Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci [śmieszne, wzruszające, oryginalne i wierszowane]

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci są dla najmłodszych łatwe w odbiorze i nie powodują niepotrzebnego stresu w czasie wręczania prezentów. Śmieszne życzenia urodzinowe wprowadzą solenizanta w dobry nastrój i wywołają uśmiech na jego twarzy. Proponujemy również wzruszające życzenia dla małych dzieci, z pomocą których możemy wyrazić, jak bardzo kochamy swoją pociechę. Ciekawym pomysłem będzie także krótki wierszyk urodzinowy dla dziecka – ta oryginalna forma zapewne pozytywnie zaskoczy malucha.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci

Życzenia urodzinowe nie powinny być przesadnie poważne. Warto zadbać o to, aby od samego poranka wprawić dziecko w pozytywny nastrój i rozbawić do łez. Śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci mogą przyjąć wierszowaną formę.

Dziś są Twoje urodzinki, nie chcę widzieć smutnej minki. Baw się, wesel, smakołyków nie żałuj, a swoją mamusię słodko pocałuj.

Zebra, tygrys i pingwiny, wiedzą, że dziś są Twoje urodziny. Życzymy ci więc szczęścia i dużo radości, wielu prezentów i życzliwych gości.

Sto lat z okazji urodzin Ci dzisiaj życzymy, na stole smakołyków dużo położymy. Jedz i częstuj się do woli, tylko nie mów później, że Cię brzuszek boli.

W dniu urodzin naszemu maleństwu życzenia składamy, krótki wierszyk dla niego wspólnie układamy. Chcemy mu życzyć dużo radości, niech się śmieje i bawi, jak najrzadziej złości.

Urodziny, urodziny, nie rób takiej dziwnej miny. Upiekliśmy ci torcik, będą też prezenty, bądź nam zawsze szczęśliwy i uśmiechnięty.

Cóż tu tyle baloników, pajacyków i koników? Wszyscy dzisiaj się radują, urodzinki Twoje świętują. Życzymy Ci uśmiechu i dobrych ocen w szkole, wymorzonych prezentów i smakołyków na stole.

Nasze dziecko kochane ma dziś urodzinki, przyjadą mili goście z całej rodzinki. Ciekawe co mu wręczą niebawem w podarunku, na pewno nie zabraknie pysznego poczęstunku.

Choć krótkie będą dziś nasze życzenia, to chcemy Ci szczerze życzyć wszystkich marzeń spełnienia. Bądź szczęśliwy i baw się, kiedy tylko możesz, a zaraz zjeść nam torcik zapewne pomożesz.

Wzruszające życzenia dla małych dzieci

Urodzinowe życzenia dla dziecka można ułożyć w taki sposób, aby były wzruszające i pozwalały przekazać, jak bardzo go kochamy. Po złożeniu ich warto mocno przytulić pociechę i powiedzieć, że jest naszym największym skarbem.

Moja malutka kruszynko, dzisiaj swą Twoje urodzinki. Chcę Ci życzyć uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń i wymarzonych prezentów. Pamiętaj, że rodzice kochają Cię najbardziej na świecie.

Wszystkiego najlepszego dla naszej małej Perełki. Życzymy Ci dużo zdrówka, jak najwięcej powodów do uśmiechu i wymarzonych zabawek.

Dziś są córeczko Twoje urodziny, zbiorą się goście goście spośród całej rodziny. Zaśpiewamy Ci dziś sto lat, świeczki zapalimy. Na to żebyś była smutna, na pewno nie pozwolimy.

Bądź nam zawsze radością, miej powody do uśmiechu. Pamiętaj o tym, że rodzice zawsze będą Cię kochać. Życzymy Ci radości, niezapomnianych chwil zabawy i wymarzonych prezentów.

W dniu Twoich urodzin chcemy Ci powiedzieć, jak mocno Cię kochamy i cieszymy, że z nami jesteś. Bądź nam zawsze szczęśliwy, spełniaj swoje marzenia i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

Zobacz też: Życzenia urodzinowe dla nastolatków

Oryginalne życzenia urodzinowe dla dziecka

Składając krótkie życzenia urodzinowe dla dziecka warto zadbać o to, aby ich treść była odpowiednio dopasowana do osobowości, marzeń czy zainteresowań pociechy. Wówczas mały solenizant poczuje, że są składane szczerze i wnieśliśmy trud w ich ułożenie. Prezentujemy kilka przykładów krótkich, lecz oryginalnych życzeń.

Muminek się cieszy na dzisiejsze przyjęcie. Ale to będzie radość i szczęście. Nawet Buka zje dziś z nami rożne ciasteczka, przyjdzie również Włóczykij z pobliskiego miasteczka

W dniu urodzin smakołyków co niemiara na stole. Samych piątek i szóstek życzymy Ci w szkole. Powodów do uśmiechu niech nigdy nie brakuje, a torcik jak nigdy Ci dzisiaj smakuje

Przyjmij dziś od rodziców serdeczne życzenia. Niech Ci się w szkole wiedzie, marzenia spełniają, a problemy i smutki z daleka się trzymają

Krótki wierszyk urodzinowy dla dziecka

Życzenia urodzinowe dla dziecka mogą również przybrać formę krótkiego wierszyka. Maluch na pewno doceni to, że ułożyliście dla niego tak oryginalne życzenia.

Urodzinki ma dziś nasza mała pociecha,
dla wszystkim domowników to wielka uciecha.
Mama tort upiekła, tato zapali świeczki,
a sto lat zaśpiewają czerwone biedroneczki

Kogut głośno pieje, krowa wyje,
kot miauczy, a pies szczeka,
znaczy, że impreza urodzinowa nas czeka.
Będziemy się dziś bawić,
jeść słodycze i ciasto,
zaśpiewamy głośno sto lat
– usłyszy nas całe miasto

Dla solenizanta dziś szczere życzenia,
uśmiechu, radości i marzeń spełnienia.
Na stole nie zabraknie dziś pysznych smakołyków,
a na ścianach czerwonych i żółtych baloników.

Niech nikt dziś nie płacze ani się nie smuci,
wesołą piosenkę w zamian zanuci.
Bo nasze Słoneczko urodziny dziś obchodzi,
niech się mu zawsze dobrze powodzi

Dla naszej kochanej dziecinki,
składamy dziś piękne życzenia na urodzinki.
Poznaj bajek tysiące
i niech Ci zawsze świeci słońce

Biedronki, słoniki i wszystkie motylki,
wiedzą że dziś nasz Aniołek obchodzi urodzinki.
Będzie na pewno wspaniałe przyjęcie,
wszyscy już czekają na jego rozpoczęcie

Tysiące przygód niezapomnianych Ci dzisiaj życzymy,
z okazji Twych urodzin radośnie zatańczymy.
Sto lat zaśpiewamy, wręczymy prezenty,
abyś był radosny i zawsze uśmiechnięty

Z urodzin naszej Pociechy się wszyscy cieszymy,
spełnienia marzeń i szczęścia jej dzisiaj życzymy.
Niech się dziś nawet przez moment nie smuci,
lecz z nami zaraz sto lat radośnie zanuci

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci powinny więc być ciepłe, wzruszające i radosne. Nie warto zamęczać małego solenizanta wieloma wypowiadanymi słowami – kilka zdań prosto od serca z całą pewnością wystarczy. Wzruszające życzenia dla małych dzieci wywołują silne emocje również u rodziców. Warte uwagi są również śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci, które wywołają uśmiech na twarzy malucha i wprawią go w dobry nastrój. Oryginalnym pomysłem będzie natomiast krótki wierszyk urodzinowy dla dziecka.

Zobacz też: Życzenia urodzinowe dla chłopca

Dodaj komentarz

Życzenia

Życzenia imieninowe dla Ani

Anna to bardzo powszechne imię, które nosi wiele kobiet w Polsce. Największa popularność imienia Anna przypadała na okres lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, a także wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Prawdopodobnie każdy z...

Czytaj dalej →
Życzenia, Ślub i wesele

Poważne życzenia ślubne

Tak jak obiecałam wczoraj, kiedy publikowałam zabawne życzenia ślubne, dziś zajmę się ich trochę bardziej wyniosłą odmianą. Przejrzałam zasoby internetu i wybrałam dla Was kilka najciekawszych, wierszyków weselnych, które idealnie...

Czytaj dalej →
Życzenia

Życzenia urodzinowe dla taty

Urodziny taty to świetna okazja, by przypomnieć sobie i swojemu ojcu o tym, jak ważną postacią jest dla Ciebie i jak ważną rolę pełni w Twoim życiu. Nie zawsze relacje...

Czytaj dalej →
Życzenia

Śmieszne życzenia na urodziny

Śmieszne wierszyki na urodziny to sposób na wyrażenie życzeń urodzinowych w niekonwencjonalny sposób. Z przymrużeniem oka możemy mówić o rzeczach ważnych, ale nie wchodząc w patetyczny ton. Takie fajne życzenia...

Czytaj dalej →
Rodzice

Wszyscy jesteśmy dziećmi!

Dziś krótko ponieważ był to bardzo wyczerpujący dzień. Chciałbym Ci Córeczko z okazji Twojego pierwszego Dnia Dziecka (ten gdy byłaś w brzuszku się nie liczy:P) życzyć, żebyś zawsze … …...

Czytaj dalej →
Szczepienia

Kalendarz szczepień + analiza SWOT

We wpisie o wizycie pielęgniarki środowiskowej wspomniałem o szczepieniach dla niemowląt i wyborze programu, który nas czeka.   Trzy programy szczepień dla dzieci W czasie swojej wizyty pielęgniarka pokazała nam...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Winietki

Winietki rozstawione na stołach weselnych ułatwiają gościom zajęcie miejsca. Mogą im towarzyszyć drobne upominki albo zabawne akcenty. Na pewno wielu z was było na weselu, na którym nie było rozplanowanych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general