Sosnowiec: dziecko wypadło z okna. Mimo wysiłków lekarzy 4-latki nie udało się uratować

Tragiczne wieści ze Śląska. W środowy wieczór Sosnowiec był świadkiem niewyobrażalnego dramatu – dziecko wypadło z okna na piątym piętrze jednego z mieszkań. Wezwanym na miejsce służbom niestety nie udało się uratować życia dziewczynki. Teraz wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn zdarzenia zajmie się policja i prokuratura.

Sosnowiec: dziecko wypadło z okna

Do niebywałej tragedii doszło w środę późnym popołudniem 27 lipca na Śląsku, a dokładnie w Sosnowcu. Z jednego z mieszkań przy ulicy Małachowskiego z okna na piątym piętrze wypadła 4-letnia dziewczynka. Służby zostały powiadomione o zdarzeniu około godziny 18:30 i natychmiast na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, straż oraz pogotowie. Lekarze od razu przystąpili do akcji reanimacyjnej. O życie dziewczynki walczyli także strażacy, którzy po przybyciu rozpoczęli ratowanie dziecka. Niestety mimo podjętych długotrwałych wysiłków 4-latka zmarła.

Sprawdź też: Niebezpieczne wyzwanie z TikToka przyczyną śmierci dzieci? Rodzice składają pozew przeciwko aplikacji

Lekarze walczyli o życie dziewczynki. Jak doszło do tragedii?

Na razie nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób doszło do zdarzenia. Postępowanie, którego celem będzie wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tragedii, prowadzi policja oraz prokuratura. Ze względu na dobro śledztwa służby nie ujawniły jak na razie żadnych szczegółów.

Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Jest za wcześnie, byśmy mogli przekazać jakiekolwiek ustalenia, jak mogło dojść do tej tragedii.podkomisarz Sonia Kepper, oficer prasowa z policji w Sosnowcu, cytat za PAP

Funkcjonariusze z pewnością będą sprawdzać, pod czyją opieką przebywała 4-latka w momencie zdarzenia i w jaki sposób doszło do tego, że znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Prawdopodobnie w najbliższych dniach i tygodniach poznamy więcej szczegółów, a prokuratura przedstawi oficjalną wersję wydarzeń.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo