Tiktokerka wrzuciła histeryzujące dziecko. Nie takiej reakcji internautów się spodziewała

Znana TikTokerka działająca pod pseudonimem CreatingWithTania udostępniła filmik na tej popularnej platformie, który przedstawia niecodzienną sytuację jednej matki z dzieckiem. Oburzona influencerka zamieściła swoją reakcję na ten incydent, jednakże internauci nie pozostawili na niej suchej nitki: „Ludzie muszą przestać osądzać innych rodziców!”.

Kim jest CreatingWithTania?

Zanim jednak przejdziemy do dalszej części artykułu, warto przedstawić Wam sylwetkę głównej bohaterki tej sytuacji. Właścicielka profilu CreatingWithTania znana jest wszystkim jako Tania. TikTokerka sama niedawno została mamą i nie może nas dziwić, że jej kanał w głównej mierze opiera się na contencie parentingowym.

Liczyła na serduszka, otrzymała kubeł zimnej wody

TikTokerkę spotkała niecodzienna sytuacja, która według niej była warto pokazania całemu światu. Do tej sytuacji doszło w jednej z kawiarni Starbucks na Alasce. Tiana spotkała tam mamę z kilkuletnim synem, których postanowiła nagrać i to bez ich zgody. Na nagraniu, które opublikowała w internecie, możemy zauważyć dziecko, które wyraźnie czymś poirytowane, ale jednocześnie płacze i niekiedy krzyczy. Mama, która rozmawiała przez telefon, próbowała go uspokoić, wyciągnęła do niego rękę, aby go pogłaskać, jednak chłopiec odtrąca jej rękę i wciąż krzyczy. Na tym kończy się filmik i nie wiadomo tak naprawdę, co się stało później.

Wiemy natomiast, co sama autorka wideo twierdzi o tej zaistniałej sytuacji i nie jest to opinia przychylna. Tiana w dość brutalny sposób skomentowała to wydarzenie. Na filmiku możemy zobaczyć również napisy w języku angielskim, które czytał lektor. Była to właśnie reakcja TikTokerki na to, w jaki sposób mama zajmuje się swoim dzieckiem.

„Co za żenująca sytuacja. Czyj jest ten dzieciak? Krzyczał dosłownie przez godzinę, co było okropne. O nie uderzył swoją mamę. Co byście zrobili, gdyby to było wasze dziecko?” – możemy usłyszeć głos lektora czytającego napisy umieszczone na filmiku.

Sama TikTokerka uważa, że taka sytuacja wymaga napiętnowania, jednak jej zdanie podzieliło niewielu obserwatorów. Wśród nich pojawiły się absurdalne pomysły, które mówiły o tym, że mama powinna natychmiast zakończyć rozmowę przez telefon, zabrać „smarkacza” do domy i tam pokazać mu, gdzie jego miejsce – takie opinie obserwujących CreatingWithTiana ukazują, jakim fanbase cieszy się ta influencerka. Podżeganie do przemocy wobec dzieci to coś, co można zaobserwować, czytając komentarze pod filmami tej autorki.

Jednak warto podkreślić, że nie każdy jej obserwujący był za tym, aby poprzeć TikTokerkę i większość z nich otwarcie skrytykowała autorkę filmu. Zwrócili oni przede wszystkim uwagę na to, że żenujące było to, że kobieta nagrała TikToka ukazującego matkę z synem w trudnej sytuacji.

Jej obserwatorów dziwił przede wszystkim fakt, że kobieta, która niedawno została matką, wykazała się tak druzgocącym brakiem empatii.

Co ciekawe, filmik ten stał się hitem i wpadł w tzw. viral. Jednak nie odbiło się to dobrze dla samej autorki, ponieważ większość osób, do której dotarł ten filmik skrytykowała otwarcie czyn Tiany i nic w tym dziwnego – nie tak powinna się zachowywać TikTokerka, której kanał opiera się głównie na parentingu.

A oto kilka najciekawszych komentarzy, które można wyczytać pod filmikiem CreatingWithTiana:

  • „Tak łatwo oceniać innych… poczekaj aż Twoje dziecko dorośnie”,
  • „Jako rodzic nie oceniam tej mamy. Moje dzieci nie zachowują się w ten sposób w przestrzeni publicznej, ale wiem, że wychowywanie nie jest łatwe, dlatego nie oceniam”,
  • „Tak wiele osób kreuje się na TikToku na idealnych… zamiast oceniać i nagrywać, mogłaś podejść i pomóc”,
  • „Popłakałam się przez to nagranie. Ludzie muszą przestać osądzać innych rodziców! Nie wiedząc, że dzieci mogą mieć spektrum autyzmu. Moja córka ma autyzm i znam to uczucie…”.

Sam TikTok uzbierał aż 106 tys. wyświetleń, ale odbiór nie był najprzyjemniejszy – zyskał lekko ponad 2 tys. serduszek. Warto dodać, że po tym filmiku zasięgi tego profilu mocno spadły i nie można już mówić o wyświetleniach rzędu kilkunastu tysięcy.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Sukienki na wesele dla świadkowej

Sukienka dla świadkowej

Wybór sukienki dla świadkowej jest sporym wyzwaniem. Zwraca ona na siebie uwagę prawie tak samo jak Panna Młoda. Sukienka musi być więc elegancka i nietuzinkowa. Sukienka dla świadkowej Zostałaś poproszona...

Czytaj dalej →
Gry i zabawy dla dzieci

LEGO matematyka: Ułamki na klockach LEGO

Jednym z punktów na mojej “Ojcowskiej Bucket List” jest zarażenie córki miłością do matematyki. Sporym sukcesem będzie brak jej niechęci do tego przedmiotu. Tak się złożyło, że trafiłem dziś na...

Czytaj dalej →
Dodatki ślubne

Bukiety ślubne

Bukiety ślubne są dobierane do sukni, dodatków i makijażu Panny Młodej oraz do garnituru Pana Młodego. Mogą też nawiązywać do wystroju sali lub kościoła. Na rozmowę z florystą albo kwiaciarką powinnaś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo