Czy Marek Suski ma dzieci? O rodzinie i życiu prywatnym polityka niewiele wiadomo

O rodzinach polityków nie wiadomo zbyt wiele. Zwykle pojawiają się u ich boku przy okazji prowadzenia kampanii wyborczych, ale na co dzień pozostają raczej w cieniu. Nie inaczej jest z rodziną posła Marka Suskiego, który rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Marek Suski – ile ma dzieci? Kim jest jego żona? Jakie wykształcenie ma poseł Suski?

Marek Suski ma dwójkę dzieci. A kim jest jego żona?

O bliskiej rodzinie, w tym również o żonie Marka Suskiego, nie ma w sieci zbyt wielu informacji. Według niektórych mediów polityk miał poznać swoją przyszłą żonę, gdy był na przepustce w trakcie odbywania służby wojskowej. Elżbieta Suska była w tym czasie nauczycielką przedszkolną, a kolega posła Suskiego – także nauczyciel – miał poprosić go o podjechanie na chwilę na świąteczną imprezę. W jednym z wywiadów polityk wspominał, że zakochał się od pierwszego wejrzenia i od razu poprosił kobietę o rękę.

Para ma dwójkę dzieci – córki Leny, która ma dziś 41-lat, oraz syna Piotra, obecnie 30-letniego. Małżeństwo doczekało się także wnuczki – Ani. Elżbieta Suska pracuje na pełen etat w przedszkolu w Grójcu.

Zobacz: Maciej Wąsik – ile ma dzieci? O życiu prywatnym i rodzinie polityka nie wiadomo zbyt wiele

Jakie wykształcenie ma Marek Suski?

Marek Suski urodził się 11 czerwca 1958 w Grójcu. Jego wykształcenie może być jednak zaskakujące, biorąc pod uwagę aktualną karierę. Poseł ukończył bowiem Pomaturalne Studium Zawodowe Technik Teatralnych w Warszawie, a później przez rok pracował w Teatrze Wielki w Warszawie. Następnie przez trzy lata do 1996 roku kierował Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Tarczynie. Później został dyrektorem biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego w Radomiu, a przez jakiś czas obejmował także stanowisko w spółce “Srebrna”. W sejmowych ławach zasiada od 2001 roku.

Sprawdź: Czy Grzegorz Braun ma dzieci? Poseł od lat wzbudza kontrowersje, ale o rodzinie mówi rzadko

Czytelnicy pytają o rodzinę posła Suskiego

Marek Suski Elżbieta Suska – kiedy brali ślub?

Marek Suski i jego żona Elżbieta poznali się, gdy polityk był był w wojsku, a zatem prawdopodobnie ponad 40 lat temu.

Ile lat ma Suski?

Urodził się 11 czerwca 1958, w 2024 skończy zatem 66 lat.

Elżbieta Suska nauczyciel – czego uczy?

Elżbieta Suska pracuje jako nauczycielka w przedszkolu.

Marek Suski biuro poselskie – gdzie się mieści?

Biuro Poselskie Marka Suskiego mieści przy ul. Grzecznarowskiego 2 w Radomiu.

Suski pochodzenie – gdzie się urodził?

Marek Suski urodził się Grójcu.

Lena Suska wiek?

Córka polityka ma ponoć 41 lat.

Atrakcje weselne

Prezenty dla gości weselnych

Coraz częściej Państwo Młodzi chcąc podziękować swoim gościom za przybycie na wesele i za dobrą zabawę ofiarowują im małe upominki. Jakie upominki dla gości weselnych? Prezentami dla gości zwykle są...

Czytaj dalej →
Szczepienia

Kalendarz szczepień + analiza SWOT

We wpisie o wizycie pielęgniarki środowiskowej wspomniałem o szczepieniach dla niemowląt i wyborze programu, który nas czeka.   Trzy programy szczepień dla dzieci W czasie swojej wizyty pielęgniarka pokazała nam...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo