Życzenia urodzinowe dla żony [romantyczne, śmieszne, wzruszające]

Życzenia urodzinowe dla żony od męża powinny być pełne miłości, czułości i życzliwości. Nie muszą być długie – często nawet kilka słów potrafi sprawić niesamowitą radość. Ważne jest jednak to, aby były wypowiedziane w sposób szczery. Choć niekoniecznie patetyczny. Wzruszające i romantyczne życzenia urodzinowe dla żony to tylko jedna z możliwości. W dniu urodzin małżonki można zrezygnować z patetycznego tonu i sięgnąć po zabawne życzenia. Poniżej znajdziecie przykłady wierszyków, rymowanek i pisanych prozą życzeń urodzinowych. Znajdź idealny wierszyk dla żony od męża lub złóż życzenia w innej formie.

Eleganckie życzenia dla żony na urodziny

Dzień urodzin to doskonała okazja, by powiedzieć małżonce, jak ważną jest dla nas osobą. Eleganckie życzenia dla żony najczęściej będą dosyć długie.

Kochana żono, w dniu Twoich urodzin chciałbym Ci życzyć wszystkiego dobrego i podziękować za to, że jesteś. Bądź zawsze szczęśliwa, spełniaj swoje marzenia i ciesz się z każdego dnia życia. Życzę Ci również dobrego zdrowia, miłości i sukcesów zawodowych.

Najdroższa żono, w dniu Twoich urodzin chcę złożyć Ci najpiękniejsze życzenia. Niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia, szczęście zawsze dopisuje, a uśmiech nie znika z Twarzy. Życzę Ci również, aby każdy dzień był okazją do rozwoju. Pamiętaj, że zawsze będę przy Tobie i możesz liczyć na moje wsparcie.

Moja cudowna żono, chciałbym Ci dziś życzyć wszystkiego co najlepsze. Niech życie upływa Ci beztrosko, wszystkie smutki przeminą i zawsze wystarcza czasu oraz energii na realizację własnych marzeń. Życzę Ci również wiary w siebie, niezłomnej odwagi i samozaparcia. Wiedz, że zawsze masz we mnie przyjaciela i możesz zwrócić się do mnie z każdą sprawą.

Skarbie Ty mój najdroższy, przyjmij dziś najserdeczniejsze życzenia od swojego oddanego męża. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, rodzinnego ciepła i życzliwości. Bądź wdzięczna za wszystko, co masz i pamiętaj, że jesteś dla mnie całym światem.

Moja wspaniała żono, dziś jest Twoje święto. W tym ważnym dla Ciebie dniu, chcę Ci złożyć najwspanialsze życzenia urodzinowe. Niech nigdy nie zabraknie Ci wsparcia najbliższych, miłości i nadziei. Realizuj swoje pasje, rozwijaj się zawodowo i nigdy nie rezygnuj z tego, na czym Ci zależy.

Krótkie życzenia urodzinowe dla żony

Życzenia urodzinowe dla żony od męża nie muszą być wcale długie. Czasami można ograniczyć się nawet dosłownie do kilku słów. Niemal każda kobieta doceni pamięć – zwłaszcza jeżeli poczuje, że życzenia zostały złożone w sposób szczery.

Ukochana żono, z okazji urodzin życzę Ci uśmiechu na twarzy, radości i spełnienia marzeń.

Dziś są Twoje urodziny, przyjmij więc od swojego męża serdeczne życzenia. Zdrowia, miłości i radości na co dzień.

W dniu Twoich urodzin, pragnę Ci kochana Żono życzyć spełnienia marzeń, miłości i energii do podejmowania codziennych wyzwań.

Kwiatuszku mój ukochany, przyjmij od swojego męża krótkie, lecz szczere życzenia. Zdrowia, poczucia spełnienia, życzliwości i wdzięczności za każdy dzień życia.

Cudowna moja żono, mój cenny Skarbie. Życzę Ci w dniu urodzin uśmiechu na twarzy, wymarzonych prezentów i niezapomnianej imprezy.

Żono moja najdroższa, życzę Ci dużo zdrowia, miłości i wiary w siebie. Pamiętaj, że zawsze jestem przy Tobie i możesz na mnie liczyć.

Serdeczne życzenia urodzinowe dla dzisiejszej solenizantki od oddanego męża. Bądź szczęśliwa, spełniaj swoje marzenia i odważnie stawiaj czoła wszelkim przeciwnościom losu.

Wzruszające wiersze urodzinowe dla żony

Życzenia urodzinowe dla żony od męża mogą również przyjąć formę wzruszającego wierszyka. Na taki krok warto się zdecydować bez względu na to, czy posiadamy umiejętności poetyckie. Wystarczy nawet kilka prostych rymów – ważne, aby były wypowiedziane prosto od serca. Żona zapewne doceni starania i oryginalność, a także poczuje się doceniona.

Przykładowy wierszyk dla żony od męża:

Żono moja ukochana,
padam właśnie na kolana.

Kocham Ciebie z całej siły,
chcę być czuły, zawsze miły.

Wybacz czasem moje złości,
cóż one znaczą wobec naszej miłości?

Mój kwiatuszku, śliczny kwiecie,
dziś najważniejszy jest dzień na świecie.

Są przecież Twoje kolejne urodziny,
na przyjęciu nie zabraknie nikogo z rodziny.

Chcę Ci dziś życzyć miłości i wiary w siebie,
żebyś się ze mną czuła zawsze jak w niebie.

Cóż by ze mną było, gdyby nie moja żona,
to osoba cudowna, wprost wymarzona.

Dzisiaj jest jej święto, życzę jej więc szczęścia,
żeby zawsze była szczerze uśmiechnięta.

Kiedy Cię poznałem wiedziałem na pewno,
że Ty będziesz na zawsze moją królewną.

Dzisiaj wiem to nadal i składam Ci życzenia,
miłości, nadziei oraz marzeń spełnienia.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla żony od męża

Życzenie urodzinowe dla małżonki powinny być w jak największym stopniu oryginalne. Warto zastanowić się, jakie słowa sprawią jej radość i wywołają uśmiech na twarzy. Najlepiej, aby nawiązywały do tego, co jest dla żony w życiu ważne i co sama chciałaby usłyszeć od swojego męża.

Kochana moja żono, dziś są Twoje urodziny.
A ja wiem to dobrze, że nie ma na świecie cudowniejszej dziewczyny.

Spotykaj w życiu samych życzliwych ludzi,
niech Twój mąż Ci się nigdy nie znudzi.

Podejmuj w życiu zawsze trafne wybory,
niech będą w nim jedynie jasne kolory.

W dniu Twoich urodzin chcę Ci przesłać życzenia szczere,
by nigdy nie opuścili Cię Twoi przyjaciele.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla żony

Życzenia nie muszą być poważne. Równie dobrze można powiedzieć żonie kilka śmiesznych zdań, które wprawią ją w dobry humor na cały dzień. Pamiętaj jednak o tym, aby unikać takich tematów, które wywołują u Twojej żony złość czy smutek. Nie chcesz przecież niechcący jej urazić.

Dziś stuknęła mojej żonie kolejna wiosna,
ale ona nadal jest tak samo mocna.

Zawsze walczy do końca i nigdy się nie poddaje,
szkoda że jej mąż tak bardzo odstaje.

Żono moja, szczęście moje,
ja nieśmiało przed Tobą stoję.

Chcę Ci powiedzieć parę miłych zdań,
chociaż Ty wiesz sama, jaki ze mnie drań.

Bądź więc zdrowa, szczęśliwa i radosna,
nie zestarzej się kiedy przyjdzie kolejna wiosna.

Ptaki śpiewają, kot miauczy, kogut pieje,
schodzą się powoli wszyscy przyjaciele.

Zaraz przyniosą moje żonie pyszny tort i ciasta,
kupili je w cukierni na końcu miasta.

Wszyscy życzą jej szczęścia i uśmiechu na twarzy,
i spełnienia wszystkiego, co się zamarzy.

Bez mojej żony ja nie znaczę nic,
że ją spotkałem, to wielki był pic.

Ale cóż z tego, jak to moja jedyna,
chcę żeby w dniu urodzin była naprawdę szczęśliwa.

Romantyczne życzenia urodzinowe dla żony

Za sprawą życzeń urodzinowych można wspólnie przywołać w pamięci te chwile, kiedy byliście w sobie szaleńczo zakochani. Pierwsze spotkania w kawiarni, wspólne noce przy blasku gwiazd, kolacje przy świecach – warto nawiązać do tych momentów podczas składania życzeń urodzinowych. Słowa te mogą być na tyle wzruszające, że łzy same popłyną. Jest to jak najbardziej naturalna reakcja i nie trzeba się jej wstydzić.

Żona moja cudowna, czy pamiętasz te momenty,
kiedy przyszedłem na peron, taki przejęty.

Wręczyłem Ci różę, piękną, różową
i zamarzyłem sobie, byś była moją żoną.

Dzisiaj urodziny Twoje obchodzimy,
a ja jestem przy Tobie szaleńczo szczęśliwy.

W dniu Twoich urodzin, chcę Ci życzyć droga żoneczko,
aby na niebie świeciło Tobie zawsze słoneczko.

Pójdziemy dziś do kina, na film o miłości,
aby przywołać w pamięci chwile z naszej młodości.

Żono moja, jesteś dla mnie jak najpiękniejszy kwiat,
bez ciebie smutny i ponury jest świat.

Dzisiaj w dniu Twoich urodzin ptaki na drzewach śpiewają,
cieszą się razem z nami, życzenia składają.

Wybierz spośród naszych propozycji najpiękniejsze życzenia dla żony na urodziny. Jeżeli oboje macie wrażliwe dusze, warto postawić na życzenia romantyczne. Ich złożenie pozwoli wam przypomnieć sobie cudowne chwile z początków znajomości. Proponujemy również śmieszne życzenia urodzinowe dla żony, które są dobrym wyborem dla osób z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Nie trzeba jednak silić się na długie, skomplikowane życzenia. Jeżeli nie jesteś osobą wylewną, wtedy krótkie życzenia urodzinowe dla żony to jak najbardziej dobra opcja. Jeśli natomiast chcesz zaskoczyć ją czymś oryginalnym, wówczas warte rozważenia są wiersze urodzinowe dla żony. Wierszyk dla żony od męża sprawdzi się idealnie.

Dodaj komentarz

Życzenia, Urodziny

Życzenia na 18-stkę

Poważne i z morałem czy może jednak zabawne? Życzenia na 18 urodziny na pewno muszą być wyjątkowe! Podpowiadamy, co napisać na urodzinowej kartce, żeby solenizant czuł się ważny i wiedział,...

Czytaj dalej →
Boże Narodzenie, Życzenia

Życzenia świąteczne dla dzieci

Życzenia świąteczne dla dzieci mają zwykle bardzo szczególną, pogodną formę. Nie powinny one być skomplikowane, tak by maluch w danym wieku mógł je naprawdę zrozumieć. Nie inaczej jest, gdy chodzi...

Czytaj dalej →
Życzenia

Życzenia urodzinowe dla taty

Urodziny taty to świetna okazja, by przypomnieć sobie i swojemu ojcu o tym, jak ważną postacią jest dla Ciebie i jak ważną rolę pełni w Twoim życiu. Nie zawsze relacje...

Czytaj dalej →
Turystyka

Cicha strefa bez dziecka w samolocie?

Kilka dni temu media związane z podróżami obiegła informacja, że kolejne linie lotnicze wprowadziły na pokładzie swoich samolotów tak zwane strefy bez dzieci. Tego typu rozwiązania można już spotkać w kilku...

Czytaj dalej →
Niemowlę, Karmienie niemowląt

Ile mleka dla noworodka?

Jaką ilość pokarmu potrzebuje niemowlak? Jeśli czytałeś/aś mój pierwszy wpis na blogu o białej kupce to wiesz, że mieliśmy na początku delikatne problemy z karmieniem Zuzi. Od głodówki po obżarstwo...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general