeń:
uśmiechu i szczęścia,
radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

Troszkę później, ale z serca ci życzymy:
Dużo zdrówka, szczęścia i radości
każdego dnia pełnego miłości
Wielkiego świata poznania
i w lotto milionów wygrania.

Śmieszne, choć spóźnione życzenia

Jeśli zdarzyło nam się zapomnieć o urodzinach bliskiej nam osoby, ale wiemy, że nie należy ona do tych, które długo żywią urazę, możemy to wykorzystać. Przeprosić za zwłokę można przecież w całkiem zabawny sposób.

Choć spóźnione
to jakże serdeczne,
miej życie jak najbardziej bajeczne,
miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.

Znamy się niczym łyse konie,
Rozmawiamy niemal we własnym żargonie.
Bywa i tak, że nawet bez słów się rozumiemy,
A czasem patrzeć na siebie już nie możemy.
Z okazji urodzin mój przyjacielu,
Życzę Ci spokojnych i radosnych dni wielu,
Spełnienia marzeń, pogody ducha,
Zdrowia, pieniędzy i wielkiego serducha!
I choć miałeś urodziny dobry tydzień temu
Wybacz zapominalstwo to kumplowi swemu.

Życzę sukcesów i przyjemności,
życzę uśmiechu i pomyślności.
Życzę zdróweczka i dobrej pracy,
niech Cię polubią wszyscy rodacy.
I nie rób takiej zdziwionej miny,
to są życzenia już na Twoje kolejne urodziny!

Mam nadzieję, że usprawiedliwi mnie troszeczkę fakt, że wyglądasz na równie młodą co w dniu, w którym mieliśmy okazję się poznać. Nie jest wcale łatwo pamiętać o urodzinach osoby, która wygląda, jakby się w ogóle nie starzała. Moje nieco spóźnione, ale z serca płynące: wszystkiego najlepszego!

Mimo że spóźnione, ale szczere życzenia:
Dużo zdrówka i miłości,
moc uśmiechu i słodkości,
mało smutku oraz łez
pełni szczęścia, jeśli chcesz.

Spóźnione życzenia urodzinowe na FB

To właśnie Facebook jest coraz częściej tym miejscem, z którego korzystamy, aby przekazać życzenia urodzinowe. To dość wygodne rozwiązanie, które sprawdza się znakomicie bez względu na to, czy chcemy życzyć wszystkiego najlepszego bliskim nam osobom, czy też tym, których nie znamy aż tak dobrze. Także spóźnione życzenia urodzinowe możemy umieścić na tym portalu.

Hej. przepraszam że piszę dopiero dziś, lecz wczoraj jakimś cudem zabrakło mi czasu na złożenie Ci życzeń. Za to dziś pragnę Ci powiedzieć – wszystkiego najlepszego, zdrowia, spełnienia marzeń, ogromu pieniędzy i wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam

Pamiętam czasy, gdy byłeś młody, silny, piękny. Życzę Ci, abyś pozostał piękny ciałem i młody duchem … oraz abyś wciąż miał na tyle sił, by zdmuchnąć wszystkie urodzinowe świeczki bez pomocy straży pożarnej! W tym roku trochę mi się zapomniało o Twoich urodzinach, ale za rok nadrobimy!

Kochana! Choć spóźnione, to najszczersze życzenia zdrowia i szczęścia! Przepraszam, że po czasie, ale pamiętaj, że urodziny masz tylko raz do roku. Raz jeszcze życzę uśmiechu, pomyślności i miłości

Więc to wczoraj był ten dzień,
w którym smutki poszły w cień
a marzenia się spełniały
i otuchy dodawały?
Każdy składał Ci życzenia:
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Ja bym życzył Ci miłości i radości
oraz życia bez przykrości.
Żeby każdy dzień był taki,
w którym słonko daje znaki
o wierności i miłości.
A że życzę Ci tego z opóźnieniem?
Cóż, czasem jestem zapominalskim leniem.

Dużo cukru i likieru,
żebyś przyjaciół miał zawsze wielu
i koleżanek kilka o cud urodzie,
co będą za Tobą biegać na co dzień!
I żeby Twój kolega za rok życzył Ci tego w terminie. Gapa ze mnie!

Każdemu z nas zdarza się czasem zapomnieć o ważnej dacie. Nie ma się czym chwalić. Nie warto się tym jednak również przesadnie przejmować. Spóźnione życzenia urodzinowe także mogą dać przecież wiele radości.

Zobacz też: Życzenia urodzinowe po śląsku

Dodaj komentarz

Atrakcje weselne

Stół wiejski na weselu

Przygotowujesz tradycyjne, wiejskie wesele? Pamiętaj o wiejskim stole, który ostatnio coraz częściej pojawia się nie tylko na wiejskich weselach. Stół wiejski to nie tylko smaczne jedzenie, ale również dodatkowy wystrój...

Czytaj dalej →
Rozwój niemowląt

Śledzik Niemowlaka

Śledzik Niemowlaka Nie pamiętasz o której godzinie zasnęło Twoje dziecko? Czy przed ostatnim karmieniem w butelce było 60 czy 40 ml pokarmu? Czy pieluszkę zmieniałaś godzinę czy trzy godziny temu?...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo