Życzenia urodzinowe dla chłopca oraz wesołe i wzruszające wierszyki

Zastanawiasz się nad tym, jakie złożyć życzenia urodzinowe dla chłopca? Nieważne, czy solenizantem jest twój syn, brat czy może chrześniak. W naszym artykule znajdziesz oryginalne życzenia urodzinowe dla przedszkolaka oraz nieco starszych dzieci. Proponujemy zarówno tradycyjne, wzruszające, jak i śmieszne życzenia urodzinowe dla chłopców.

Zachęcamy również do tego, aby ułożyć zabawny lub wzruszający wiersz urodzinowy dla dziecka. Życzenia dla chłopców na urodziny mogą być krótkie, aby nie narażać malucha na niepotrzebny stres i dekoncentrację.

Tradycyjne życzenia urodzinowe dla chłopców

Życzenia na urodziny dla chłopca mogą przyjąć tradycyjną formę. Przed ich złożeniem warto się zastanowić, jakie słowa maluch chciałby usłyszeć i co jest dla niego ważne.

Kochany nasz chłopczyku, chcielibyśmy Ci życzyć z okazji Twoich urodzin spełnienia wszystkich marzeń, uśmiechu na twarzy, sukcesów w szkole i wspaniałych przyjaciół. Niech przygoda towarzyszy każdemu Twojemu dniu, a zabawa dostarcza jak najwięcej frajdy.

Mój ukochany synku, przyjmij od swojej mamy serdeczne życzenia urodzinowe. Jak najmniej smutków i sporo powodów do radości. Spełnienia marzeń, wyśnionych prezentów i doskonałego zdrówka.

Drogi braciszku, dziś są Twoje urodziny, dlatego przyjmij ode mnie najpiękniejsze życzenia. Samych sukcesów w szkole, wymarzonych prezentów i niezapomnianego przyjęcia urodzinowego. Niech słoneczko Ci zawsze świeci, a kłopoty omijają z daleka. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na swoją starszą siostrę.

Krótkie życzenia urodzinowe dla 6 latka

Życzenia urodzinowe dla chłopca wcale nie muszą być długie. Tym bardziej, że małemu dziecku trudno jest zachować koncentrację przez długi czas. Wystarczy więc, że powiesz mu nawet kilka ciepłych i szczerych słów, a na pewno będzie zadowolony.

W okazji Twoich 6 urodzin życzę Ci szczęścia, radości i beztroskiej zabawy.

Nasz chłopczyk obchodzi dziś 6 urodziny. Twoi rodzice składają Ci z tej okazji piękne życzenia – zdrowia, powodzenia w szkole i spełnienia marzeń.

Z okazji 6 urodzin Twoja mamusia chce Ci życzyć zdrówka, uśmiechu na twarzy i wymarzonych prezentów.

Przyjmij od swojego tatusia najpiękniejsze życzenia. Wielu chwil zabawy, dobrych ocen w szkole i odwagi w pokonywaniu kolejnych wyzwań.

Serdeczne życzenia od babci dla kochanego wnuczka. W dniu 6 urodzin życzę Ci, aby słoneczko wychodziło dla Ciebie każdego dnia. Radosnej zabawy, wymarzonych prezentów i uśmiechu na twarzy, który nigdy nie znika.

Sprawdź: Życzenia urodzinowe dla dzieci

Zabawny wierszyk na urodziny dla chłopca

Życzenia urodzinowe dla dziecka mogą również przyjąć formę śmiesznego wierszyka. Chłopiec zapewne będzie pozytywnie zaskoczony z tak oryginalnych życzeń. Ważne, aby wierszyk był prosty w formie i stosunkowo krótki.

Miś dotarł do przepięknej krainy,
aby złożyć Ci życzenia na urodziny.

Dla naszego chłopczyka mama upiekła pyszne smakołyki,
a wieczorem zjemy z grilla pachnące szaszłyki.

Urodziny, urodziny,
zjadą się dziś goście z całej rodziny.

Nasz chłopczyk skończył dzisiaj 6 lat,
cieszy się z tego powodu cały świat.

Dziś są Twoje urodziny,
nie rób takiej dziwnej miny.

Szukaj prędko prezentów od swojego dziadka
i od babci ślicznego w wazonie kwiatka.

Słonik przekazał nam dobre nowiny,
że dziś są naszego chłopczyka urodziny.

Zagra na trąbie wesołe nutki,
aby odeszły daleko wszelkie smutki.

Sprawdź: Życzenia na roczek (dla chłopca i dziewczynki)

Życzenia urodzinowe dla przedszkolaka

Zastanawiasz się nad życzeniami urodzinowymi dla przedszkolaka? Poznaj więc nasze pomysły – zarówno w tradycyjnej, jak i wierszowanej formie.

Serdeczne życzenia urodzinowe dla naszego kochanego przedszkolaka. Wymarzonych prezentów, smakołyków co niemiara i wielu niezapomnianych przygód.

Nasz przedszkolak ma dziś urodziny,
cieszą się wszyscy z jego rodziny.

Mają dla niego piękne prezenty,
aby był tego dnia uśmiechnięty.

Poszła Ola do przedszkola,
zapomniała parasola.

A nasz chłopczyk był sprytniejszy,
dostanie dziś od nas wymarzone prezenty.

Przedszkolaka naszego wszyscy bardzo kochamy,
dlatego go dzisiaj mocno uściskamy.

Urządzimy również dla niego radosne przyjęcie,
i życzymy, aby nie opuszczało go nigdy szczęście.

Życzenia urodzinowe dla chłopca 9 lat

Przedstawiamy również nasze propozycje na życzenia dla nieco starszego chłopca, który już uczęszcza do szkoły podstawowej. Musi się zmierzać z kolejnymi wyzwaniami i pokonywać różne bariery. Warto życzyć mu zatem zwłaszcza odwagi i pewności siebie.

W dniu Twoich 9 urodzin chciałabym Ci życzyć wszystkiego, co sobie wymarzysz. Bądź radosny, spełniaj swoje marzenia i pokonuj z podniesioną głową kolejne szkolne wyzwania.

Dla naszego już 9-letniego chłopca serdeczne życzenia od rodziców. Ciekawych lekcji w szkole, dobrych ocen i dużo wiary w siebie. Rozwijaj swoje pasje i wśród obowiązków znajduj czas na zabawę.

Przyjmij serdeczne życzenia od swojej siostry. Życzę Ci wspaniałych zabawek, spełnienia marzeń, odwagi i pewności siebie. Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Z okazji 9 urodzin życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze. Wymarzonych prezentów, wspaniałych przyjaciół, dobrych ocen w szkole i samych sukcesów.

Sprawdź: Życzenia na 18-stkę

Życzenia urodzinowe dla chrześniaka

Obowiązkiem każdej matki chrzestnej oraz ojca chrzestnego jest pamiętanie o urodzinach swojego chrześniaka. Jakie życzenia urodzinowe można mu złożyć w dniu jego święta? Mogą one chociażby nawiązywać do treści religijnych, zainteresowań dziecka czy jego zmagań szkolnych.

W dniu Twoich urodzin przyjmij najpiękniejsze życzenia od ojca chrzestnego. Życzę Ci, aby dobry Bóg zawsze miał Cię w swojej opiece. Spełnienia marzeń, zdrowia, radości oraz życzliwości ze strony kolegów i koleżanek.

Serdeczne życzenia urodzinowe od matki chrzestnej. Chciałabym Ci życzyć uśmiechu na twarzy, dużo wiary w siebie i samych kolorowych dni. Spełniaj swoje marzenia, znajduj czas na zabawę i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Wzruszający wiersz urodzinowy dla dziecka

Można również postawić na oryginalność i ułożyć dla chłopca wzruszający wierszyk urodzinowy. Jest to świetna okazja, aby powiedzieć dziecku, jak bardzo je kochamy i ile dla nas znaczy.

Serdeczne życzenia na urodzinki dla naszej kochanej dziecinki.
Ty wiesz, jak Cię bardzo kochamy,
dlatego dziś najpiękniejsze życzenia składamy.

Mój braciszek urodzinki dziś obchodzi,
niech mu się zawsze dobrze powodzi.

Uśmiech nie znika już z jego twarzy,
spełni się wszystko, o czym zamarzy.

W dniu urodzin dla naszego chłopczyka,
będzie puszczana radosna muzyka.

Chcemy go dzisiaj uściskać z całych sił,
aby był szczęśliwy i długo nam żył.

Nasze życzenia urodzinowe dla chłopców warto potraktować jako inspirację i na ich podstawie wymyślić własne życzenia lub wiersz urodzinowy dla dziecka. W naszym artykule przedstawiliśmy propozycje dla młodych solenizantów w różnym wieku – np. życzenia urodzinowe dla chłopca, który kończy 9 lat czy też życzenia urodzinowe dla 6-latka.

Mamy również coś specjalnego dla tych wszystkich, którzy chcą złożyć życzenia urodzinowe dla chrześniaka lub dla przedszkolaka. Wystarczy nawet kilka prostych słów, wypowiedzianych szczerze i prosto od serca.

Dodaj komentarz

Dodatki ślubne

Bukiety ślubne

Bukiety ślubne są dobierane do sukni, dodatków i makijażu Panny Młodej oraz do garnituru Pana Młodego. Mogą też nawiązywać do wystroju sali lub kościoła. Na rozmowę z florystą albo kwiaciarką powinnaś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo